4 дня 01:20
Ляшко: Неможливо подолати бідність, коли зарплати і пенсії підвищують на копійки
Кожна третя гривня у бюджеті наступного року піде на погашення зовнішніх боргів, а підвищення зарплат і пенсій буде мізерним. Цим фактом обурився Олег Ляшко в ефірі програми «Голос народу» на телеканалі «112 – Україна».
«Політика, яку проводить нинішня влада – це політика фінансових спекуляцій. Не треба створювати робочі місця, інвестувати в інтелект, науку чи молодь. Достатньо купити облігації внутрішньої державної позики під 17% річних, з яких не платяться податки взагалі, а платить за це кожен українець із власної кишені. Замість того, щоб заохочувати інвесторів, знижувати податки, створювати умови для бізнесу і повернути заробітчан, влада на мільярди купує цінні папери і на них «на шару» отримує величезні доходи», — пояснив Ляшко.
Політик наголосив і на тому, що обіцяного подолання бідності українці не бачать, тому найближчим часом заробітчани не повернуться додому.
«Неможливо подолати бідність, коли підвищення пенсій за весь рік буде всього на 130 гривень. Неможливо подолати бідність і повернути заробітчан, які виїжджають за кордон у пошуках заробітків, коли підвищення зарплат за весь рік буде менше 500 гривень. Так бідність подолати не можна», — вважає Ляшко. 10 Ноября 2019, 13:00
1280
5 дней 02:29
Ляшко: Зеленський видає російську агресію в Україні за громадянське протистояння
«План примирення» Володимира Зеленського — це намагання видати російську агресію в Україні за громадянську війну. Таку думку висловив Олег Ляшко в ефірі програми «Голос народу» на телеканалі Україна.
«Зеленський розказує, що його план повернення миру в Україну – це примирення. А кого з ким? Єдина можливість відновити мир і повернути наші території – це виведення російських військ з Донбасу. Над цим має працювати Президент України, тому що примирюються там, де йде громадянська війна. Нам наводять приклади Іспанії, Колумбії та інших країн. Так у цих країнах природа протистоянь і полягала в тому, що у них громадянська війна, якої в Україні немає», — наголосив Ляшко.
Лідер РПЛ переконаний: така політика Володимира Зеленського залишить Україну без міжнародної підтримки і призведе до капітуляції країни.
«Якщо так каже Президент України, то чого ми тоді дивуємося, що в США скасували посаду спецпредставника Держдепу по Україні, чому російська делегація повертається в ПАРЄ, чому німці будують «Північний потік-2», а ми купуємо російську електроенергію? Ми стрімко втрачаємо міжнародні позиції і міжнародну підтримку, а українці бачать, що Зеленський не може захистити країну і веде її до капітуляції», — сказав політик.
Ляшко також вважає, що Президент, який боїться називати речі своїми іменами, не має права керувати країною.
«Причини кровопролиття на Донбасі – це російська агресія, а не громадянська війна. І якщо Зеленський не хоче дивитися правді в очі, боїться назвати Путіна агресором, боїться вимагати від нього і міжнародної спільноти вивести російські війська, при цьому, розказує всьому світу, що нам треба примирення – він обманює і українське суспільство, і весь світ. І головне, Зеленський робить те, чого добивався всі ці роки Путін – намагається довести, що в Україні немає російської агресії, російських військ, російських танків, а в Україні йде громадянська війна. Це найбільший злочин, який зараз робить Зеленський проти майбутнього нашої країни!», — підсумував Ляшко. 10 Ноября 2019, 04:49
1020
5 дней 03:01
Ляшко вимагає ініціювати процедуру імпічменту Зеленському
Олег Ляшко записав відеозвернення до українців, в якому розкритикував доручення Володимира Зеленського Кабміну розробити та внести на розгляд Верховної Ради закон про вимоги та стандарти до новин. Політик вважає таку ініціативу неконституційним наступом на свободу слова та черговим кроком до узурпації влади. Лідер РПЛ вимагає від парламентської опозиції негайно ініціювати процедуру імпічменту Президента за його дії.
«Перед тим, як Зеленський вимагав би розробити стандарти до новин, нехай розробив би стандарти до своїх дебільних жартів, які принижують Україну і кожного українця. Тому я закликаю парламентську опозицію, якщо вона є, негайно, наступного тижня, розпочати процедуру імпічменту Президента Зеленського і усунення його з президентської посади за неконституційні дії, узурпацію влади, наступ на свободу слова і наступ на незалежне правосуддя», — звернувся до парламентарів Ляшко.
Політик повідомив, що планує звернутися до Верховного суду з позовом про визнання неконституційним законопроект Володимира Зеленського.
«Я особисто вже дав доручення підготувати позов і ми невідкладно звернемося до суду, де оскаржимо неконституційний указ Зеленського. Я дуже сподіваюся, що в Україні знайдуться судді, якщо не в адміністративних, то у Верховному суді, які визнають неконституційним цей указ. І це буде підставою для початку процедури імпічменту Президента», — вважає політик.
Олег Ляшко підкреслив, що перебуваючи на посаді Президента, Володимир Зеленський весь цей час присвячує не подоланню бідності, відновленню миру та поверненню територій, а встановленню диктатури. Свідченням цього вважає його законодавчі ініціативи, зокрема, закон про судову реформу.
«Це закон, яким фактично НАЗК підпорядковано уряду, а значить – Зеленському, тому що сьогодні уряду в Україні фактично немає – це філіал ОП, так само, як і парламент. Тому я закликаю всі політичні сили і в парламенті, і поза ним об’єднатися для того, щоб зупинити спробу Зеленського узурпувати владу, знищити незалежні ЗМІ, позбавити українців свободи слова, свободи думки, що гарантує нам наша Конституція. Ми маємо зупинити людину, яка веде країну до капітуляції, нового Майдану і кровопролиття, тому що там, де не працює закон, там, де немає свободи і вільної думки — там диктатура, безвладдя, хаос, чого ніколи українці не дозволять!», — підсумував Ляшко. 9 Ноября 2019, 14:11
15865
5 дней 03:06
Ляшко: Влада займається фінансовими спекуляціями, а не добробутом українців
Ріст цін при падаючому курсі долара — наслідок фінансових спекуляцій діючої влади. Про це в ефірі "Голос народу" на каналі "112 Україна" наголосив Олег Ляшко. Лідер РПЛ переконаний, щоб економіка зростала — треба продавати не сировину, а готову продукцію.

