3 дня 02:22
Ляшко-Зеленському: Спочатку людям по 2 га роздайте, а потім говоріть про ринок землі!
Команда Зеленського грає на емоціях людей та свідомо вводить їх в оману популістськими заявами замість того, щоб реально відновити економіку, заявив Олег Ляшко в ефірі ток-шоу «Свобода слова». Серед таких заяв – продаж землі іноземцям та скасування мораторію на вивіз лісу-кругляку, які, за словами політика, ведуть до бідності і ще більшої міграції людей за кордон.
«Україна за останні 7 років втричі збільшила вивіз зернових. Хіба стали українці багатші? Ні! Бо замість того, щоб вивозити сировину, треба створювати робочі місця в Україні. Чи бачимо ми від Зеленського та його команди план подолання бідності та відновлення економіки? Де ініціативи, які дадуть можливість повернути мільйони українських заробітчан з-за кордону та піднімуть людям пенсію і зарплати? Цих ініціатив немає. Натомість ми бачимо лише чистий популізм, щоб сподобатися людям», — сказав Ляшко.
Лідер РПЛ наголосив, не може бути ніяких розмов про ринок землі, поки мільйони українців не отримали свої 2 гектари, які передбачені кожному громадянину за Земельним Кодексом.
«Коли нам влада розказує про продаж землі, а як бути з мільйонами українців, які не мають паїв, які їм належать за законом? Тому ми пропонуємо провести повну інвентаризацію українських земель. Мільйони необлікованих гектарів сьогодні обробляються «в темну» транснаціональними корпораціями, доходи від чого вони кладуть собі в кишені. Ці землі треба роздати жителям міст, щоб кожен мав свої законні 2 гектари, здавав їх в оренду чи продав до Державного земельного банку за нормальною ціною. Теж саме стосується і селян, які не отримали свої паї. Зокрема, колишні працівники радгоспів, соціальні працівники, поштарі та інші. Тому спочатку народу землю роздайте, а потім говоріть про ринок землі», — звернувся Ляшко до влади. 17 Июля 2019, 06:12
10012
5 дней 00:21
Ляшко: «Нові обличчя» Зеленського – це люди Порошенка, Януковича, Азарова
Обіцяні Володимиром Зеленським перед виборами «нові обличчя» у владі – це люди Порошенка, Януковича, Азарова, а заступник голови СБУ взагалі підписував план розгону Майдану. Олег Ляшко розповів правду про людей, яких веде до влади новий президент. 15 Июля 2019, 10:21
132485
5 дней 00:54
Ляшко: Купівля телеканалів Медведчуком – це Троянський кінь Кремля в Україні
Олег Ляшко вважає, що купівля телеканалів Медведчуком в Україні — це розроблена в Росії і освячена в Кремлі спецоперація за гроші «Газпрому» із захоплення інформаційного простору України. І батько цього російського реваншу – Порошенко. 15 Июля 2019, 10:20
1949
5 дней 00:21
Ляшко: Медведчук – представник диявола в Україні!
Захоплення інформпростору в Україні Медведчуком – це те ж саме, якби під час Другої Світової війни Геббельс видавав газету «Правда» чи «Звезда», вважає Олег Ляшко. 15 Июля 2019, 10:19
3642
8 дней 09:49
Паламаренко-Ляшку: Я в вас бачу нашу людину, від нашої землі
Олег Ляшко привітав із 80-річним ювілеєм українського майстра художнього слова Анатолія Паламаренка. Політик побажав митцю довгих років життя та зізнався, що він є для нього прикладом.
«Для мене велика честь жити в один час, в одну епоху з такими видатними людьми, як ви. Ваша творчість, ваше слово, ваша українська козацька душа і стержень – це те, що заслуговує на повагу. Ви така талановита людина і всього в житті добилися самі – це приклад для мене», — сказав Ляшко ювіляру.
Анатолій Паламаренко подякував лідеру РПЛ за теплі слова і зробив зізнання у відповідь.
