20 часов 02:55
Ляшко: Цей уряд – егоїстів!
Поки урядовці думатимуть про свої зарплати, а не зарплати простих людей – бідність в Україні подолана не буде. На цьому наголосив Олег Ляшко в ефірі телеканалу «Прямий». Політик обурений тим, що одне з перших рішень, яке прийняв новий Кабмін – підвищення доходів собі, а не мінімалки українцям.
«Цей уряд — егоїстів. Жоден із міністрів не говорить про малі зарплати українців, не говорить про те, як їх підняти чи дати людям роботу. Вони плачуться, що у них малі зарплати. А що вони зробили, щоб вони були високі? Нічого. У будь-якій компанії премії і високі зарплати виплачуються за результат. Є результат – є премія, немає результату – немає премії», — сказав Ляшко.
Лідер РПЛ зауважив: про результати роботи уряду найкраще свідчать статистичні дані Держкомстату за минулий рік. І вони невтішні.
«У 2019 ріці обсяг виробництва сільгосппродукції — 1 %. Для порівняння, у 2018 році – 8%. Тобто, падіння виробництва сільгосппродукції – у 8 разів. А міністру економіки Милованову виписали премію на 400 тисяч гривень. За що йому така премія? Його поганою мітлою треба гнати! Або міністр освіти жаліється на свою малу зарплату. Так в результаті законів, які влада прийняла, 70 тисяч вчителів пенсійного віку залишаться без роботи, а в школах тепер не буде медсестер. Тепер, якщо дитині стане погано у школі – ніхто не допоможе. Ось результати їхньої роботи», — обурився політик.
Олег Ляшко переконаний, що нинішній склад уряду прийшов до влади, щоб заробити самим, а не підвищити рівень життя українців.
«Чому міністри не говорять про дітей робітників, селян, вчителів, лікарів? До тих пір, поки вони будуть говорити про свої зарплати і про своїх дітей – їм до лампочки будуть українські діти і зарплати українців. Тому що вони прийшли на ці посади не для того, щоб людям зарплати піднімати, а щоб плакатися про свої малі доходи. І перше, що вони зробили на своїх посадах – підняли зарплати собі. Але питання зарплат урядовців – це питання справедливості!», — вважає Ляшко. 24 Января 2020, 12:40
844
2 дня 03:10
Українські шахтарі не отримують зарплату через слугу Росії - Геруса
Львівські, Волинські і тисячі інших шахтарів по всій Україні з жовтня не отримують зарплату через дію поправки Андрія Геруса, який запустив в Україну російську та білоруську електроенергію. Про це заявив Олег Ляшко в ефірі телеканалу «112». Політик вимагає від НКРЕКП негайно заборонити закупівлю електроенергії з країни-агресора, аби українські гірники мали роботу і заробіток.
«У Львові шахтарі із жовтня не отримують зарплату. Вони оголосили голодування і сидять у Львівській Облдержадміністрації. Я їм хочу сказати, що вони не там мітингують, тому що Львівська Облдержадміністрація ніякого відношення не має до їхніх зарплат. Львівські, Волинські та інші шахтарі по всій країні не отримують зарплату через слугу Росії – Геруса, який за рахунок цих людей створює робочі місця для російських шахтарів та російських і білоруських енергетиків. Тому львівські шахтарі повинні їхати в кабінети до Геруса та голови НКРЕКП Ткаченка і брати їх за барки!», — сказав Ляшко.
Лідер РПЛ обурений тим, що НКРЕКП і досі не відреагувала на лист міністра енергетики Олексія Оржеля, в якому той вимагає заборонити постачання в Україну російської та білоруської електроенергії. Якщо посадовці НКРЕКП цього не зроблять – сидітимуть на лаві підсудних, попередив Олег Ляшко.
«Пройшов тиждень і лише на 24 січня НКРЕКП призначила засідання. Але в порядку денному немає питання про заборону закупівлі російської і білоруської електроенергії. Тому я попереджаю голову і склад НКРЕКП: якщо вони негайно не приймуть це рішення – вони нестимуть відповідальність за голодуючих львівських і волинських шахтарів, за тисячі втрачених робочих місць українських енергетиків і мільярдні збитки українського бюджету. Вони сидітимуть у камері поряд із Герусом. Ми доб’ємося порушення проти них кримінальних справ», — запевнив Ляшко. 23 Января 2020, 05:52
326
2 дня 02:55
Ляшко розповів, як зупинити демографічну катастрофу в Україні
В ефірі телеканалу «112» Олег Ляшко заявив, що демографічна ситуація в Україні є катастрофічною.