"У нас знищено внутрішнє виробництво, ми мало заробляємо валюти, бо купуємо імпорт. Малий заробіток валюти, тому що продаємо сировину. Весь світ продає продукцію з високою доданою вартістю, продукцію, яка перероблена в країні, де створюються внаслідок переробки робочі місця, додана вартість і платяться податки. Україна має перше чи друге місце в світі по експорту сировини. Більше 40 млн тон зерна продали на 8 мільярдів доларів. А якби ми продали не зерно, а борошно чи зробили з того борошно крупи, макарони чи хліб, то ми продали б не на 8 мільярдів доларів, а на 28 мільярдів", — вважає політик.

Голова РПЛ розкритикував фінансові спекуляції влади з продажу облігацій внутрішньої державної позики України.

"Де інвестиції, де нові робочі місця, де збільшення продажу продукції? Цього немає. Причина одна — захід в Україну спекулятивного капіталу. Уряд продав на більше, ніж 400 млрд гривень гривневих облігацій під величезні проценти. Валюта заходить в Україну і внаслідок перезбитку вона дешевшає. Це фінансові спекуляції, як МММ, яка потім обвалиться, а страждатиме від цього кожна українська сім'я", — обурився Ляшко.
Прес-служба РПЛ 9 Ноября 2019, 08:43
922
5 дней 04:30
Ляшко: Хто не встигне купити смартфон – з нового року не отримає пенсії
Через рішення влади змусити всіх пенсіонерів користуватися мобільними додатками багато людей з нового року не отримають своїх пенсій. Про це заявив Олег Ляшко в ефірі ток-шоу «Голос народу» на телеканалі «112 – Україна». Політик назвав абсурдною ідею діджиталізації пенсій, коли в країні немає нормального покриття інтернетом, а купівля найдешевшого смартфону обійдеться пенсіонеру мінімум у 1500 тисячі гривень.
«Я уявляю, як на моїй рідній Чернігівщині, наприклад, у Кнутах чи Пекареві, куди тільки паром ходить, бабусі і дідусі покидають свої ковіньки, біжать за смартфонами і завантажують мобільні додатки. А ті, хто не встигне – з нового року не отримає пенсії. Це ідіотські доручення, які роздає Зеленський. Для початку – покрийте інтернетом всю країну. У моїй рідній Лизівці на Луганщині, та навіть у Києві на Печерську, до сих пір немає інтернету», — обурився Ляшко.
Замість того, щоб створювати пенсіонерам додаткові проблеми, Лідер РПЛ порадив владі суттєво підняти пенсії, а не на 130 гривень, як заклали до бюджету наступного року.
«Весь світ рухається до цифрових технологій. І це абсолютно нормально. Але діджиталізація пенсій не на часі. Зробіть так, щоб українські діти у сільських школах мали інтернет і цифрові технології. І нехай вони потім будуть вже свої пенсії отримувати через мобільні додатки, коли вся країна буде покрита інтернетом, а кожна сільська і міська школа матиме комп’ютер. Тобто, це треба робити поступово, а не створювати проблеми людям», — переконаний політик.
Олег Ляшко вважає, що подібними рішеннями влада показує свою некомпетентність та відірваність від народу.
«Ця так звана діджиталізація нагадує мені історію з ФОПами. Людям розказували, що дадуть за рахунок держави мобільні додатки та касові апарати, за які вони не будуть платити. Але не сказали, за чий рахунок їх будуть обслуговувати. Де ФОПам – жіночці у селі, яка працює у кіоску чи на базарі торгує — взяти той же інтернет і смартфон? Тобто, ці рішення показують, що ті, хто сьогодні керують країною, не розуміють проблем суспільства», — підкреслив Ляшко. 9 Ноября 2019, 08:29
2302
5 дней 01:35
Ляшко передрікає дострокові вибори навесні
Зеленський дає українцям видовища замість хлібу. На цьому в ефірі програми "Голос народу" на каналі "112 Україна" наголосив Олег Ляшко. Політик переконаний, що нова влада організовуватиме переслідування опонентів, щоб задовольнити народ.

"Увесь цей багаж негативу і дискредитації буде напряму стосуватися Зеленського і я впевнений, що наступного року будуть дострокові вибори і відставка уряду навесні. Будуть політично вмотивовані посадки для того, щоб задовольнити народ і замість хлібу давати видовища. Зеленський забув, що він не кандидат в президенти, а президент і в нього сьогодні вся влада і питатимуть з нього, а не з уряду Гончарука, якого ніхто не знає, і не з парламентської більшості, які повіями займаються, замість справ", — вважає лідер Радикальної партії.