«Я відчув, що наші душі споріднені. Ви, як і я, наповнені цим справжнім почуттям українства від землі і від народу. Ви вмієте слово сказати. У вас це слово природнє, бо ви все пізнали. Ви народились у селі. Я ж також із села. Тепер воно райцентр. А коли я народився, було таке задрипане село, але я його гарно пам’ятаю. Пам’ятаю голодні роки і так само, як і ви, пастушком перепас всю худобу, яка тільки є: телят, гусей, овець і коней. Я всю цю школу пройшов і через те я в вас бачу оту нашу людину, від нашої землі», — розповів Паламаренко.
Говорили ювіляр із політиком не лише про культуру – Паламаренко відзначив яскравий виступ Ляшка у Парламентській асамблеї Ради Європи, в Страсбурзі.
«Ваш виступ у ПАРЄ — це взагалі, як на мене, найяскравіший, найбільш наповнений, справжній наш національний. Ви дуже гарно відчуваєте наш народ, дуже велику енергію віддаєте, щоб захистити його. Це викликає повагу», — підкреслив ювіляр.
Олег Ляшко пообіцяв митцю і в новій Верховній Раді стояти на захисті культури і мови.
«Українці в слово вкладають і душу, і серце, і історію, і сльози, і піт, і кров української нації. І хтось сьогодні хоче відібрати в українців мову. Ліна Костенко казала: «Нації помирають не від інфаркту, а від того, що в них відбирають мову». Як можна уявити, щоб у Паламаренка чи у Ляшка відібрали мову. Та ніяк. І тому ми не дамо нікому відібрати у нас ні мову, ні землю, ні наше українське серце», — запевнив Ляшко. 12 Июля 2019, 11:03
3174
8 дней 06:33
Ляшко: Я змушу Зеленського буду президентом України, а не губернатором Малоросії
В останній робочий день Верховної Ради цього скликання Олег Ляшко подякував українцям за підтримку та пообіцяв до останнього подиху боротися за Україну та простих людей. Каже, йде до нового парламенту, щоб не допустити російський реванш, не дати владі продати землю і проводити політику сировинної колонії.
«Ваш голос за Радикальну партію — це голос за справедливість. Подивіться, які колони сунуть у парламент – одні ліберали та лібертаріанці, для яких права людини, соціальний захист, захист трудових людей – це пустий звук, бо вони керовані ззовні грантожери. Їм по закордонних столицях розповідають, що робити, і вони готові це виконувати тут. Команда Ляшка – це проукраїнська команда, для якої головний пріоритет – це Україна, відновлення українського села, української промисловості, українського виробництва і української сили», — звернувся до українців Ляшко.
Лідер РПЛ переконаний, продаж землі іноземцям – це вбивство українського села. Альтернатива цьому – Державний земельний банк і підтримка селян державою.
«Зеленський та його представники на всіх міжнародних зустрічах говорять про те, що одним із перших законів, які вони хочуть прийняти в новій Верховній Раді – це продаж землі. Готові голосувати за ринок земель і Порошенко та Вакарчук. Радикальна партія Ляшка – єдина в новому парламенті, яка готова протистояти їм у боротьбі за українську землю», — сказав політик.
Готова команда Радикальної партії стояти до останнього і за українські ліси.
«На саміті Україна-ЄС Зеленський взяв на себе зобов’язання скасувати наш мораторій на вивіз лісу-кругляку. Скасування мораторію – це варварська вирубка лісів, знищення сотень нових деревообробних підприємств, які з’явилися в Україні за останні 2 роки, десятки тисяч українців опиняться без роботи і їм нічим буде годувати свої сім’ї. У новому парламенті я не дам ні Зеленському, ні іншим запроданцям скасувати цей мораторій», — підкреслив лідер РПЛ.
Наостанок Олег Ляшко закликав українців об’єднатися, щоб завадити планам нової влади віддати країну Кремлю.
«У новому парламенті Зеленський намагатиметься скасувати закон про мову, ухвалити особливий статус для Донбасу, провести референдум про членство України в НАТО, хоча це вже зафіксовано в Конституції. Я не дам Зеленському відібрати в українців державність, легалізувати терористів і втратити країну. Я не дам Зеленському забрати в українців майбутнє. Я змушу Зеленського буду президентом України, а не губернатором Малоросії», — підсумував Ляшко. 12 Июля 2019, 08:16