«Для чого витрачати гроші на перепис населення? Кожен бачить, як ростуть кладовища і скільки там хрестів додається. В Україні помирає вдвічі більше людей, ніж народжується. Про яке економічне зростання ми можемо говорити? Люди не народжуються — немає кому працювати. Це катастрофа! Або ми сьогодні її зупинимо, або це буде просто кінець», — зазначив лідер Радикальної партії.

Ляшко переконаний, підвищення рівня медичного забезпечення збільшить середню тривалість життя українців.

«З чого все повинно починатись? З того що у людей має бути робота і житло. А крім того — достойна медицина, діагностика і профілактика. Ми добиваємось, щоб були безкоштовні щорічні обстеження для людей. Сьогодні за все треба платити: за рентген, за томографію, за флюорографію. А де взяти гроші? От люди і приходять у лікарню, тільки коли рак на останній стадії. Тому бюджетні кошти треба витрачати на відновлення безкоштовних діагностичних програм, а не на космічні зарплати чиновників», — підкреслив політик.

Лідер РПЛ наголосив на тому, що народжуваність не почне зростати, поки не зміниться державна політика.

«Чому молода дівчина не народжує? Вона бере приклад з міністра освіти. Якщо міністр освіти боїться народжувати дітей в Україні, то як дівчина в селі народить? Тим більше знаючи, що перспективи — безробіття або виїзд на заробітки в Польщу. Тому житло повинно бути, робота і нормальна зарплата — оце вирішення проблеми демограії. Коли люди знатимуть, що зможуть поставити дитину на ноги, віддати в дитсадок без хабаря, обстежити у лікарні і не віддавати всю зарплату на памперси, тоді вони народжуватимуть дітей», — підсумував Ляшко. 23 Января 2020, 05:52
369
2 дня 02:48
Ляшко: Не дамо керівникам «Нафтогазу» розпиляти три мільярди доларів, отриманих від Росії
Три мільярди доларів, що отримала Україна від Росії за рішенням Стокгольмського арбітражу – належать українцям, тому посадовці «Нафтогазу» не мають права ними розпоряджатися і виписувати собі мільйонні премії. На цьому наголосив Олег Ляшко в ефірі телеканалу «112».
«Посадовці «Нафтогазу» зараз хочуть розпиляти три мільярди доларів, які отримали за рішенням Стокгольмського арбітражу. Мовляв, ми боролись за ці гроші і їх повернули в Україну, тому нам треба 30 мільйонів доларів премії. По-перше, хочу нагадати, що керівники «Нафтогазу» вже отримали два роки тому 1, 5 мільярда гривень премії за цим рішенням. По-друге, давайте розберемось, чиї це гроші. А ці кошти – українців і українських підприємств, які переплатили за дорогий газ внаслідок завищеної ціни», — сказав Ляшко.
Лідер РПЛ підкреслив, що «Нафтогаз» — державна компанія, якою керує уряд через Наглядову раду. Тому саме уряд має розподілити ці кошти на користь українців.
«Куди спрямувати ці кошти? Не в офшори чи кишені посадовців «Нафтогазу», а на енергомодернізацію і реальне зниження тарифів для українців. Подивіться, скільки в бюджеті передбачено грошей на енергомодернізацію – менше мільярда гривень на 2020 рік. А люди утеплюють будинки та міняють вікна і двері за свої гроші. А де бабусі у селі взяти 30 тисяч гривень, щоб купити котел? Тому треба внести зміни до бюджету і збільшити витрати на енергомодернізацію вдесятеро за рахунок цих коштів, що Україна отримала за рішенням Стокгольмського арбітражу», — вважає Ляшко. 23 Января 2020, 05:14
480
3 дня 02:06
Ляшко вимагає скасувати оподаткування мінімалки
Олег Ляшко вимагає від прем’єр-міністра Олексія Гончарука скликати термінове засідання уряду і ухвалити низку соціальних рішень. Зокрема, про скасування стягнення податків з мінімальної зарплати та підвищення її до 12 тисяч гривень.
«Три мільйони українців отримують мінімальну зарплату. Тому ми вимагаємо, щоб уряд вніс на розгляд парламенту законопроект про підвищення мінімальної зарплати і встановив її хоча б на рівні 12 тисяч гривень, щоб трохи дотягнутися до рівня мінімалки у Польщі. Адже це єдина можливість зупинити трудову міграцію з України», — вважає Ляшко.
Політик зауважив: рішенням про скасування податків з мінімалки влада відновить справедливість, адже сьогодні існує прірва в оподаткуванні зарплат багатих і бідних.
