1 год 03:25
Ляшко-лобістам Росії в ПАРЄ: Не приїжджайте в Україну!
Можливе тріумфальне повернення Росії в ПАРЄ за гроші — це ціннісний крах Ради Європи і зрада принципів, на яких вона створювалася. Саме про це Олег Ляшко дуже жорстко нагадав європейським колегам у Страсбурзі. Політик обурився, що в той час, коли українці проливають кров за свої території і за спокій Європи, європейці закривають очі на злочини Росії.
«Депутати з країн-оплотів демократії розповідають, що треба «діалог» та «компроміс» з Росією. Виправдовують це тим, що за її відсутності не можуть донести свою позицію. Про це розказують представники, зокрема, Норвегії і Мальти. Частина території Норвегії захоплена російськими військами? Може Мальта окупована росіянами? А українська територія окупована і щодня гинуть люди: мирні громадяни і військові. І ваше рішення про повернення російської делегації – це зрада пам’яті 13 тисяч українців, які віддали своє життя за те, щоб ви мирно тут сиділи і говорили ні про що. У той час, коли українці проливають кров, ви продаєте принципи ПАРЄ за гроші. Ви обманюєте самі себе, ви обманюєте своїх виборців, ви обманюєте Європу», — звернувся Ляшко до депутатів ПАРЄ.
Політик наголосив, за «діалогом із Росією» криється банальна причина повернення російської делегації до ПАРЄ – це гроші.
«Ви хочете, щоб Росія повернулася до ПАРЄ, бо хочете захистити право росіян звертатися до Європейського суду? Можливо ви забули, що є рішення Конституційного суду РФ, який визнав рішення Європейського суду необов’язковими для виконання? Вам не захист прав росіян треба, а їхні гроші. Бо замість того, щоб обмежити чиновницькі апетити і скоротити чисельність організації, ви хочете, щоб Росія заплатила свій внесок. Ви або сліпі, або дурні, або продажні! Ви не бачите очевидного – потаканнями і політикою умиротворення агресора не зупиниш, а навпаки – тільки розпалиш апетит. Росіяни за стінами цієї зали бігають і аплодують, бо вважають, що перемогли Раду Європи, верховенство права, кожного з нас. І їм начхали на права людей», — підкреслив Ляшко.
Лідер РПЛ закликав депутатів ПАРЄ голосувати по совісті, а не за російські гроші.
«Скажіть, повернення російської делегації до ПАРЄ допоможе захистити права кримських татар, яких переслідують, українських моряків чи політв’язнів, які роками сидять у тюрмах Росії? Ні, ви їх не звільните. Але своїм голосуванням ви втратите совість. І кожному з вас нехай буде соромно дивитися у дзеркало, коли ви будете вранці чистити зуби, соромно буде дивитися в очі своїм дітям, коли ви їх будете навчати моралі і демократії. І не приїжджайте в Україну та не розповідайте про те, як ви хочете нам допомогти. Хочете допомогти – не зраджуйте Україну і себе!», — підсумував Ляшко. 24 Июня 2019, 14:31
799489
3 года 05:35
Ляшко розкрив аферу Порошенка на 15 мільярдів гривень
Тендер на продаж частот 4G – корупційна схема за участю Президента Порошенка, в результаті якої в українців вкрали мінімум 15 мільярдів гривень. На цьому наголосив лідер Радикальної партії Олег Ляшко на засіданні Погоджувальної ради. Політик переконаний, що ці гроші Порошенко планував витратити на свою виборчу кампанію.
«6 березня Нацкомісія з питань регулювання у сфері зв’язку провела тендер на продаж частот 4G. Участь у цьому так званому тендері брав особисто Порошенко. Голова комісії, пан Животовський – виходець з однієї з компаній Порошенка. Звідти ж і Гонтарева, Пасенюк, Ворушилін та інші персонажі. Три російські компанії купили 4G частоти. Загальна сума, яка надійшла до державного бюджету, – 5 мільярдів 400 мільйонів гривень або 205 мільйонів доларів. Нацкомісія це затвердила своїм рішенням. А в лютому 2015 року 3G частоти були продані на суму 10 мільярдів гривень. По тодішньому курсу – це 750 мільйонів доларів. Тобто, в 2015 році частоти були продані за 750 мільйонів доларів, а в 2018 – за 200 мільйонів доларів. Де діли 550 мільйонів доларів?», — обурився народний депутат.
Крім того, Олег Ляшко вважає, що стартова ціна за частоти 4G була суттєво занижена.