33853
8 дней 02:12
Ляшко: Українці можуть зупинити новоявленого царя на виборах до парламенту
Олег Ляшко вимагає від Володимира Зеленського не вигадувати причини, а підписати новий виборчий Кодекс, який ліквідує мажоритарку та запровадить відкриті списки. На думку політика, цей закон дасть можливість реально подолати корупцію в парламенті та в країні загалом. А саме цього від президента чекають люди, які за нього проголосували, підкреслив лідер РПЛ.
«Напередодні ми почули дуже небезпечні заяви представника Зеленського у Верховній Раді Стефанчука, що, мовляв, новий виборчий Кодекс був прийнятий із суттєвими порушеннями і може бути заветований. Це означає, що Зеленський знову обманює українців. Перед виборами він обіцяв прийняти закон про імпічмент – ми його прийняли, але він його не підписав. Обіцяв новий виборчий Кодекс – ми теж його прийняли, але тепер Зеленський хоче його заветувати. Обіцяв знизити тарифи – виявилося, що це жарти. Тобто, всі обіцянки Зеленського перед виборами були обманом», — переконаний Ляшко.
Політик закликав українців не вестися на порожні обіцянки, а вірити реальним справам.
«21-го липня у нас всіх на виборах є шанс зупинити цього новоявленого царя з наполеонівським комплексом меншовартості. Він лізе то в каналізацію, то ще кудись замість того, щоб виконувати свої функції президента України. Саме тому ми в опозиції до Зеленського, бо людина, яка завдяки українцям стала президентом, на цій посаді робить все, щоб знищити країну, звернути її зі шляху до європейського розвитку і повернути до Малоросії. Я і моя команда не дасть Зеленському це зробити!», — запевнив Ляшко. 12 Июля 2019, 06:17
13641
8 дней 01:08
Ляшко-уряду: Ваша політика у комунальному секторі призвела до поразки
Понад 70 мільярдів гривень заборгованості населення за комуналку – це результат 5-річної політики уряду, наголосив Олег Ляшко, звертаючись до урядовців. Політик вкотре запитав чиновників, коли вони знизять тарифи для українців.
«Я не раз за це скликання ставив уряду це запитання. Запитаю і сьогодні. Коли ви зробите доступні тарифи для людей? Невже ви не бачите, що така політика ціноутворення в комунальному секторі призвела до поразки? 70 мільярдів гривень заборгованість за комуналку. Кожна третя сім’я не може заплатити по тарифах. Порядок надання субсидій, який ви вигадали, такий, що треба дітей виписувати з хати чи розлучатися», — підкреслив Ляшко.
Лідер РПЛ додав, що політика, яку проводить влада, може привести до колапсу житлово-комунального господарства.
«Фактично немає інвестицій в енергомодернізацію та оновлення основних фондів ЖКГ. Невже ви не розумієте, що сліпе виконання вимог МВФ веде до колапсу? Коли ви нарешті почнете проводити ту політику, яка дає можливість розвиватися підприємствам і нормально жити людям?», — запитав чиновників народний депутат.
Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко подякував Олегу Ляшку за те, що не дає уряду розслабитися, а також за послідовну боротьбу за енергоефективність, щоб підприємства менше споживали газу.
Лідер РПЛ пообіцяв, що у наступному скликанні Верховної Ради змусить владу знизити тарифи і дати людям можливість нормально жити, а не зводити кінці з кінцями. 12 Июля 2019, 05:24
1772
9 дней 03:12
Ляшко: Купівля телеканалів кумом Путіна - те ж саме, якби Геббельс видавав газету «Правда»
Накласти жорсткі санкції на телеканали Медведчука і зупинити окупацію Кремлем інформпростору в Україні вимагає від президента Олег Ляшко. Лідер Радикальної партії переконаний: скупка каналів кумом Путіна – це спецоперація за гроші «Газпрому».