Олег Ляшко переконаний, що в країні відсутній механізм політичної відповідальності.

"Подивіться на європейські країни. Якщо хтось щось зробив протизаконне, то немає значення довели чи ні, він складає мандат. А у нас зловили депутата, який повій в парламенті замовляє, а він замість складення мандату хоче посадити журналістів до в'язниці, які це показали. От вам і обіцяна свобода слова. Або ті ж самі кнопкодави. Хто обіцяв перед виборами і підписували угоди, що за кнопкодавство складати мандат? Чому досі не склали? Пряма відповідальність за цю брехню лежить на Зеленському", — обурився політик.

Прес-служба РПЛ 9 Ноября 2019, 08:22
855
6 дней 01:59
Ляшко: Зеленський здає наші території заради однієї зустрічі
"Формула Штайнмаєра" не принесе країні миру. Про це заявив Олег Ляшко в програмі "Марафон" на телеканалі "Прямий". Політик переконаний, що відведення військ — це зрада загиблих воїнів, які віддавали життя за звільнення окупованих територій.

"Слабка країна ніколи не переможе. Нинішня влада фактично йде на поступки Кремлю. Подивіться, лише заради зустрічі в Нормандському форматі, підписали "формулу Штайнмаєра", яка — навіть її підписант Кучма визнав — ніякого миру не принесе. Наші солдати віддавали життя, щоб звільнити ту територію, а сьогодні заради однієї зустрічі, де троє будуть проти одного — проти України, ми повинні йти на поступки", — заявив лідер РПЛ.

Ляшко наголосив, що Путіну потрібен не Донбас, а вся Україна, яка буде виконувати вказівки Москви.