«Затверджена мінімальна ціна на частоти 4G – 265 мільйонів гривень. За оцінками, мінімальна ціна на їх продаж повинна була становити 4 мільярди гривень. На конкурсі із шести лотів: три були продані по стартовій ціні, а три – з аукціону зі зростанням ціни у 4 рази. А від тих, що були продані по стартовій ціні, держава фактично нічого не отримала. У підсумку, 30 частот продали за 2, 5 мільярди гривень, а 120 частот – за 3 мільярди. Ми підрахували, що український бюджет в результаті заниження в 15 разів стартової ціни на продаж 4G частот втратив 15 мільярдів гривень. Ми ходимо за кредитами, кажемо, що немає чим зарплати та пенсії платити, а на одному тільки продажі 4G бюджет недоотримав 15 мільярдів гривень. Це така ж афера, як приватизація «Криворіжсталі», — вважає лідер РПЛ.
Олег Ляшко звернувся до НАБУ, Генпрокуратури та уряду з вимогою зупинити цю аферу – скасувати результати тендеру та провести новий на чесних умовах. Лідер РПЛ переконаний, якщо вкрадені гроші повернути до держбюджету, потреби у кредитах МВФ та у підвищенні на його вимогу тарифів для населення не буде. 12 Марта 2018, 07:20
504803
2 года 06:20
Ляшко-журналістці з РФ: Крим повернеться до України так само, як Курили повернуться до Японії!
Олег Ляшко жорстко відповів журналістці російського телеканалу на питання про війну на Донбасі. 10 Октября 2018, 04:13
467612
2 года 00:46
Ляшко: Меморандум з МВФ підписаний незаконно
Народний депутат України, лідер опозиційної фракції Радикальної партії Олег Ляшко 7 Марта 2019, 06:11
375041
2 года 04:04
Ляшко: Першим своїм указом Зеленський повинен скасувати рішення уряду про підвищення ціни на газ
Президент має повноваження скасовувати рішення уряду та впливати на державну політику у галузі тарифів. Про це Олег Ляшко заявив на брифінгу журналістам. Політик переконаний, що Володимир Зеленський повинен почати свою діяльність на посту з перегляду угоди з МВФ, що дозволить знизити ціну на газ для населення.
«Тарифи, вартість газу і вартість комуналки збільшуються на підставі меморандуму з МВФ, підписаному Президентом України. Тому новообраний Президент зобов’язаний вимагати перегляду меморандуму з МВФ, зокрема, в частині вартості газу і тарифів. Крім того, відповідно до Конституції, Президент має право скасовувати рішення уряду, в тому числі, і про підвищення ціни на газ. Я звертаюся до новообраного Президента Зеленського з вимогою одразу після інавгурації скасувати це рішення», — підкреслив Ляшко.
Політик вважає, немає й жодних об’єктивних підстав для підвищення ціни на газ з 1 травня до 10 тисяч гривень за тисячу кубів.
«Це продовження політики грабежу і бідності, тому що більшість українців не може заплатити і нинішню «космічну» ціну на газ. За останні півроку заборгованість за комуналку зросла вдвічі і сягає 70 мільярдів гривень. Кожна третя сім’я в Україні не платить по тарифах, бо не має чим. Система субсидій, про яку нам розповідали, що вона, мовляв, захистить кожного, не працює і зростання заборгованості за комуналку це підтверджує. Тому ми вимагаємо не підвищувати ціну на газ, скасувати рішення уряду про підвищення тарифів і відправити у відставку голову «Нафтогазу» Коболєва», — заявив лідер РПЛ.
Олег Ляшко нагадав, що ціна на газ у Європі падає, тому має пропорційно знижуватися і в Україні.
«Зважаючи на те, що сьогодні «Нафтогаз» купує газ у Європі дешевше на 15%, ніж місяць тому, то ціна на газ в Україні повинна бути зменшена мінімум на 15%. Натомість уряд каже, що ціна на газ зменшиться на 17 копійок – з 8, 54 до 8, 37 гривень за куб. Це повна дурня і черговий обман людей!», — резюмував Ляшко. 22 Апреля 2019, 07:44
372768
2 года 00:51
Ляшко: Звільнення Коболєва недостатньо, він має повернути вкрадені 1.4 млрд грн
Звільнити з посади голову «Нафтогазу» Андрія Коболєва недостатньо – потрібно, аби він повернув до держбюджету 1, 4 мільярда премії. Про це Олег Ляшко заявив у Шполі на Черкащині. Політик наголошує, ці кошти керівник компанії присвоїв незаконно, а значить – вкрав у українців, адже рішення Стокгольмського арбітражного суду ще не набуло чинності. 7 Марта 2019, 08:46