«Купівля інформаційних каналів в Україні — це розроблена в Росії і освячена в Кремлі спецоперація із захоплення інформаційного простору України. Ця спецоперація здійснюється за кошти «Газпрому». Медведчук є оператором і виконавцем цієї операції. Фактично інформаційний простір України захоплює не Медведчук, а Путін», — вважає Ляшко.
Головною причиною окупації Кремлем інформпростору в Україні політик назвав 5-річну бездіяльність колишнього президента.
«Саме Порошенко мовчки потурав, коли Медведчук скуповував телеканали, саме Порошенко з Медведчуком вів бізнес, саме завдяки Порошенку Медведчук представляв Україну в Мінську, саме при Порошенку, та вже і при Зеленському, Медведчук літає напряму в Москву. Я, наприклад, вчора зустрічався з прем’єр-міністром Ізраїлю Нетаньягу в Єрусалимі, а Медведчук разом з усіма іншими був у Москві, де знову хочуть затягнути Україні газовий зашморг Кремля», — підкреслив народний депутат.
Олег Ляшко наголосив, президент має всі повноваження припинити розповсюдження російської пропаганди на українських телеканалах.
«Захоплення інформпростору в Україні Путіним – це те ж саме, якби під час Другої Світової війни Геббельс видавав газету «Правда» чи «Звезда». Зеленський обіцяв рішучу реакцію на це. Де вона, крім робочої наради в РНБО, результатів якої ніхто не бачив? Зеленський як президент України має всі можливості захистити інформпростір України від спецоперації Кремля. Якщо він цього не зробить, то він або абсолютно непрофесійний, або так само у змові з Медведчуком і Путіним», — підсумував Ляшко. 11 Июля 2019, 12:36
3775
9 дней 03:52
Парламент ухвалив закон Ляшка про хімічну кастрацію педофілів
Олег Ляшко, як і обіцяв, добився ухвалення свого закону №6449 про хімічну кастрацію педофілів. За документ проголосували 247 народних депутатів. Рішення прийняли на позачерговому засіданні парламенту, на яке змусив всіх зібратися лідер Радикальної партії. Політик ініціював збір підписів, який підтримали 162 парламентарі. Перед голосування Олег Ляшко звернувся до колег і закликав зупинити епідемію сексуального насильства над українськими дітьми.
«За перше півріччя цього року в Україні майже 200 діточок стали жертвами сексуального насильства з боку педофілів. Згадайте трагедію на Одещині, коли була вбита 11-річна дівчинка Дар’я Лук’яненко. Згадайте трагедію, коли 5-го липня у Дніпрі був затриманий черговий покидьок, який зґвалтував і вбив дівчинку 2005 року народження. Щодня в Україні мінімум одна дитина, а за минулу добу – четверо дітей стали жертвами педофілів. Заради пам’яті Дар’ї Лук’яненко, Тетяни Мізиної, Насті Балябіної, Аліни Васютіної і сотень інших українських дітей прошу прийняти цей закон», — звернувся лідер РПЛ до депутатів.
Окрім хімічної кастрації педофілів, прийнятий закон передбачає відкритий реєстр засуджених за сексуальні злочини та збільшення терміну їх ув’язнення.
«Мінімум 15 років тюрми для педофілів без права дострокового звільнення, пожиттєвий нагляд правоохоронних органів за цими злочинцями, виключно відкритий реєстр педофілів, щоб не тільки правоохоронні органи, а кожна мама і батько міг зайти та подивитися, де живе покидьок і щоб він на гарматний вистріл не підходив ні до школи, ні до дитсадка, ні до дитячого майданчику», — сказав Ляшко.
Закон Олега Ляшка про хімічну кастрацію педофілів був зареєстрований ще у травні 2017 року. Всі ці роки політик добивався його ухвалення і зробив це, навіть попри фініш роботи парламенту цього скликання. 11 Июля 2019, 09:09
17765
9 дней 04:38
Завдяки Ляшку українцям спростили проходження ізраїльського кордону
На зустрічі з ізраїльським прем'єром Беньяміном Нетаньягу Олег Ляшко підняв питання складнощів, які виникають останнім часом в українців при проходженні ізраїльського кордону. І наголосив, що приниження українців мають бути припинені. Про результати візиту до Єрусалиму Ляшко розповів журналістам у кулуарах Верховної Ради.