«Суддя, який отримує 500 тисяч гривень зарплати, платить максимально 50 тисяч гривень податку. А решта, 450 тисяч гривень, податком за законом не обкладається. Натомість, людина, яка отримує мінімалку 4700 гривень, повинна віддати 900-1000 гривень податку. Потім суддя, який виходить на пенсію, отримує 90% від своєї зарплати. А людина, яка сплачувала повний внесок до Пенсійного фонду – отримує мізерну пенсію. Де ж справедливість? Її немає. Тому ми вимагаємо внести зміни до Податкового кодексу і скасувати оподаткування мінімалки», — підсумував Ляшко. 22 Января 2020, 14:30
774
3 дня 01:00
Ляшко: Наші чиновники поїхали в Давос попонтуватися
Своїми «понтами» у Давосі українські нардепи демонструють всьому світу меншовартість і слабкість. На цьому наголосив Олег Ляшко в ефірі телеканалу «112», коментуючи візит української делегації на чолі із Президентом на Всесвітній економічний форум до Швейцарії.
«Подивіться, половина Верховної Ради поїхала у Давос. Навіщо вони туди поїхали? Інвесторів залучати? Ні! Вони поїхали тратити бабки, гуляти і своїм дівчинам показати, які вони круті. Он один сфотографувався на вулиці, де проїжджав кортеж Трампа. Як в тій казці: «І я там був, мед, пиво пив, по вусах текло, а в рот не попало». Ось за чим вони їдуть, тому що вони меншовартісні. І весь світ це бачить», — обурився Ляшко.
Лідер РПЛ переконаний: повага сильних світу цього до України буде тоді, коли в нашій державі буде подолано бідність і корупцію.
«Чому до нас зневажливо ставляться у всьому світі? Чому Посол України в Австрії Щерба та лідери провідних країн Європи російську агресію проти України називають «забута війна»? Тому що ми бідні, тому що ми ходимо за кредитами, тому що ми їдемо в Давос не для того, щоб залучати інвесторів, а для того, щоб попонтуватися», — сказав Ляшко. 22 Января 2020, 14:25
1029
7 дней 01:57
Ляшко-Малюську: Почуй свою маму і напиши заяву про звільнення
Олег Ляшко порадив міністру юстиції Денису Малюську послухати свою маму і написати заяву про звільнення. Так Олег Ляшко відреагував на висловлювання високопосадовця, в якому той жалівся, що його дружині та матері не вистачає чиновницької зарплати.
«Міністр юстиції каже, що його жінка з дому виганяє за 200 тисяч гривень зарплати. Так знайди іншу жінку, якщо твоя така жадна і їй 200 тисяч не вистачає. Я порадив би міністру юстиції почути свою маму і зробити те, що вона йому рекомендує – написати заяву про звільнення. У нього дуже розумна мама», — сказав Ляшко.
Також лідер РПЛ згадав міністра закордонних справ Вадима Пристайка, який дорікав у парламенті, що оклади міністрів у 16 тисяч гривень – це неповага до нашої держави.
«А 2500 гривень для прибильниці в дитячому садку – це не приниження? А для шахтаря, який на Львівщині чи на Волині рік не отримує зарплату – це не приниження? А для тисяч українських енергетиків, які залишились без роботи і змушені їхати працювати за кордон через закупівлю російської електроенергії – це не приниження? А для пенсіонерів, які пропрацювали все життя і отримують копійчану пенсію – це не приниження? Вони принижують цих людей такими захмарними зарплатами», — обурився Ляшко. 18 Января 2020, 05:58
1778
7 дней 02:30
Ляшко: Виплачені Росією 3 млрд доларів - це кошти кожного українця
Керівництво «Нафтогазу» намагається привласнити кошти, які Україна отримала від Росії за рішенням Стокгольмського арбітражу. Про це Олег Ляшко заявив в ефірі телеканалу «112-Україна» і звернувся до уряду з вимогою припинити розкрадання.

«Президент каже, що не все залежить від уряду і вони нічого не можуть зробити із високими преміями «Нафтогазу». Неправда. Це державна компанія, якою керує Кабмін через наглядову раду. Ми звертаємось до уряду з вимогою зібрати засідання і прийняти рішення про розподіл трьох мільярдів доларів, які Україна отримала від Росії за виграш у Стокгольмському арбітражі. Посадовці «Нафтогазу», фактично, хочуть привласнити ці кошти. Зокрема, виписавши собі 30 мільйонів євро премії і отримуючи мільйонні зарплати щомісяця. Але ж це не їхні гроші. Ці три мільярди доларів, виплачені Росією — це кошти кожного українця, який переплатив за дорогий газ», — зазначив Ляшко.