359964
2 года 00:46
Ляшко - владі: Не наїстеся ніяк, хай би вас вдавило
Народний депутат України, лідер опозиційної фракції Радикальної партії Олег Ляшко 7 Марта 2019, 07:00
325991
2 года 02:21
"Ти ворюзі контракт продовжив" - жорстка перепалка Ляшка с Гройсманом
Народний депутат України, лідер опозиційної фракції Радикальної партії Олег Ляшко разом з колегами по фракції прийшов на засідання уряду, щоб дізнатися чому продовжили контракт з головою Нафтогазу Андрієм Коболєвим 20 Марта 2019, 07:41
320310
2 года 03:31
Ляшко змусив ПАРЄ зняти з розгляду питання про повернення Росії
Переконливий виступ Олега Ляшка у Страсбурзі став останнім аргументом, після якого ПАРЄ зняла з розгляду питання про повернення російської делегації до складу організації. Політик закликав європейців не розмінювати принципи на гроші.
«4 роки тому ПАРЄ прийняла рішення про виключення російської делегації звідси після анексії Криму та окупації Донбасу. Що змінилося за 4 роки? Путін не виконав жодної вимоги. Російські війська продовжують вбивати українських громадян. Навіть сьогодні диверсанти підірвали величезний склад боєприпасів на моїй рідній Чернігівщині, внаслідок чого десятки тисяч людей евакуйовані. Два мільйони українських переселенців позбавлені рідного дому – чоловіки, жінки, діти не мають роботи, житла та можливості задовольняти свої елементарні потреби», — наголосив Ляшко.
Політик провів аналогії між історичними подіями сьогодення і початком 30-х років, коли Європа не намагалася зупинити Гітлера.
«Сьогодні Путінські агенти вбивають людей у Британії, Сирії. Крім України, окуповані частини Грузії, Молдови, Азербайджану. Більше 6 військових конфліктів на європейському континенті за участі російських військ. І ПАРЄ, яка 70 років тому була створена для того, щоб відстоювати принципи – сьогодні говорить про гроші і повернення Путіна. Все це казуїстика. Так у 30-х роках зраджували весь світ, починаючи з розчленування Чехословакії, коли політика умиротворення Гітлера привела до Другої світової війни. 10 мільйонів моїх українців заплатили власним життям, щоб зупинити Гітлера, а Ліга Націй тоді мовчала. Нам, українцям, щодня розказують: Європа – це зразок і приклад для наслідування. Що ми маємо наслідувати? Зраду, домовленості, пріоритет грошей, а не принципів? Не показуйте поганого прикладу не лише українцям, а й всьому світу», — звернувся до членів ПАРЄ Ляшко.
Лідер РПЛ підкреслив, що повернення Росії до Асамблеї – це крах Європи, тому застеріг від такого необачного кроку.
«Я сподіваюся, що в цій залі буде достатньо тверезих голів, щоб зрозуміти: повернення Росії до Парламентської Асамблеї – це кінець самої Європи, це перемога Путіна у гібридній війні, яку він веде не лише проти України, а й проти Ради Європи, принципів, поваги до прав людини. Це означатиме, що знову гроші і сила перемогли замість того, щоб перемагали закон, справедливість і права людини. Честь і совість важливіші за будь-які гроші!», — підсумував Ляшко. 9 Октября 2018, 11:35
308144
4 года 05:11
Ляшко: У Європі бомжі багатші за українців
Народний депутат України, лідер Радикальної партії Олег Ляшко, обурений черговим підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги, на погоджувальній раді у Парламенті заявив про те, що радикали і надалі блокуватимуть трибуну Верховної Ради.
«Тільки вдумайтесь: З 1 липня за середню по розміру квартиру українець платитиме 3914 гривень (!) комуналки. Це на півтори тисячі більше, ніж середня зарплата у нашій країні. Тарифи підняли у п’ять разів, а де людям брати гроші не поцікавились», — обурився Ляшко.
Лідер РПЛ назвав геноцидом політику нинішньої влади і вкотре озвучив свої вимоги до неї. Зокрема: — перерахування ціни на газ — повернення пільгового обсягу споживання газу — розслідування корупційних злочинів Президента та його поплічників — оприлюднення кабальної угоди з МВФ