"Зеленський думає, що прийде на зустріч, побачать його палаючі очі, послухають його промову і про все домовляться. На жаль, маю розвіяти ці ілюзії. Путіну треба не Зеленський, Путіна треба вся Україна, яка буде у форватері Москви. Завдання Путіна інтегрувати в суспільство ракову пухлину, інфіковану Росією. Мета Путіна — зупинити рух до суверенітету, євроінтеграції і до членства в НАТО, він готовий заради цього віддавати життя, бо це його ідея фікс", — підкреслив політик. 8 Ноября 2019, 07:59
1586
6 дней 06:48
Ляшко: Через поправку Геруса зупиняються наші електростанції
Купівля енергоносіїв у країни-агресора – це державна зрада, вважає Олег Ляшко. І народний депутат Андрій Герус, який дозволив накинути на Україну російський енергетичний зашморг своєю скандальною правкою до закону, має понести повну відповідальність за це, заявив лідер Радикальної партії в ефірі ток-шоу «Ехо України» на телеканалі «Прямий».
Нагадаємо, напередодні в мережі розійшлося відео, на якому Олег Ляшко в залі офіційних делегацій аеропорту дав прочухана Андрію Герусу, звинувативши його в лобіюванні російських компаній і в розбазарюванні державних грошей. В прямому ефірі Олег Ляшко підкреслив: хоча правка нардепа передбачає купівлю російської електроенергії на рівні 1%, реальний її обсяг збільшився в рази.
«Порівняно із жовтнем обсяги імпорту російської електроенергії зросли в 4 рази. Внаслідок цього зупиняються вітчизняні станції, а українські робітники залишаються без роботи і зарплати. Але різниця між українською енергетикою і російською полягає у тому, що коли купуємо українську енергетику – податки платимо до українського бюджету і зарплати отримують українські робітники. А коли купуємо російську енергетику в компанії, де керівник Сечін, який перебуває під американськими санкціями за агресію проти України – ми фінансуємо російську армію, яка окупувала наш Донбас і Крим та щодня вбиває наших людей. Тому – як ми можемо вимагати посилення санкцій проти Росії, коли самі купуємо російські енергоносії?», — обурився Ляшко.
У прямому ефірі лідер РПЛ звернувся до правоохоронних органів з вимогою порушити кримінальну справу проти Андрія Геруса за державну зраду і зловживання владою.
«Сьогодні поліція розказує, що порушила справу проти мене. Я вимагаю порушити справу за державну зраду за фактом купівлі російської енергетики. Я не раз звертався з цього приводу, але, на жаль, вони глухі. Якщо в парламенті є опозиція, то вони мають невідкладно наступного тижня ініціювати створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування цих фактів, а це фактично співпраця з агресором і реальне зняття санкцій з Росії. Сьогодні ми купуємо російську електрику, а завтра будемо купувати російські танки і російські ГРАДи, які ми бачимо на Донбасі!», — застеріг Ляшко. 8 Ноября 2019, 07:12
1740
19 дней 12:30
Ляшко: Герус привів Троянського коня в українську енергетику!
«Формула Штайнмайєра» і «Формула Геруса» однаково небезпечні для країни. Перша призведе до капітуляції, друга – до енергетичної залежності від Росії. На цьому наголосив Олег Ляшко в ефірі ток-шоу «Свобода слова». Лідер Радикальної партії підкреслив, що своїми правками до закону голова комітету з питань енергетики та ЖКГ Андрій Герус одноосібно, без широкого обговорення, дозволив російським енергокомпаніям зайти на український ринок, чим фактично зняв санкції з Росії.
«Усе суспільство обговорює «Формулу Штайнмайєра», про яку Кучма в Чернігові сказав, що вона не дасть миру в Україні. А чому українців позбавили права на обговорення «Формули Геруса», який фактично привів Троянського коня в українську енергетику? Герус своїми змінами до закону дозволив купувати російські енергоносії. І треба називати речі своїми іменами – фактично зняв санкції з Росії. Як можна без публічного обговорення, без дебатів, без розгляду РНБО, уряду та парламенту брати і знімати санкції з країни, з якою Україна веде війну? У німецькому Бундестазі «ліві» і правопопулістська партія запропонували проект резолюції про зняття санкцій з Росії. Вони публічно це питання обговорювали і відхилили цю резолюцію. У нас, виявляється, один Герус може зняти санкції з Росії в інтересах господарюючих компаній чи тих, проти кого він бореться. Це взагалі злочин!», — обурився Ляшко.
Політик наголосив, такий недолугий крок української влади може стати приводом для зняття санкцій з Росії з боку США та Європи.
«Уявіть собі Зеленського, який їде на зустріч у Нормандському форматі і просить Президента Франції, Канцлера Німеччини, Президента США посилити санкції проти Росії. Що йому скажуть у відповідь: «Ви нас просите, щоб наш бізнес ніс збитки, а самі заробляєте?». І це логічне запитання. Більше того, російську компанію, яка продає електроенергію в Україну, очолює Сєчін. Він перебуває під американськими санкціями за анексію Криму і війну на Донбасі. Тобто, американці і європейці вводять санкції проти російських компаній, а ми з цими компаніями торгуємо. Тому – коли ви будете чути від німців, американців, французів про зняття санкцій з Росії, згадайте «Формулу Геруса», яка є підставою для зняття цих санкцій», — звернувся до українців лідер РПЛ.
Олег Ляшко нагадав, чим загрожує енергетична залежність від Росії та звернувся до Президента України із вимогою негайно внести зміни до законодавства і припинити експорт російської електроенергії.
«Згадайте «дешевий» російський газ, коли щоразу перед Новим роком ми повинні були їхати до Москви, щоб його отримати. Тоді олігархи заробляли на газовій трубі, а за все платили українці. Тому, безкоштовний сир тільки в мишоловці! Крім того, сьогодні «Формулою Геруса» фактично знищується вітчизняна енергетична система, в тому числі, й атомна генерація, якої в Україні 55%. Герус сказав, що вони дотують «Центренерго», мовляв, держава дорожче платить за вугілля, яке постачається. Це теж афера, за яку платять українці, в тому числі, шахтарі, які місяцями не отримують зарплати, бо їхні гроші йдуть російським компаніям. Тому прийняття «Формули Геруса» несе величезні соціальні потрясіння, коли українські шахтарі та енергетики залишаються без роботи і зарплати, а ми свої гроші віддаємо країні-агресору, субсидуючи робочі місця нашим конкурентам», — переконаний Ляшко.
Крім того, лідер РПЛ закликав правоохоронні органи, НАБУ, САП, СБУ та ГПУ розслідувати умови прийняття правок Геруса і їх наслідки для країни. 26 Октября 2019, 11:28
2503
19 дней 06:18
Ляшко-Герусу: Хто і для чого банкрутує державну компанію «Центренерго»?
Олег Ляшко в ефірі ток-шоу «Свобода слова» запитав у голови Комітету з питань енергетики та ЖКГ Андрія Геруса — хто і для чого штучно банкрутує державне підприємство «Центренерго». Лідер РПЛ навів дані з розслідування журналістів видання «Цензор.нет», в якому йдеться, що за останні чотири місяці компанії завдано майже мільярд гривень збитків!
«Вони описали ситуацію із «Центренерго» — компанія закуповує вугілля дорого, а продає електроенергію дешево певним компаніям, в результаті чого «Центренерго» за 4 місяці завдано 700 мільйонів гривень збитків. Я думаю, що в цьому і криється відповідь на запитання, чому шахтарі не отримують зарплати – тому що державна компанія, яка мала б платити за вугілля шахтарям, не може цього робити, бо у неї за 4 місяці майже мільярд гривень збитку. Потім з державного бюджету влада покриє ці збитки, забравши субсидії, виплати багатодітним сім’ям та іншим нужденним», — наголосив Ляшко.
Політик припустив, що нова влада штучно банкрутує державне підприємство, щоб задешево його приватизувати.
«Замість того, щоб державна компанія була прибуткова, влада спеціально заганяє її у збитки. Із шахтарями не розплачуються, зате певні підприємства отримують дешеву електроенергію. Хто і для чого банкрутує державну компанію? Можливо, для того, щоб за копійки забрати під час приватизації, бо «Центренерго» виставляється на приватизацію. Зрозуміло, що компанія, яка має мільярдні збитки, не може бути продана за ринковою ціною. Тому у мене запитання до Геруса – чи збираєтесь ви вирішувати цю проблему штучного банкрутства державної компанії і виплати шахтарям зарплат?», — звернувся Ляшко до Геруса.
Нардеп від «Слуги народу» спочатку довго ухилявся від відповіді – вимагав показати журналіста «Цензор.нет» та відсилав до правоохоронних органів. Проте, Олег Ляшко змусив його заговорити по темі.
«Мені здається, після того, як ви стали депутатом, ви набралися поганих звичок не відповідати на прямі питання», — зауважив Ляшко.
Андрій Герус підтвердив, що «Центренерго» закуповує вугілля за завищеною ціною, проте вини влади у цьому не побачив.
«З менеджментом «Центренерго» була серйозна розмова про те, щоб все продавати через біржу, аби не було ніяких ексклюзивних покупців. І відповідну публічну заяву вони зробили. Що стосується державних шахт – «Центренерго» в державних шахт купує вугілля по ціні 2500 гривень. Це не ринкова ціна, вона вища. Це державна ціна, щоб субсидувати ці шахти. «Центренерго» платить дорого за це вугілля. Це дві державних компанії в межах одного власника – держави. І на сьогодні компанія не тільки купує це вугілля, а й платить передоплату. Тобто, висять аванси, які заплачені на державні шахти. Тому, на жаль чи на щастя – в проблемах державних шахт винна не «Центренерго», — сказав Герус.
Підтвердив Андрій Герус інформацію Олега Ляшка і щодо виплат заборгованості шахтарям – отримають вони чесно зароблені гроші не раніше січня наступного року, коли запрацює новий кошторис країни. Лідер РПЛ продовжив дотискати нардепа від «Слуги народу» запитаннями про зняття санкцій з Росії і купівлю вугілля країни-агресора, але замість того, щоб відповідати, Андрій Герус втік з ефіру. 26 Октября 2019, 07:39
4561
21 день 01:40
Ляшко знає, як українці можуть економити до 1500 грн на угодах з нерухомістю
Внаслідок корупційних схем, мільярди гривень проходять повз державний бюджет. Про це заявив Олег Ляшко в ефірі телеканалу «112-Україна». Політик розповів про  байдужість влади до схеми із штучним заниженням суми податків.