Політик наголосив на тому, що уряд має використати кошти від арбітражу для зниження вартості комуналки.

«Куди ми пропонуємо спрямувати ці кошти? По-перше, уряд зобов’язаний збільшити вдесятеро витрати на енергомодернізацію і внаслідок цього люди будуть менше платити за комуналку. Другий напрямок використання цих грошей — інвестиції у збільшення видобутку власного газу, щоб ми не купували дорогий імпортний газ. І третє, оскільки ці гроші свого часу були переплачені українцями, треба зарахувати частину у зниження платежів — повернути хоча б по 500 гривень людям, які переплатили за газ. Оце буде справедливо», — підсумував лідер Радикальної партії 18 Января 2020, 05:53
903
7 дней 02:26
Ляшко вимагає від уряду негайно підняти мінімальну зарплату для людей
Якщо чиновники встановлюють собі такі захмарні зарплати, значить гроші у держбюджеті є і на підвищення мінімалки для людей. На цьому наголосив Олег Ляшко в програмі «Голос народу» на телеканалі «112-Україна».
«Коли вони нам вішають лапшу на вуха і розказують, що немає грошей на підвищення зарплат – це не правда, тому що міністрам, депутатам, прокурорам зарплати піднімають. Генпрокурор отримує 300 тисяч гривень на місяць. Собі на зарплати гроші мають – значить в бюджеті гроші є і на підвищення мінімалки. Тому ми вимагаємо від прем’єра і уряду невідкладно внести до парламенту зміни до закону про бюджет і підняти мінімальну зарплату», — сказав Ляшко.
Політик переконаний: підвищення мінімалки – це єдина можливість зупинити трудову міграцію і реально подолати бідність.
«Три мільйони людей в Україні отримують мінімальну зарплату – 4700 гривень. Якщо вирахувати податки, люди отримують на руки 3700 грн. У сусідній Польщі мінімальна зарплата 16400 грн на місяць, а наступного року – 21000 грн. При таких зарплатах, як в Україні, ніколи не буде зупинена трудова міграція. І наші найкваліфікованіші кадри будуть донорами для польської і всіх інших економік», – вважає Ляшко. 18 Января 2020, 05:34
1062
7 дней 02:09
Ляшко: Сьогодні країною керують люди, які нічого не розуміють в економіці
В ефірі «Голос народу» на телеканалі «112-Україна» Олег Ляшко назвав заяву прем’єр-міністра Олексія Гончарука про зростання економіки брехнею, адже дані Держкомстату свідчать про зворотнє.
«За останній квартал 2019 року падіння промислового виробництва на 7, 5%. За 2019 рік обсяги зростання сільськогосподарського виробництва – 1, 1%. Для порівняння: у 2018-му зростання було 8, 1%. За минулий рік в Україні збільшилась кількість безробітних на 300 тисяч, зокрема, в грудні майже 50 тисяч українців стали безробітними. Ці уперті факти показують, що країною керують некомпетентні люди, які нічого не розуміють в економіці», — наголосив Ляшко.
Лідер РПЛ додав: поки країною керуватимуть «профани» — економічного зростання в жодній галузі не буде.
«Подивіться, міністр економіки, який кілька місяців тому визнав, що він дибіл, сьогодні розказує, що прем’єр-міністр у нас найкращий. Так Гончарук визнав, що він профан в економіці. І так всюди», — сказав Ляшко. 18 Января 2020, 05:31
472
9 дней 03:40
Ляшко розповів уряду, куди спрямувати 3 мільярди доларів, які відсудили в Росії
Три мільярди доларів, отримані від Росії за рішенням Стокгольмського арбітражу, мають піти на енергомодернізацію, видобуток власного газу і реальне зниження тарифів, а не в кишені керівників «Нафтогазу». Про це заявив Олег Ляшко під Генпрокуратурою. Лідер РПЛ наголошує: «Нафтогаз» — це державна компанія, якою керує уряд через Наглядову раду, тому і кошти, отримані від Росії, — належать українцям. Політик порадив урядовцям, як ними розпорядитися.
«Перший напрямок – це енергомодернізація. Ми вимагаємо внести зміни до держбюджету і збільшити вдесятеро суму на енергомодернізацію, щоб люди не за свої кошти утеплювали будинки, ремонтували котельні та теплотраси, а це робилося за рахунок держави. Другий напрямок – це збільшення видобутку власного газу. Треба не купувати імпортний газ, витрачаючи кошти платників податків, а інвестувати у збільшення власного газу, щоб Україна була енергонезалежною і українські шахтарі, енергетики та газовики отримували гроші та годували свої сім’ї. І третій напрямок – це реальне зниження вартості комуналки. Сьогодні влада розказує, що зменшила на 30-40% тарифи. Я не бачив жодної людини, якій би прийшли менші суми. Натомість я отримую десятки повідомлень, що люди платять сьогодні більше, ніж платили минулого опалювального сезону. Ці кошти, які ми отримали від Росії, має відчути на собі кожна людина у своїй платіжці», — сказав Ляшко.