«Таке враження, що циркачі, які зараз правлять Україною, проводять над людьми експерименти і змушують їх брати участь у своїх фокусах: раз — і зарплата 5 копійок, два — тарифи захмарні, три — пенсійний вік під 100 років», — додав Ляшко. 4 Июля 2016, 04:47
235355
1 год 04:50
Ляшко захистив права «євробляхерів»
Не тільки скасувати штрафи, а й збільшити пільговий період для розмитнення авто на єврономерах вимагав Олег Ляшко на засіданні комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради. Проте депутати погодились підтримати лише рішення про відтермінування на 90 днів штрафів за розмитнення «євроблях». Лідер Радикальної партії пообіцяв продовжити боротьбу за права «євробляхерів».
«Президент та прем’єр-міністр хваляться, що наповнили бюджет на 11 мільярдів гривень за рахунок «євробляхерів». Немає чим хвалитися. Вони залізли в кишені до народу і пограбували його. Людина купила «євробляху» за 3 копійки, щоб прогодувати свою сім’ю, мотається, як проклята, а податки повинна заплатити 3 тисячі доларів. Де їх взяти? Тому половина водіїв покидала ці машини на кордоні. Хвалитися треба не високими податками, а новими робочими місцями, сильною економікою і нормальними зарплатами», — вважає Ляшко.
Замість того, щоб обкладати людей податками і штрафами – політик пропонує дати їм можливість заробляти.
«Досить штрафувати народ. Штрафувати і в тюрму саджати треба тих, хто грабує українців. А людям треба допомогти заробити ту копійку, підтримати ту сім’ю, яка крутиться і нічого від держави не просить. А у нас навпаки – обдирають до нитки тих, хто, як бджілка, крутиться. Тому так і живемо – з найнижчою зарплатою у Європі. Тому треба знизити податки, скасувати штрафи, дати можливість людям працювати, заробляти і платити помірні податки. Тоді будуть надходження до бюджету і високі зарплати», — підкреслив лідер РПЛ. 16 Мая 2019, 10:08
191378
1 год 03:12
На вимогу Ляшка збереться позачергове засідання щодо посилення відповідальності для педофілів
Фракція Радикальної партії зібрала необхідну кількість підписів депутатів, щоб невідкладно розглянути законопроекти Ляшка про посилення відповідальності за сексуальні злочини проти дітей. Про це політик повідомив з трибуни парламенту.
«156 депутатів підтримали нашу ініціативу про скликання позачергового засідання ВР, щоб розглянути і прийняти два закони: про створення єдиного реєстру педофілів і про хімічну кастрацію. Пошесть, яка охопила нашу країну, коли ці покидьки нападають на малолітніх дітей, має бути зупинена. Батьки повинні знати, де чатує небезпека», — заявив Ляшко.
Народний депутат нагадав про 11-річну жертву збоченця Дар’ю Лук’яненко, чия трагічна історія сколихнула усю країну. І зазначив, що у Сполучених Штатах ухвалили закони про посилення відповідальності для педофілів після зґвалтування вбивства 7-річної Меган Канки. Лідер РПЛ з трибуни показав фотографії ґвалтівників і наголосив, що доступ до цієї інформації повинен мати кожен українець.
«21 червня у Іванівці на Одещині поховали 11-річну Дар'ю Лук'яненко. На цю нещасну дівчинку напав 22-літній покидьок, затягнув додому, коли вона йшла зі школи, зґвалтував, убив і закопав. Всі бачили його фото. І гляньте на цього харківського звіра, який більшу частину свого життя провів у в’язниці за зґвалтування дітей і жінок. Він тільки вийшов на волю і в аптеці зґвалтував жінку-провізора. А цей звір з Дніпропетровської області тільки відбув покарання за зґвалтування у 2010 році 10-річного хлопчика і одразу напав на 10-річну дівчинку, якій перерізав горло і зґвалтував. І оці тварюки повинні ходити інкогніто? Їх повинна знати вся країна», — зазначив народний депутат.
Закони про відкритий реєстр і хімічну кастрацію педофілів стануть реальним механізмом захисту дітей, тому їх ухвалення не можна відкладати ні на день, переконаний Ляшко.
«Ми пропонуємо прийняти закони про єдиний реєстр педофілів. Правозахисники розказують, що реєстр повинен бути тільки для правоохоронців, а не для всіх. Знаємо ми цих правоохоронців – за взятки відпускають підозрюваних у нападах. І через корупцію ці злочинці продовжують нападати на наших дітей. Тому це повинен бути відкритий реєстр, доступний для кожного громадянина, і хімічна кастрація педофілів, щоб вони більше не могли напасти на будь-яку дитину. Хай себе ґвалтують, а не наших дітей. Давайте нарешті це ухвалимо», — підсумував лідер Радикальної партії. 2 Июля 2019, 10:40
181072
2 года 04:16
Ляшко: Я проголосував за те, щоб було менше свиней при владі
О 9-й ранку Олег Ляшко традиційно проголосував разом з дружиною Росітою на 221-му виборчому окрузі, на Печерську.