"Мій знайомий хотів купити собі квартиру. Коштує вона умовно кажучи 50 тисяч доларів. Він готовий реально у договорі написати вартість квартири і заплатити податки, а приносять оцінку, що ця квартира коштує 500 тисяч гривень. Для чого це робиться? Для заниження податків. Коли цей хлопець каже, що хоче чесну суму, йому відповіли, що так ніхто не робить. Уявляєте, скільки мільярдів проходить повз бюджет, що на армію грошей нема, на нові дитсадки нема, на дороги теж немає. Тому що "жлобляться" заплатити зайві 300 доларів того податку", — заявив лідер РПЛ.

Політик наголошує: приховування податків, зокрема в угодах з нерухомістю — відповідальність влади.

"Насправді корупційні схеми в оцінці майна існували і існують. Сьогодні ці гроші мільярдами йдуть до кишені тих, хто стоїть за цими схемами. Я би поставив на голосування закон, який скасовує всіх цих посередників і від цього виграли б усі. Зеленський довів би, що він не кришує корупцію, депутати довели б, що вони не беруть хабарі, а українці економили 1500 гривень як мінімум на цих угодах. І всі були б задоволені", — підсумував політик.

Прес-служба РПЛ 24 Октября 2019, 08:51
378
21 день 03:07
Ляшко: Віддавати на приватизацію стратегічні підприємства - неприпустимо
Твердження влади, що тотальна приватизація — це світова практика, не відповідає дійсності. На цьому Олег Ляшко наголосив в ефірі телеканалу «112-Україна». 

«Зелена більшість скасувала повністю закон про перелік об’єктів, які не підлягають приватизації. Це абсолютно неправильне рішення. Коли прем’єр-міністр розказує про те, що державну власність треба продати, хай подивиться структуру світової економіки. 10% світового ВВП генерують державні компанії. У США, Німеччині, Франції, Японії та інших провідних країнах світу велика частка державної економіки. А в нас розказують, що все державне — погано», — обурився лідер Радикальної партії. 

Політик зазначив, що низка вітчизняних державних підприємств ефективно працюють, а їх приватизація призведе до втрати податків і робочих місць. 

«Харківський «Турбоатом» — державне підприємство, яке отримує замовлення на мільярди гривень, платить сотні мільйонів гривень податків і дає роботу кільком тисячам людей. Чим закінчиться приватизація «Турбоатома»? Підприємств такого профілю у світі п’ять. Наші конкуренти за копійки приватизують це підприємство, щоб знищити його і позбутись конкурента. Багато інших підприємств колись приватизували і закрили саме з цієї причини. Зараз буде те саме», — підкреслив лідер РПЛ. 

Ляшко переконаний, стратегічні підприємства повинні залишатись у державній власності і пропонує регулювати їх діяльність окремим законом. 

«Стратегічні підприємства повинні залишатись у державній власності. Зрозуміло, що конні заводи для Кабінету міністрів тримати не потрібно. Але на енергетичну, продовольчу і транспортну безпеку, мають бути державні монополії, чия діяльність повинна регулюватись окремим законом. Всі збиткові підприємства, які не становлять стратегічного інтересу для держави, треба продати на прозорих аукціонах за однієї умови: підприємство має працювати», — пояснив політик. 

Лідер Радикальної партії обурений тим, що дії урядовців спричинили закриття великого підприємства і втрати робочих місць. 