Лідер Радикальної партії подав заяву на керівників «Нафтогазу» за привласнення 30 мільйонів доларів, які вони виписали собі в якості премій за виграш у Стокгольмському арбітражі, і вимагає від правоохоронних органів з’ясувати — чи відповідає транзитний договір з Росією інтересам України та яку вигоду отримали особисто підписанти.
«Це невигідний для України транзитний контракт з Росією, тому що ставки транзиту російського газу менші, ніж були до нинішнього року. Це означає, що державний бюджет втрачає, натомість – здобувають чиновники. Я стверджую, що у діях тих, хто підписував транзитний договір з Росією, зокрема, представника «Нафтогазу» Вітренка – чиста ознака злочину. Після того, як Росія перерахувала три мільярди доларів в Україну, посадовці «Нафтогазу» отримали 30 мільйонів доларів премії. Слідство має з’ясувати: коли Вітренко підписував з Росією невигідний для України газовий контракт, чи не переслідував він при цьому власні інтереси, тому що тільки після підписання цього документу Росія перерахувала гроші, і Вітренко, і Коболєв отримали з цього 30 мільйонів доларів, які виведуть за кордон», — вважає Ляшко. 16 Января 2020, 09:46
1593
10 дней 08:32
Ляшко йде до прокуратури, щоб змусити чиновників повернути захмарні зарплати
16 січня о 12.00 Олег Ляшко разом із командою подасть заяву до Генпрокуратури про злочин щодо захмарних зарплат і премій чиновників. Про це сам політик повідомив в ефірі телеканалу «112-Україна».
«Ми вважаємо, що виплати «космічних», аморальних та несправедливих зарплат чиновникам містять ознаки геноциду українців, коли мільйони людей животіють і не мають можливості нормально жити, а інші за рахунок них багатіють. Крім того, призначення «космічних» премій – це ознаки злочину привласнення державного майна за статтею 191 Кримінального кодексу України, а також зловживання владою», — наголосив Ляшко.
Лідер РПЛ підкреслив, що нова влада, попри передвиборні обіцянки, діє тими ж методами, що і попередники – обдурює та обкрадає народ.
«Вони розказують, що велика зарплата – це гарантія від корупції. Так сьогодні бачимо повідомлення СБУ, що нова податкова 500 мільйонів гривень щомісяця вимивала і розкрадала. Два дні тому затримали голову податкової адміністрації Одеської області, нову людину при новій владі, призначену лише у вересні минулого року. Вона 100 тисяч доларів щомісяця кешем передавала в Київ. То кого ця влада дурить? Вони сіли на ті ж схеми, що були при Порошенку, і продовжують грабувати людей», — вважає Ляшко.
Політик пообіцяв притягнути до відповідальності чиновників за захмарні зарплати і премії, бо це питання справедливості.
«Я не проти високих зарплат, коли вони заслужені, але є поняття справедливості. Коли пенсіонеру підіймають пенсію на 63 грн, прибиральницям, санітаркам, виховальницям – на 300 грн, то яке у них моральне право собі добавляти по 300 тисяч гривень? Так, доходи чиновникам треба піднімати, але вони мають бути збільшені у співвідношенні з економічним зростанням, а не коли не виконаний держбюджет і зупинені соціальні програми», — підсумував Ляшко. 15 Января 2020, 12:50
1583
10 дней 03:25
Ляшко: Україною керують люди, які не здатні приймати рішення
Історія зі збитим «Боїнгом» показала, що державою керують люди, які не здатні її захистити. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.
«Сьогодні країною керують люди, які не здатні приймати рішення, які не здатні говорити правду, які не здатні займати позиції. Уявіть собі, вже після того, коли виступили лідери Канади, США, Британії, Австралії, наші виходять і розказують: «А ми з самого початку знали, що «Боїнг» збили, але ми тримали паузу і не казали». А яке у вас було моральне право мовчати й тримати паузу?», – обурився Ляшко.
Лідер РПЛ наголосив, що українська влада має вимагати міжнародного трибуналу та введення нових санкцій проти Ірану по збитому пасажирському літаку. Проте переконаний, що нинішня влада через яловість і некомпетентність цього не робитиме.