Політик обурився довжиною бюлетеня і зазначив, що краще б ті 4 десятки кандидатів, що знайшли 2, 5 мільйони гривень на реєстрацію, віддали гроші людям на зарплати і пенсії.

«Скільки дерев вирубали, скільки паперу перевели, скільки грошей витратили. 2/3 треба не в бюлетень, а в дурку, а вони всі повилазили. Ще 2, 5 мільйони гривень понаходили, бо їм весело дуже. Народу не весело. Краще б ці 2, 5 мільйони на зарплати і пенсії віддали, а не на ці бюлетені метрові», — сказав лідер РПЛ.

Перед тим, як опустити бюлетень у виборчу урну, Олег Ляшко продемонстрував, за кого він віддав свій голос, а також поцікавився у Росіти, напроти кого вона поставила хрестик у бюлетені.

«Безперечно, я голосувала за Ляшка. Зовсім не тому, що він мій чоловік. Знаєте, у кожної людини було досить часу, щоб визначитися, подивитися, оцінити можливості одного чи іншого кандидата. Я оцінила і проголосувала за Ляшка», — зізналась Росіта.

Політик подякував дружині за віру в нього, ніжно поцілував та розповів, які надії покладає на сьогоднішнє голосування.

«Я голосував за те, щоб свиней менше при владі було. Сьогодні унікальний шанс вичистити це, щоб сильна країна була, сильна економіка, мир повернути, людей із заробітків повернути і щоб нормально народ жив в Україні. Тому мій голос за те, щоб менше свиней було при владі, а більше роботи, зарплата і нормального життя», — підкреслив Ляшко.

Після голосування Олег Ляшко поїхав у Видубицький монастир помолитися за Україну.


Прес-служба РПЛ 31 Марта 2019, 06:34
163763
1 год 07:21
Ляшко про таємні домовленості Зеленського в Європі: Це може закінчитися імпічментом
Ляшко вимагає створити ТСК щодо обставин повернення російської делегації до ПАРЄ і участі в цьому процесі президента Зеленського. Про це політик заявив в ефірі каналу NewsOne.