"Після нашої зустрічі з ізраїльським прем'єром сьогодні в Україну прилетів міністр внутрішніх справ Ізраїлю та голова міграційної служби Ізраїлю. Об 11 годині в них з міністром внутрішніх справ Аваковим і я сподіваюся, що за результатами цих переговорів будуть прийняті рішення, які спростять українцям процедуру приїзду паломникам,  туристам чи тим, хто прилітає для лікування на території Ізраїлю, щоб наших людей не принижували, не тримали годинами у передбаннику, не обшукували, не принижували їхню честь та гідність", — наголосив лідер РПЛ.

Пізніше стало відомо, що українська та ізраїльська сторона дійсно підписали декларацію про спрощення проходження ізраїльського кордону нашими громадянами.

Також Ляшко під час зустрічі обговорив з Нетаньягу питання залучення ізраїльських інвестицій в український газовидобуток.

"Ізраїль має величезний досвід нових технологій та залучення інвестицій. Залучення американських, ізраїльських, інших світових компаній створить конкуренцію, знизить монополію на газовидобуток і як наслідок збільшить видобуток власного газу, а значить українці будуть менше платити за ту кляту комуналку", — підкреслив Ляшко.

Лідер Радикальної партії підняв на зустрічі і питання сільськогосподарського виробництва. Олег Ляшко переконаний, що Україна має брати приклад з Ізраїлю і підтримувати власних виробників.

"Земля в Ізраїлі не продається, але їхнє сільськогосподарське виробництво найуспішніше. Чому? Тому що там державна підтримка. Ізраїльські селяни можуть брати в лізинг техніку, дешеві кредити та мають повну державну підтримку. А що пропонують українським селянам? Забрати задарма землю, щоб вони потім ходили батраками. Тому ми категорично проти продажу землі чужинцям, а за те, щоб застосовувати досвід Ізраїлю в підтримці українських сільгоспвиробників, надання дешевих кредитів, дотацій і відновлення агропереробки та тваринництва в селі", — підсумував парламентар. 11 Июля 2019, 06:08
6838
10 дней 00:29
Ляшко: Україна – тюрма для людей з інвалідністю
Ляшко вимагає спрямувати 3% ВВП на розвиток інфраструктури для людей з інвалідністю. 10 Июля 2019, 08:29
1054
10 дней 00:28
Ляшко: Владі вигідно, щоб люди були бідними
Влада навмисно не збільшує пенсії на соціальні пільги, адже доведеними до відчаю людьми легше маніпулювати, переконаний Ляшко. Політик вимагає припинити обман людей і підвищити соціальні стандарти. 10 Июля 2019, 08:25
1608
10 дней 03:14
Галасюк: «Безліс» не пройде!
РПЛ не дозволить президенту скасувати мораторій на експорт лісу-кругляку. На цьому з парламентської трибуни наголосив заступник Лідера РПЛ з економічної політики Віктор Галасюк.

«У Зеленського заявили, що мораторій на експорт лісу неефективний і його треба "переглянути". Це некомпетентність і цинізм вищої категорії!!! Зрадник Порошенко намагався скасувати мораторій на догоду ЄС, щоб отримати черговий кредит. Згодом він заветував мою поправку про заборону експорту дров. У Зеленського вирішили продовжити чорну справу Порошенка((( Жодні кредити і компліменти іноземних дипломатів не виправдають здачі національних інтересів і не компенсують втрату екології, робочих місць та промисловості!!!» — написав на своїй сторінці у фейсбук голова Комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва.
В.Галасюк навів офіційні показники за 2017-2018 роки, що підтверджують ефективність запровадженого завдяки Радикальній партії та однодумцям мораторію.

Так, за даними Держстату, випуск продукції деревообробної промисловості (в доларовому еквіваленті) зріс на 44%, меблевої промисловості — на 45%, паперової — на 29%.

Експорт продукції в деревообробці (в доларовому еквіваленті) збільшився на 42%, в меблевій промисловості — на 48%, у паперовій — на 43%.

Таким чином, індекс промислової продукції в деревообробці став у 6 разів вище, а у меблевій промисловості в 10 разів вище, ніж загалом у промисловості.