«Ви можете уявити будь-яку іншу країну у світі, де збивають твій літак, гинуть сотні людей, а в країні немає ні одного керівника, нікого немає? Проводять нараду, а керівники спецслужб на відпочинках в Куршевелі й ще чорт знає де. Всі, хто причетний до справи, нікого немає. Це аматорство, непрофесіоналізм. Ні кухарки, ні шути не можуть керувати державою. Це мають робити люди, які знають, чим вони займаються. Доля багатомільйонної, багатостраждальної країни – це не жарти в «95 кварталі». Ти не маєш права жартувати ні з майбутнім дітей в цій країні, ні зі старшими людьми», – наголосив Ляшко.
Лідер РПЛ вважає: якщо не змінити цю владу – можна втратити державу.
«Вся ця історія, як лакмусовий папірець, показала, що в Україні немає влади. Є територія, є держава, яку захищають воїни й небайдужі люди – але немає влади. Повна дискредитація, десакралізація, розвал державного управління, державних інституцій, спецслужб. Немає нічого. Влада покриває терористів, покриває Іран, бо не хоче з ними сваритися. Вони завтра будуть домовлятися з чортом лисим, а платити за це будуть українці. Ми всі повинні зробити висновок – треба міняти ситуацію, міняти владу, щоб країною керували відповідальні люди», – сказав Ляшко. 15 Января 2020, 05:15
889
11 дней 03:51
Ляшко: Чому пенсію підняли на 60 гривень, а зарплату міністрам - на сотні тисяч?
Чиновники мають підвищувати зарплати не собі, а робочим людям, щоб зупинити масову трудову міграцію з України. На цьому наголосив Олег Ляшко в ефірі телеканалу «Прямий». Політик вважає аморальним збільшення зарплат міністрам та нардепам в країні, де мільйони людей зводять кінці з кінцями на мінімалку.
«У 2020 році мінімальну зарплату підняли на 300 гривень, мінімальну пенсію – на 63 гривні, а міністру Милованову дали 500 тисяч гривень, Генпрокурору – 300 тисяч гривень. Більше того, вони брешуть, що депутатам не підняли зарплати, скромно кажуть, що на кілька тисяч. Так разом із депутатським фондом вони отримуватимуть по 100 тисяч гривень на місяць. Я не проти високих зарплат чиновників. Але не можуть чиновники стільки отримувати в країні, де найнижчі зарплати в Європі. Це аморально!», — вважає Ляшко.
Лідер РПЛ переконаний: піднімати зарплати посадовцям можна тільки за умови економічного зростання та збільшення у кілька разів мінімалки.
«У сусідній Польщі мінімальна зарплата у 2020 році – 16400 гривень. У наступному році – буде 23 тисячі гривень. Як можна зупинити трудову міграцію з України, коли мінімальна зарплата в Україні – 4000 гривень, а в Польщі – в 4-5 разів більше. Тому треба піднімати зарплати робочим людям, а не чиновникам. З цього буде зростання ВВП, ріст економіки, підвищення добробуту українських сімей та зупинення трудової міграції. Натомість, влада піднімає зарплати собі і піднімає податки. А це призведе до зростання цін на продукцію і витягування знову грошей з кишень українців», — підсумував Ляшко. 14 Января 2020, 13:56
4364
1 месяц 02:25
Ляшко: Дострокові вибори можуть відбутися наступного року
Новий виборчий кодекс – крок до подолання корупції, заявив Олег Ляшко в ефірі телеканалу 112-Україна. Політик позитивно оцінив ухвалений парламентом документ та додав, що це перша виконана Президентом передвиборча обіцянка.
«Можливо я вперше скажу, що маю подякувати Зеленському. Він виконав одну з своїх передвиборчих обіцянок — підписав новий виборчий кодекс із пропорційною системою та відкритими виборчими списками», — заявив лідер Радикальної партії.
Ляшко вважає, що вибори за новою виборчою системою можуть відбутись до закінчення п’ятирічного терміну роботи нового парламенту, тобто раніше 2024 року.
«Відповідно до Конституції позачергові вибори можуть відбуватися через рік після чергових виборів. Зрозуміло, що з такою політикою, яку проводить нинішній уряд і парламентська більшість, про нормальні рейтинги можна тільки мріяти. Тому вони будуть зливати. Спочатку уряд зіллють, потім парламент. Я впевнений, що дострокові парламентські вибори будуть наступного року. Для цього є всі передумови. Головне, що народної підтримки не має на ту програму, яку вони сьогодні проводять», — підсумував лідер РПЛ. 24 Декабря 2019, 08:46
1644
1 месяц 03:07
Ляшко: Парламент має опиратись диктатурі, а не допомагати її утверджувати
Нинішній склад парламенту – бездіяльний, яловий та імпотентний. Таку оцінку роботі Верховної Ради дав Олег Ляшко в ефірі «112-Україна». Політик переконаний, що парламент має опиратись диктатурі, натомість нинішній його склад допомагає президенту Зеленському її встановити.