«Зеленський учора заявив, що під час візитів у Берлін і у Париж його поставили перед фактом, що було прийнято рішення про повернення російської делегації до ПАРЄ. Чому тоді він не зібрав МЗС і українську делегацію, яка їхала на засідання у Страсбург, щоб повідомити цю інформацію і виробити план дій? Президент не повинен погоджуватись із «фактами», коли вони шкодять національним інтересам України. Він мав взяти позицію лідера і зробити все, щоб зламати прийняте рішення — поїхати разом з нашою делегацією у Страсбург і переконувати депутатів ПАРЄ не робити цього. Але він погодився на повернення російської делегації в обмін на обіцянку звільнити наших моряків», — обурився Ляшко.

Народний депутат зазначив, повернення українських військовополонених, про яке домовився Зеленський принизить їх самих і нашкодить міжнародному авторитету України.

«Москва пропонує передати наших моряків, якщо вони будуть засуджені за російськими законами і відбуватимуть покарання в українських тюрмах за злочини вчинені начебто на території РФ. Це зневага до наших моряків, які тривалий час сидять у Росії і заявляють про свою невинуватість. Крім того, якщо ми погодимось на ці умови, то самі визнаємо рішення міжнародного трибуналу, яке визнає наших моряків невинними, недійсним», — підкреслив лідер Рдаикальної партії.

Ляшко запевнив, що доб’ється ретельного розслідування обставин повернення російської делегації до ПАРЄ.

«Ми вже звернулись до МЗС і вимагаємо оприлюднити стенограму переговорів Зеленського з лідерами Франції і Німеччини щодо ПАРЄ і наших моряків. Якщо президент погодився на цю авантюру: повернення російської делегації в обмін на звільнення військовополонених, це, як мінімум, зловживання службовим становищем. Тому я наполягаю на розслідуванні і наступного тижня ставитиму питання по створення ТСК у парламенті. Це надзвичайно скандальна історія, яка може закінчитись для Зеленського імпічментом», — підсумував Ляшко. 28 Июня 2019, 13:47
157525
2 года 01:35
Ляшко змусив уряд виплатити людям заборгованість по зарплаті
Народний депутат України, лідер опозиційної фракції Радикальної партії Олег Ляшко 22 Марта 2019, 09:45
152457
1 год 00:21
Ляшко: «Нові обличчя» Зеленського – це люди Порошенка, Януковича, Азарова
Обіцяні Володимиром Зеленським перед виборами «нові обличчя» у владі – це люди Порошенка, Януковича, Азарова, а заступник голови СБУ взагалі підписував план розгону Майдану. Олег Ляшко розповів правду про людей, яких веде до влади новий президент. 15 Июля 2019, 10:21
135678
6 месяцев 06:23
Ляшко замурував ресторан Тищенка
Олег Ляшко разом з командою примусово закрив гламурний ресторан Миколи Тищенка «Велюр», який працював попри карантин для VIP-відвідувачів. Заклад замурували газоблоками. У РПЛ пояснили свої дії тим, що закон має бути один для всіх.
«Мільйони людей через карантин втратили роботу, а ці «слуги народу», а насправді слуги своєї жадібності і слуги грошей, відкривають для себе це дороге гламурне гімно, щоб приходити сюди жрати і чай купувати по 500 гривень за чашку. Фермери не можуть продати огірки за три копійки і прогодувати свою сім’ю, а ця сволота — жирує, бо рахують всіх українців за лохів. Карантин, так карантин. Для всіх!», — наголосив Ляшко.
Лідер РПЛ вважає, що ця влада нічим не відрізняється від попередників – так само ставить себе вище народу.
«У Оруелла є твір «Скотний двір». Там є чудова цитата: «Всі тварини рівні, але деякі рівніші». Тобто, виходить так, що це бидло, яке називає себе «слугами народу», вважає себе рівнішими від всіх інших українців? Що всі українці повинні сидіти без роботи, голодувати і не знати, чим дітей годувати, а це бидло плювало на карантин, плювало на закон, плювало на правила і на всіх українців? Ми цього їм не дозволимо!», — запевнив Ляшко.