«Подивіться до чого довела податкова політика нової влади. У моїх рідних Прилуках на Чернігівщині закрили тютюнову фабрику. Більше 700 людей залишились без роботи. У Прилуцькому районі ще є завод пожежної техніки — це підприємство теж на межі зупинки через дії влади. Виявилось, що створення робочих місць і функціонування вітчизняних підприємств не є пріоритетом для нинішньої влади», — констатував Ляшко. 24 Октября 2019, 08:48
981
21 день 01:43
Ляшко: «Дебіли» не можуть керувати країною!
Олег Ляшко в ефірі телеканалу «112-Україна» прокоментував висловлювання міністра розвитку економіки Тимофія Милованова, в якому той визнав себе «дебілом». Політик наголосив: це не тільки принижує країну на міжнародній арені, а й свідчить про некомпетентність команди Зеленського.
«Коли міністр економіки визнає, що він «дебіл» – для мене це не жарт, а приниження моєї країни. Це люди, які впливають на економіку, які відповідають за продаж землі, які кажуть нам, що поведуть нас у якесь світле майбутнє. І вони визнають себе «дебілами». В яке ж майбутнє вони нас поведуть?», — обурився Ляшко.
Внаслідок некомпетентності чиновників, яких призначив Володимир Зеленський на керівні посади, Україна й надалі буде бідна і залежна від кредитів МВФ, вважає політик.
«Ці «дебіли» скасували компенсацію вартості сільськогосподарської техніки, внаслідок чого селяни втратили державну підтримку, вирізають корів, заводи сільськогосподарського машинобудування зупиняються, а Україна на 77% більше завезла імпортного сиру і масла. Це означає, що наші сільгоспвиробники залишаються з копійчаними цінами на молоко і відсутністю ринку, бо його заполоняє імпорт. Через них у Прилуках закривається фабрика, по всій країні зупиняються підприємства, інвестори перереєструють свої фірми у Польщу і Чехію. Ось їхня політика!», — наголосив лідер РПЛ.
Олег Ляшко вимагає від президента і його команди змінити економічну політику, яка веде країну до прірви.
«У мене запитання до Зеленського і «дебілів», яких він призначив – що це за політика, яка приведе до того, що ми будемо ще більше платити по кредитах? Ця політика приведе до того, що не буде грошей ні на школи, ні на дитсадки, ні на дорожнє будівництво, ні на армію, ні на все інше. Тому – або радикальна зміна цієї політики, або оці шоу, які ми зараз бачимо!», — попередив українців Ляшко. 24 Октября 2019, 08:38
4830
22 дня 02:47
Ляшко вимагає розпустити комітет ВР, який підтримав корупційну схему
Проходження народними депутатами детектору брехні – це чергове шоу від команди Зеленського. Про це заявив Олег Ляшко в ефірі телеканалу «112-Україна». Лідер Радикальної партії нагадав, що таке ж видовище «Слуги народу» влаштували перед виборами, коли кандидати здавали аналізи. А насправді ж, висновки детектору брехні не мають жодної юридичної сили у кримінальному провадженні, підкреслив політик.
«Парламент працює другий місяць – а вже такі гучні корупційні історії. І вони будуть продовжуватися, тому що перед виборами Зеленський обіцяв у кнопкодавів забирати мандати, а коли журналісти почали фіксувати цих кнопкодавів – щуку кинули в річку. Лише позбавили цих депутатів зарплати. І всі інші побачили, що можна брати хабарі чи кнопкодавити і залишатися з мандатом», — наголосив Ляшко.
Дізнавшись про корупцію у своїй партії, Володимир Зеленський мав би рішенням парламенту негайно розформувати комітет з питань фінансів і банківської політики та забрати мандат у депутатів-хабарників, переконаний лідер РПЛ.
«Зловили іншого депутата, який по телефону рішає з прокурором якісь питання. Чому Зеленський не покликав його і не сказав: «Слухай, ти, урод! Ти дискредитуєш мене і всю мою політичну силу. Візьми і склади мандат». Я зробив так, коли сина мого колеги Ігоря Попова затримала поліція на збройному грабежі. Тоді я позвав його і сказав: «Ігоре, я вважаю, що ти повинен скласти мандат, щоб не дискредитувати ні Радикальну партію, ні себе». На жаль, він мене не почув – пішов до Кононенка і Порошенка, які допомогли йому вирішити питання, але він вже не був у моїй фракції», — розповів політик.
Олег Ляшко вважає, що цими шоу нова влада відвертає увагу українців від важливих питань – подолання бідності і капітуляції України у війні з Росією.
«Коли вони в прямому ефірі проходять детектор брехні, це мені нагадує популярні шоу «Дом-1» і «Дом-2», де під склом і їдять, і сплять, і трахаються, і ще чимось займаються. Сьогодні влада перетворила країну на оцей «Дом» під склом, де замість роботи і зарплати людям пропонують зреліща!», — підсумував Ляшко. 24 Октября 2019, 06:19
995
26 дней 07:18
Ляшко: Ніякого ринку землі, поки всі громадяни не отримають свої земельні ділянки
Олег Ляшко переконаний, запуск ринку землі за нинішніх умов є порушенням Конституції, адже більшість громадян не реалізували своє право на володіння землею.

«Коли влада розказує, що нам потрібен ринок земель, у мене виникає просте питання: чому від цього ринку відрізано 90% українців? По Конституції кожен громадянин має право на пай, на ділянку під забудову і під садівниче господарство. Ні про який ринок не може йти мова, поки всі українці не будуть забезпечені своїм кусочком землі. У нас мільйони гектарів не облікованих земель: від померлих людей без спадкоємців, державні землі запасу, землі колишніх радгоспів та багато інших категорій. Все це треба роздати громадянам, щоб вони реалізували своє конституційне право на володіння землею», — заявив лідер Радикальної партії.

Політик наголосив на тому, що урядовий закон про ринок земель призведе но появи латифундій і знищення українського села.

«Зеленський перед виборами обіцяв прислухатись до думки народу. Сьогодні 80% громадян проти продажу землі, а вони притягують закон про ринок земель, який фактично робить господарями на землі не українських фермерів, а латифундії. Бо в законопроекті уряду написано, що в одні руки можна 200 тисяч гектарів землі. Який фермер купить 200 тисяч гектарів? Він не купить і 200 гектарів. Хоча у законі відсіяли іноземців — тільки з 2024 року будуть продавати їм землю — радіти рано. Фактично, влада узаконює перекупників. Зараз задарма заберуть землю у селян, а через 5 років продадуть іноземцям за мільярди доларів», — зазначив лідер РПЛ.