«Сьогодні парламенту в Україні не існує – парламентаризм знищений як явище. Нинішній парламент – це філіал офісу Президента чи уряду, який штампує законопроекти. Насправді, парламент має опиратися диктатурі. А в ньому сьогодні фактично встановлена диктатура. І я щасливий, що не в цьому парламенті, тому що цей весь негатив скоро накриє кожного, хто там перебуває», — вважає Ляшко.
Неефективною лідер РПЛ вважає і опозицію у нинішньому складі Верховної Ради.
«Перемога Порошенка і Тимошенко, які пройшли до нинішнього парламенту – це Піррова перемога. Вони разом із 120 депутатами, які начебто проти продажу землі, не можуть зупинити цю зелену пошесть. Що вони тоді там роблять? У мене в минулому парламенті було 20 депутатів і я змусив Порошенка та парламентську більшість прийняти закон про мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення. І якби моя команда була сьогодні в парламенті – ми б не дали продати землю», — запевнив політик.
Олег Ляшко висловив сподівання, що українці відкриють очі і зрозуміють, що ця влада їх обдурила.
«Згадайте, як вони обіцяли складати мандати за кнопкодавство. Хтось склав той мандат? Ні! Один повій викликає у парламент, інший взагалі педофіл, який зґвалтував неповнолітню дівчину. Покажіть мені хоч одну країну в світі, де в парламенті сидить педофіл з депутатським мандатом. І всі про це знають, але роблять вигляд, ніби все нормально. Виключили його з фракції і більше «нічого не винні». Ви кого дурите? Ви його привели до парламенту і це ваша відповідальність – тих, хто сьогодні при владі. І скоро українці дадуть їм оцінку», — сподівається Ляшко. 24 Декабря 2019, 08:22
645
1 месяц 02:09
Ляшко про «Півничний потік-2»: Цей адський проект накриється мідним тазом
Рішення Сенату США про введення санкцій проти «Північного потоку-2» — реальна можливість поховати цей газопровід. Таке переконання висловив Олег Ляшко в ефірі телеканалу «Прямий».
«Рішення Сенату США про введення санкцій проти будівництва «Північного потоку-2» — це ще один козир України в переговорах з Росією в питанні продовження транзитного договору. І це дуже вигідна позиція для України, бо Росія через ці санкції дуже суттєво затримає будівництво цього потоку. А я сподіваюсь, що цей адський проект взагалі накриється мідним тазом», — сказав Ляшко.
Лідер Радикальної партії переконаний: тепер Україна має заручитись підтримкою європейських партнерів, щоб зберегти свій транзитний потенціал.
«Для Росії газ – це не бізнес, а інструмент енергетичної експансії, яка в підсумку обертається політичною залежністю. І, на жаль, у Європі не вчаться з досвіду України. Україна злізла з газової голки у 2014 році, а наші європейські партнери сьогодні сунуть свою шию у цей газовий зашморг замість того, щоб повчитися на нашому прикладі, чим закінчується монопольне постачання газу з Росії», — зауважив Ляшко. 18 Декабря 2019, 12:51
1723
1 месяц 03:28
Ляшко: Українська земля не повинна ходити по руках, як повія на окружній!
Якщо влада відкриє ринок землі – ніяка охорона її не врятує, заявив Олег Ляшко в ефірі телеканалу «Прямий», коментуючи бійку в парламентському комітеті, яку спричинив закон про продаж землі. Лідер Радикальної партії нагадав, що сьогодні 80% українців проти продажу землі і люди готові об’єднуватися, аби не дати владі протягнути цю ініціативу.
«Подивіться, як роблять у цивілізованих суспільствах. Наприклад, в Фінляндії прем’єр-міністр пішов у відставку, тому що партія, яка входить в коаліцію, не підтримала їхню ініціативу по зарплаті поштовим працівникам. У нас 80% українців проти продажу землі. І влада, всупереч позиції людей, протягує ринок землю. Що має робити нормальна влада? Піти на вибори з програмою продажу землі. І нехай вас люди з цією програмою підтримують. Тоді ви матимете мандат на продаж землі», — вважає Ляшко.
Лідер РПЛ переконаний: питання землі – це питання майбутнього країни і жодна влада не має права вирішувати за людей, продавати її чи ні.