Facebook — https://www.facebook.com/O.Liashko

Twitter — https://twitter.com/OVLiashko?s=09

Instagram — https://instagram.com/liashko?igshid=1fycv3z6f7sr7

Більше новин читайте на сайті — http://liashko.ua/

Або в Telegram каналі — https://t.me/liashko_official 29 Апреля 2020, 05:00
124490
2 года 03:09
Ляшко у парламенті показав відео контрабанди лісу-кругляку на Одещині
За дорученням Олега Ляшка депутати Радикальної партії Андрій Лозовий, Ігор Мосійчук, Дмитро Лінько та Євген Дейдей зупинили контрабанду лісу-кругляку через порт в Рені на Одещини. Необроблений ліс, який за документами проходив як деревина, баржами мав прямувати до Румунії. Депутати викликали поліцію і проконтролювали фіксацію злочину. І це мізерна крапля в морі контрабанди лісу-кругляку, яку попри дію мораторію, вивозять з України, наголосив Андрій Лозовий.
«От лежить круглячок, кораблями вивозиться. Це наше багатство! А ці держиморди в погонах митної служби та інших структур все це кришують. Якщо вже вирубали, то робіть в Україні меблі, папір, іншу продукцію, дайте українцям роботу, зарплату, якусь впевненість у завтрашньому дні. А їм байдуже, їх це не цікавить, бо себе з Україною вони не асоціюють. Вони закордоном купують нерухомість, там вчать дітей, там лікуються, там одружуються, проводять часу більше, ніж в рідній країні, навіть займаючи найвищі державні посади. А деякі навіть місця на кладовищі покупляли. Фактично своїми діями, які ми зараз тут бачимо, коли сотні тонн лісу-кругляку так вивозиться, влада виганяє українців з рідного дому, змушує їхати їх на заробітки в ту ж Румунію, Польщу, Словаччину, Чехію, Угорщину, Італію, Іспанію, Португалію і працювати там замість того, щоб на своїй землі працювати і розвивати державу», — розповів Лозовий.
З трибуни парламенту Олег Ляшко навів відео-докази і документи, які підтверджують факти контрабанди лісу-кругляку на Одещині.
«Цим займається фірма «Агро Рені ЛТД». У порт зайшли тисячі тонн лісу-кругляку. Ось одна накладна, а ось друга накладна. У порт Галац із цього ж порту цей же товар виходить вже як «дрова-паливні». Тобто, одна й та сама фірма у порт завезла 20 числа ліс-кругляк, а вивозить на Галац в Румунію дрова паливні. При цьому, вантажники цього порту в Рені не отримують місяцями зарплату, а щодня контрабанда лісу йде контрабанда через нього та інші українські порти. Учора Держкомстат оприлюднив дані, що 3 мільйони тонн дров паливних вивезли з України. Це неприпустимо!», — обурився лідер РПЛ.
Політик переконаний: Україні не потрібні були б кредити МВФ і в бюджеті вистачало б грошей на підвищення зарплат і пенсій українцям, якби влада перекрила контрабанду.
«Кожен в Україні знає, що варварськи вирубують ліс від Карпат до Сумщини, вивозять його в Румунію, Туреччину, Польщу, створюють робочі місця для наших конкурентів, а Україна перетворилася на сировинну колонію. Президент Порошенко заветував закон, який давав би можливість припинити цю контрабанду. Чому? Бо вони самі заробляють на контрабанді. За оцінками міжнародних фахівців, мінімум на 5 мільярдів доларів з України вивозиться контрабанда. Влада просить мільярд доларів кредиту МВФ, а самі кришують мільярдну контрабанду. Я вимагаю від влади, Генеральної прокуратури, СБУ розслідувати контрабанду лісу-кругляку в порту Рені, притягнути до відповідальності митників і всіх, хто кришує цю контрабанду», — наголосив Ляшко.
Команда Олега Ляшка обіцяє не припиняти боротьбу з контрабандою і продовжувати захищати національне багатство та робочі місця українців. 20 Ноября 2018, 10:58
117521
1 год 04:32
Ляшко: Зеленський вставив нам ніж в спину, коли погодився на повернення делегації РФ у ПАРЄ