Ляшко розповів, що озвучені наміри влади запровадити ринок землі вже призвели до наслідків, які можуть стати серйозною загрозою для країни.

«За 6 місяців в Україні закрилось 100 молочних ферм. Фермери вирізають поголів’я, щоб зібрати кошти на придбання землі. Країна втрачає 2-3 тисячі корів щомісяця, виробництво молока зменшилось на 160 тисяч тонн. Це катастрофа і далі ставатиме тільки гірше. Тому треба передбачити законом не концентрацію в одних руках 200 тисяч гектарів землі, а норму: на один гектар орендованої землі — одна корова. Щоб у селах була робота, щоб була продовольча безпека, і щоб не імпортували з-за кордону ні молоко, ні м’ясо», — підкреслив політик.

Також Ляшко пропонує провести реальну оцінку вартості землі, відкрити державний земельний банк і закріпити законом мінімум 10% орендної плати за пай, щоб земля годувала людей, а фермерство процвітало. 19 Октября 2019, 11:06
1387
26 дней 01:38
Ляшко: Зеленський відроджує в країні сталінські часи
Президент Зеленський відроджує в Україні епоху доносів і стукачества. Про це в ефірі програми "Голос народу" наголосив Олег Ляшко. Політик переконаний, що анонімні доноси не дадуть можливість подолати корупцію.

"У 1937 році, в сталінські часи, сусід стучав на сусіда для того, щоб отримати його квартиру. Коли люди жили в комуналці і їм заважав сусід чи сподобалася сусідня кімната, вони писали, що cусід "ворог народу", китайський шпіон чи американський шпіон і забирали квартиру собі. Зеленський фактично відроджує в країні стукачество, яке було за Сталіна та Берії. На кожного з вас можуть написати анонімку тільки тому, що ви комусь не сподобалися, порушать кримінальну справу, встановлять за вами спостереження, прослуховуватимуть телефони і лізтимуть до вас в унітази і особисте життя. І потім за багато років, коли відкриються архіви, виявиться, що ви стали жертвою анонімки від свого сусіда", — наголосив лідер РПЛ.

Ляшко вважає, що не можна заохочувати стукачество і робити з українців Павліків Морозових, які «стучать» на своїх батьків.

"Я вважаю, що анонімки не дадуть можливість подолати корупцію, але відновлять в країні епоху страху, доносів, стукачества і нечесності. Таким чином буде перемагати анонім і брехун, а не той, хто реально бореться за правду. Треба захищати реальних людей, які викривають корупцію та несправедливість, так у США і в багатьох європейських країнаї. Але не може заохочувати стукачество. У школі нам розповідали, що Павлік Морозов герой, бо здав рідного батька. Я не хочу, щоб в нашій країні були нові Павлікі Морозови, які здають своїх батьків", — підсумував політик.

Прес-служба РПЛ 19 Октября 2019, 10:12
1968
26 дней 03:01
Ляшко розповів, як Зеленський в Луганську пив горілку
Олег Ляшко в програмі «Голос народу» на телеканалі «112-Україна» розповів, чому різко змінив ставлення до Володимира Зеленського на гірше. Каже, передував тому один єдиний випадок.
«До Зеленського я більш-менш нормально ставився. Пам’ятаю, ми навіть колись у Луганську зустрічалися в ресторані готелю. Він сидів за сусіднім столиком. З кимось пив горілку. Підійшов до мене привітався. Я їм передав ще пляшку горілки від себе. Але потім відбувся випадок, який я не можу забути ніколи. Зеленський у Прибалтиці почав принижувати мою країну, порівнюючи її з німецькою порноактрисою, яка «в любых количествах даст сзади и спереди». І робив це він у найважчий для країни час – коли Україна відбивала російську агресію!», — пригадав Ляшко.
Лідер РПЛ переконаний: той, хто не поважає свою країну – не поважатиме і свій народ.
«Всередині країни ми можемо чубитися та змагатися і програмами, і рейтингами, і чим завгодно. Але ззовні ніхто не має права принижувати рідну країну. Мені важко уявити, щоб німці чи американці дозволили собі порівнювати свою країну з порноактисою. А Зеленський це зробив. Більше того, до сьогодні я не чув від нього вибачень. Я вважаю, що людина, яка порівнює свою країну з порноактрисою, вважає її чужою. Тому – що Зеленський може зробити на посаді президента для країни, яку він не любить, зневажає і принижує заради заробітків? Нічого хорошого!», — сказав Ляшко. 19 Октября 2019, 08:17
14169
27 дней 04:00
Ляшко: Зеленський на посаді президента витратив 5 місяців на узурпацію влади
Володимир Зеленський так само, як і його попередник Петро Порошенко, намагається узурпувати вплив на судову гілку влади. Таке переконання висловив Олег Ляшко в програмі «Голос народу» на телеканалі «112 – Україна». Про це, за словами політика, свідчать ті кроки, які команда новообраного президента зробила за перші місяці у парламенті. Зокрема, ухвалила законопроект №1008, який звужує повноваження суддів.
«Порошенку не потрібна була незалежна судова гілка влади. Йому були потрібні керовані ним суди, які б виконували замовлення. На жаль, ми бачимо, що те ж саме сьогодні робить Зеленський – замість того, щоб дати шанс людям отримати чесні і незалежні суди, де можна знайти правду без мішка грошей і без блату, він намагається підпорядкувати судову систему собі. При цьому, забуває, що вічної влади немає, і коли ти будуєш судову систему під себе – завтра вона тебе ж буде переслідувати на замовлення наступної влади», — сказав Ляшко.
Лідер РПЛ наголосив: перш ніж будувати справедливу судову систему, нова влада має притягнути до відповідальності вбивць українських військових, а не відпускати їх чи дозволяти обиратися в органи місцевої влади, як передбачає «Формула Штайнмаєра».
«Затримали наші спецслужби російських диверсантів. Протримали рік-півтора в тюрмі і відпустили – обміняли на полонених. Або Цемаха, співучасника збиття малайзійського боїнгу. Витягуючи його з окупованого території, наші альфівці ризикували життям. Одного вбили, іншого поранили – хлопець залишився без ноги. Потім по дзвінку влади суд виконав команду і його просто так відпустили. А у матерів загиблих спитали, чи вони згодні були випускати цих вбивць і міняти їх? Ні! І це несправедливо. Тому ті, хто вбиває наших людей, повинні сидіти в тюрмі пожиттєво, а не бути депутатами чи чиновниками, як пропонує ця влада», — вважає Ляшко.
Політик підкреслив, що без справедливої судової системи неможливо подолати і бідність, адже жоден інвестор не вкладатиме в Україну гроші, коли тут не буде незалежного суду. 19 Октября 2019, 07:24
2090
1 месяц 03:46
Ляшко пропонує альтернативу масовому розпродажу підприємств
Масова приватизація підприємств призведе до того, що одиниці збагатяться, а більшість українців залишаться ні з чим. Про це заявив Олег Ляшко в ефірі ток-шоу "Пульс" на каналі 112. Політик наголосив, що українська влада працює в інтересах міжнародних корпорацій та транснаціонального капіталу.