«Влада 100 разів мінялась і ще 100 разів поміняється за нашої пам’яті. Але ніхто не може забирати у селян землю. І так колишні колгоспники, радгоспники, працівники соціальної сфери – без землі. Більше того, а чому городян позбавляють права на землю, коли за Конституцією і жителі міста, і жителі села мають право на земельний пай? Спочатку роздайте людям землю, створіть умови, щоб ця земля годувала, відкрийте Державний земельний банк для тих, хто хоче її продати, щоб земля залишалась в державній власності, а не пішла по руках, як повія на окружній!», — сказав Ляшко. 12 Декабря 2019, 06:25
1536
2 месяца 15:49
Ляшко в прокуратурі: Мене хочуть посадити, бо я проти енергозалежності
Олег Ляшко відмовився свідчити проти себе, посилаючись на статтю 63 Конституції України. Про це лідер Радикальної партії заявив у Бориспільській прокуратурі, куди приїхав на допит по справі щодо його конфлікту з Андрієм Герусом в аеропорту «Бориспіль». Нагадаємо, політика звинувачують у нанесенні легких тілесних ушкоджень нардепу від «Слуги народу». Сам Олег Ляшко називає справу сфальсифікованою та вимагає, аби на лаві підсудних замість нього сидів Андрій Герус за державну зраду.
«Справа сфальсифікована проти мене і проти мого помічника Євгена Стипанюка з однієї причини – тому що ми проти того, щоб Україна була енергозалежною, щоб українські робітники, енергетики, шахтарі втрачали роботу, а за рахунок коштів українських платників податків фінансувався російський бюджет. Енергонезалежність – це складова національної безпеки України. Коли не буде власної енергетики, власного виробництва, власної економіки – наша країна не переможе ніде — ні на зустрічі в Нормандському форматі, ні на будь-якій іншій зустрічі», — сказав Ляшко.
Лідер РПЛ переконаний, що сьогодні Україна енергетично більш залежна від Росії, ніж за часів Януковича, і вірити у бідь-які поступки від країни-агресора не варто.
«Треба завжди пам’ятати, що в міждержавних стосунках немає благодійності, немає знижок. Всі ці знижки закінчуються залежністю, бідністю. І потім будемо платити у 20 разів більше, ніж коли б видобували своє. Крім того, міста, де працюють станції, втрачають податки, а значить – загинається соціальна сфера і ці міста-супутники просто перестають жити. Тому знищення власної енергетики і власної економіки – це величезний злочин проти українців і майбутнього України. Саме тому ми добилися, щоб була порушена кримінальна справа проти Геруса за державну зраду, зловживання владою, завдання збитків країні. І це буде дуже і дуже гучна антикорупційна справа», — вважає Ляшко. 10 Декабря 2019, 05:53
3217
2 месяца 02:06
Ляшко закликав українців вийти на Майдан проти капітуляції
Напередодні переговорів у Нормандському форматі всі українці мають вийти на акції під гаслом «Ні капітуляції», які відбудуться в центрі Києва. До цього закликає Олег Ляшко. 8 грудня о 13.00 політик братиме участь в акції на Майдані незалежності, а о 19.00 — під Офісом президента.

В ефірі телеканалу «Прямий» лідер Радикальної партії пояснив, чому українці мають консолідовано озвучити свою позицію. За його словами, зміни до Конституції щодо особливого статусу для Донбасу, які нав’язуватимуть Зеленському під час цих перемовин – призведуть до федералізації і розвалу країни. І цього не можна допустити.

«Прийняття за планом Путіна змін до Конституції, легалізація бойовиків та надання особливого статусу для Донбасу приведе до федералізації і розвалу країни. Тому ми категорично цього не підтримуємо і вимагаємо, щоб українська влада, яка буде представляти Україну на зустрічі у Нормандському форматі, не має права зраджувати національні інтереси країни, торгувати Конституцією і майбутнім української нації», — наголосив Ляшко.

Політик вважає, що запорука повернення українських територій – це сильна армія, а не поступки Кремлю.

«Потрібно не стіни будувати чи легалізовувати бойовиків, а відбудовувати армію. Сильна українська армія, сильна українська економіка, сильна українська дипломатія, люди, які працюють в Україні, а не бомжують по всьому світу – ось гарантія відновлення миру та повернення територій», — переконаний лідер РПЛ.

Олег Ляшко нагадав, що саме завдяки Радикальній партії у минулому парламенті конституційні зміни щодо особливого статусу для Донбасу не були прийняті в цілому та запевнив, що не дасть зробити це і нинішній владі. 7 Декабря 2019, 09:12
2661
Перейти к странице:
603 видео