Причина повернення росіян до Парламентської асамблеї Ради Європи – протилежні позиції представників української делегації та президента України, вважає Олег Ляшко. Політик підкреслив, у той час, коли українські делегати в ПАРЄ до останнього билися проти російського реваншу, Володимир Зеленський здав національні інтереси України напередодні на зустрічах в Парижі та Берліні.
«Президент України на брифінгу повідомив про те, що під час візитів до Берліну та Парижу він знав, що було прийнято рішення про повернення російської делегації. Якщо Зеленський знав, чому про це не повідомив нікого з парламентської делегації, яка боролася у ПАРЄ, не покликав ні мене, ні всіх інших делегатів та не запропонував узгодити спільний план дій щодо протидії повернення російської делегації по ПАРЄ? Відповідь на це запитання очевидна – Зеленський погодився із тим рішенням, яке йому було озвучено в Парижі і Берліні. Це ніж у спину, який Зеленський вставив всім нам – не лише парламентській делегації у ПАРЄ, а й Україні і кожному українцю!», — наголосив Ляшко на брифінгу у парламенті.
Політик продемонстрував на подібних прикладах з історії, чим може закінчитися неузгоджені позиції представників України на міжнародній арені.
«На жаль, це непоодинокі випадки в історії України, коли різні позиції українських делегацій грали проти України. Я хочу нагадати Зеленському і його оточенню, які вочевидь цього не знають. У травні 1919 року відбулась Версальська конференція за підсумками Першої Світової війни. На ній було представлено дві делегації від України, які тягнули кожен на свою сторону, як лебідь, рак і щука. Тодішні країни-лідери скористалися цим і єдина нація, яка не отримала права на свою державність, була українська. Сьогодні відбувається теж саме – замість того, щоб захищати національні інтереси України, Зеленський їх просто здає», — підкреслив Ляшко. 1 Июля 2019, 09:23
117143
1 год 06:14
Ляшко-Зеленському: Володимире, ти боягуз!
Президент таємно заветував закон про Тимчасові слідчі комісії, який передбачає процедуру імпічменту, і навіть побоявся повернути його до парламенту для подолання вето. Про це заявив автор законопроекту Олег Ляшко з трибуни парламенту. Політик переконаний, Володимир Зеленський навмисно тягне час, щоб депутати не встигли подолати вето до закінчення роботи цієї каденції.
«Зеленський перед виборами обіцяв, що закон буде один для всіх. Він обіцяв підписати закон про імпічмент, а сам його заветував. Володимире, ти боягуз! Ти мав унікальну можливість відрізнятися від інших президентів. Ти мав можливість виконати обіцянку і дати людям надію, що президент, депутати, судді будуть підконтрольні громаді і закону. Ти цього не зробив. Більше того, Зеленський навіть боїться повернути цей закон до парламенту, щоб подолати вето, бо знає, що за закон про ТСК точно знайдуться голоси. Він навмисно затягує час, бо наступний тиждень – останній пленарний, щоб не дати можливості подолати вето і закон про ТСК та імпічмент нарешті почав працювати», — вважає Ляшко.
Лідер РПЛ наголосив, що передвиборча обіцянка про ухвалення закону про імпічмент президента також була жартом Володимира Зеленського, як і обіцянка знизити тарифи.
«Дуже прикро, коли людина йде на вибори, обіцяє, а потім розповідає, що нікому нічого не винен. Можливо він і вважає, що нікому нічого не винен, але українці вважає по-іншому. Люди хочуть, щоб всі, хто працює за рахунок їхніх податків, були підзвітні народу і відповідали, а не ховалися за депутатськими мандатами чи за президентською посадою. Тому ми вимагаємо від Зеленського негайно повернути до парламенту закон про процедуру імпічменту президента. І я закликаю парламент подолати вето президента на цей закон. Ми завершимо епоху жартів. Я не дам ні Зеленському, ні новій владі жартувати над людьми!», — запевнив Ляшко. 3 Июля 2019, 07:34
113838
Перейти к странице:
707 видео