Несировинний експорт оброблених лісоматеріалів зріс на $260 млн, облицювальних листів — на $100 млн, фанери — на $25 млн, столярних виробів — на $70 млн, тари, піддонів з деревини — на $40 млн! Загалом лише по цим 5 позиціям $490 млн експортної виручки або практично 13 млрд грн несировинного експорту.

У свою чергу, капітальні інвестиції в деревообробну та паперову галузі зросли на 50%. Залучено 2, 5 млрд грн додаткових інвестицій. Прямі ж іноземні інвестиції в деревообробну та паперову галузь зросли на третину. Додатково залучено $130 млн іноземних інвестицій.

«Українське суспільство не дозволить жодному президенту, міністрам чи депутатам здати національні інтереси України і пожертвувати життєвим середовищем наших нащадків і економічними перспективами країни!!!» — наголосив нардеп. 10 Июля 2019, 03:55
3135
11 дней 03:06
Ляшко: На словах європейці підтримують нас, а на ділі – будівництво «Північного потоку-2»
Олег Ляшко назвав провальним для країни саміт Україна-ЄС, який відбувся 8 липня у Києві. Політик наголосив, за підсумками перемовин із єврочиновниками в декларації немає ключового – засудження будівництва «Північного потоку-2» та посилення санкцій проти Росії за ув’язнення українських моряків.
«Європейці на словах кажуть, що нас підтримують, але в декларації за підсумками саміту Україна-ЄС жодної підтримки у протидії будівництва «Північного потоку-2» немає. Тобто, європейські країни підтримують будівництво цього потоку, позбавляючи нашу країну статусу країни-транзитера і трьох мільярдів доларів виручки щороку. Теж саме стосується і посилення санкцій проти Росії. Є рішення міжнародного суду з вимогою звільнити наших моряків. Росія ж не виконує це рішення. І жодного слова про це в декларації за підсумками саміту Україна-ЄС теж немає», — підкреслив Ляшко.
Лідер РПЛ переконаний, Європа мовчить, бо розміняла принципи на російські гроші.
«Це нормально, коли люди хочуть заробляти, але ненормально те, що вони гроші міняють на принципи. Тоді не треба нам розповідати про європейські цінності, повагу до прав людини, про те, яка чесна, «біла і пухнаста» Європа. Ми бачимо повернення російської делегації до ПАРЄ та відсутність у декларації за підсумками саміту Україна-ЄС засудження будівництва «Північного потоку-2», вимоги звільнити українських моряків і введення нових санкцій за це. Всі ці факти говорять про одне – українці повинні сподіватися виключно на себе і на власні сили», — підсумував Ляшко. 9 Июля 2019, 06:01
14745
11 дней 03:13
Ляшко: Всі розповіді про розвиток села після відкриття ринку землі - лабуда
Ринок землі – одне з ключових питань, яке піднімав Володимир Зеленський на саміті Україна-ЄС. Про це заявив Олег Ляшко з трибуни парламенту. Політик розповів, чому президент приховує результати цих переговорів від українців.
«Під відкриття ринку землі для іноземців Євросоюз пропонує півмільярда євро чергової, як вони кажуть, «допомоги», а насправді – кредиту під відсотки, який треба буде повертати. Про продаж землі вчора на одному з телеканалів говорив і представник «Слуги народу». Тому в новому парламенті перше, що вони приймуть – закон про ринок землі. За це, окрім Зеленського, виступає і Порошенко, і Вакарчук. Насправді, продаж землі – це грабунок і вбивство села. Вони розповідають, що ринок землі приведе інвестиції в Україні. Але хто купить ту землю? Іноземці беруть кредити під пів-відсотка річних, а українські фермери під 25% не можуть взяти, бо немає коштів віддавати. Тому ця вся лабуда про продаж землі переслідує одну мету: забрати у українців останнє багатство – землю і залишити селян батраками», — наголосив Ляшко.
Замість продажу землі іноземцям – всебічна підтримка фермерам і відновлення тваринництва на селі: таку альтернативу пропонує лідер РПЛ.