"Під одну гребінку стригти не можна. У Європі та США до 20% державного сектору економіки і взагалі, якщо взяти всю економіку в загальному масштабі, то до 10% світової економіки — державний сектор. Не можна говорити, що державна форма власності неефективна, неправильна і вона має бути ліквідована. Куди діти харківський "Турбоатом", який працює без державного замовлення, дає прибутки і держава отримує від нього доходи? Таких підприємств 4 чи 5 у світі. Для чого його продавати? Його викуплять і виріжуть на металолом, як сусідній з "Турбоатомом" завод "Серп і молот". 6 тисяч людей залишаться без роботи, а Україна втратить статус однієї з п'яти країн, які будують турбіни для ГЕС", — підкреслив Ляшко.

Лідер РПЛ вважає, що потрібен індивідуальний підхід до кожного підприємства, а не масовий розпродаж.

"Політика розпродажу державного майна — це неефективна політика, яка дасть можливість збагатитися одиницям, а втратить від того бюджет. Якщо підприємство збиткове — треба знайти менеджмент, оголосити конкурс і запросити найкращих менеджерів із світовим досвідом роботи у потужних компаніях. Ми, Радикальна партія, яка в опозиції до цієї влади, пропонуємо альтернативу. Замість продажу землі — зміна форми господарювання на землі, замість розпродажу державних підприємств — ефективна селекція. Ті, які корупційні, неприбуткові, не стратегічні для держави — виставити на аукціон і продати по ринковій ціні. Влада робить дерибан, який призведе до того, що одиниці зароблять мільярди, а інші залишаться ні з чим", — наголосив політик. 9 Октября 2019, 09:37
1890
1 месяц 02:44
Ляшко озвучив альтернативу «Формулі Штайнмаєра»
Погоджуючись на «Формулу Штайнмаєра», українська влада погоджується на розчленування країни на догоду Путіну. Про це заявив Олег Ляшко в ефірі телеканалу «NewsOne». Лідер Радикальної партії застеріг Володимира Зеленського від того, щоб він не пішов шляхом поразки, дозволивши інфікованим російською пропагандою жителям окупованих територій брати участь у виборах і приводити до влади терористів. А також розповів, як завершити війну без втрати держави.
«Мій план простий – Україна повинна захищати свої національні інтереси. Вони полягають у тому, щоб повернути території, не давши можливість Путіну реалізувати план по розвалу країни. Підписані Порошенком Мінські домовленості, які не ратифіковані Верховною Радою у встановленому законодавством порядку, не мають жодної юридичної сили. Так само, як і «Формула Штайнмаєра». Тому треба підписувати не принизливі «формули», які забирають у нас майбутнє, а виходити на новий рівень переговорів – залучати США як гаранта Будапештського меморандуму і вимагати його виконання», — наголосив Ляшко.
Політик переконаний, якщо США серйозно включаться у нашу боротьбу – посилять дипломатичний і санкційний тиск на Росію, то у підсумку ми повернемо мир і території.
«Я не кажу, що це буде сьогодні, завтра, через місяць. Черчилль колись сказав: «Можна за 2 години досягнути миру, піднявши руки і здавши суверенітет та своє майбутнє». Я пропоную, щоб Зеленський не йшов до миру дорогою поразки, на яку він став. Бо сьогодні ми маємо війну на Донбасі, а завтра, в результаті його політики, ми матимемо війну у всій країні. Тому моя формула – це повернення миру і територій, не зраджуючи країну, не плюючи на могили десятків тисяч наших загиблих військовослужбовців, поважаючи право українського народу на суверенітет і самостійне життя. Ніхто ззовні не має диктувати нам, які закони писати і як жити!», — сказав Ляшко. 8 Октября 2019, 05:20
1862
Перейти к странице:
564 видео