«Україна за останні 7 років втричі наростила експорт зернових. Селяни стали багатші? Ні, тому що треба не зерно вивозити, а відновлювати робочі місця і агропереробку в селі, щоб заробляли селяни, а не трейдери, латифундисти і транснаціональні корпорації. А ті люди, які хочуть продати свої паї – нехай продають до Державного земельного банку, який ми пропонуємо створити. У селян викуповуватимуть паї за ринковою ціною, земля буде залишатися в державній власності і надаватися в оренду. Це і буде ресурсом для наших фермерів, щоб вони розвивалися, платили податки до місцевих громад і годували свої сім’ї. Це мій план відновлення села», — підкреслив Ляшко. 9 Июля 2019, 05:00
4659
11 дней 02:05
Галасюк: Швидке зростання і соціальна справедливість - основа євроінтеграції!
Яка економічна політика буде насправді вигідна українцям та наблизить Україну до Європи за рівнем добробуту? Вона базується на трьох засадничих принципах — українець господар на власній землі, модернізація й швидке зростання, соціальна справедливість, наголосив у програмі "Зворотній відлік. Парламентські" на UA:Перший заступник Лідера РПЛ з економічної політики Віктор Галасюк. 9 Июля 2019, 04:48
181
12 дней 04:36
Галасюк: Україні потрібна власна економічна стратегія!
Україні потрібна власна економічна стратегія. Її опорою мають стати швидке економічне зростання і соціальна справедливість. І це реальна альтернатива неоліберальним рецептам МВФ. Про це в ефірі програми "Сьогодні" на ТРК "Україна" розповів заступник Лідера РПЛ з економічної політики Віктор Галасюк. 8 Июля 2019, 14:04
279
12 дней 14:15
«Скинув зі свого горба!» – Ляшко почистив виборчий список від ледарів
Трьох кандидатів в народні депутати виключили з виборчого списку Радикальної партії. Це №10 – Віктор Вовк, №14 – Олег Купрієнко та №23 – Олексій Кириченко. Перших двох – через самоусунення від партійної роботи, останнього – за власним бажанням. Після ухвалення цього рішення на позачерговому партійному з’їзді Олег Ляшко дав настанови іншим кандидатам.
«Я обіцяв, що всі, в тому числі і керівники обласних партійних організацій, матимуть шанс отримати через довіру людей статус народного депутата України. Якщо людина працює – має право на цей статус. Якщо не працює – такого права не має. Тому в результаті проведеного аналізу, ми дійшли висновку: на жаль, ці люди не роблять все для того, щоб партія здобула перемогу», — сказав Ляшко.
Політик наголосив, депутатський мандат треба заслужити своєю щоденною працею, а не виїжджати на чужому горбу.
«Я хочу, щоб кожен, хто отримає мандат народного депутата, вигриз його довірою і підтримкою людей. Я не дозволю нікому отримати мандат на шару. Я вчора повернувся із західної України. За вихідні у мене були 4 зустрічі на Волині, у Рівному та Івано-Франківську. Як може бути так, що лідер пахає, а інші не пахають і отримують мандат? На шару в цьому житті тільки сир у мишоловці. Все інше, що ти здобуваєш своїм горбом – ти цінуєш», — підкреслив лідер РПЛ.
Олег Ляшко підписав рішення про виключення кандидатів у виборчому списку РПЛ та направив його до ЦВК. 8 Июля 2019, 09:31
12052
12 дней 04:49
Ляшко: 11 липня ми зупинимо епідемію сексуального насильства над дітьми
Позачергове засідання ВР, де розглянуть законопроекти Радикальної партії про відкритий реєстр і хімічну кастрацію педофілів, відбудеться 11 липня о 14.00. Про це Ляшко повідомив під час брифінгу після засідання Погоджувальної ради.

Раніше команда Радикальної партії зібрала 162 підписи депутатів, щоб провести позачергове засідання і невідкладно ухвалити законопроекти, які передбачають заборону педофілам наближатися до навчальних закладів, збільшення терміну ув’язнення за сексуальні злочини до 15 років, відкритий реєстр та хімічну кастрацію педофілів після звільнення.

Нагадаємо, Ляшко вкотре підняв питання посилення відповідальності за скоєння сексуальних злочинів після вбивства 11-річної Дар’ї Лук’яненко, яке сколихнуло усю країну. 8 Июля 2019, 06:57
5211
Перейти к странице:
535 видео