24 минуты 44:22
Програма "Акценти" з Наталкою Фіцич від 28 березня 2020 року
#ПРЯМИЙ
Гості: Тарас Чорновіл та Валентин Гайдай 28 Марта 2020, 07:34
92
1 час 45:39
Програма "Акценти" з Наталкою Фіцич від 28 березня 2020 року
#ПРЯМИЙ
Гості: Яніна Соколовська та Железняк Михайло 28 Марта 2020, 06:42
161
15 часов 30:22
2471
15 часов 21:44
6100
16 часов 01:27
МВФ вимагає від України прийняття "антиколомойського" закону, а не ринку землі — Лапін
#ПРЯМИЙ
Міжнародний валютний фонд не вимагає від України прийняття закону про відкриття ринку землі. Єдина вимога МВФ — ухвалення "антиколомойського" закону.
Про це в ефірі "Прямого" сказав народний депутат VIII скликання, ветеран АТО Ігор Лапін.
"Зараз така ситуація, що МВФ нам хоче допомогти, і це підтверджують наші колеги з місії. Мало того, вони не вимагають від нас сьогодні чітко землю. Це є вже питання Зеленського, який хоче суспільству впарити, що це є дуже необхідно, бо інакше не буде кредиту. Суть дуже чітка. МВФ каже: ми хочемо вам допомогти. В них є перша вимога – це так званий той "антиколомойський" закон. А з приводу землі? Ви держава, ви собі розбирайтеся. МВФ не знає, чи 100 гектарів в одні руки, чи 1000. Їх це не цікавить. Їх цікавить лише загальне.
Але як Зеленський збирається зараз приймати закон про землю, якщо він йшов на черговій сесії, і там ще 700 правок залишилося? І другий момент дуже цікавий: а згідно з якими правками він збирається робити те, що сьогодні сказав в інтерв’ю – про 100 гектарів і про інші речі? Ці ж правки фактично вже провалили. Деяких з них навіть взагалі не було", — сказав Лапін.
http://bit.ly/3dzjoiw 27 Марта 2020, 15:42
2265
17 часов 00:50
Журналістів не допустять на позачергове засідання Ради — Разумков
#ПРЯМИЙ
Журналістів не допустять на позачергове засідання Ради України, яке відбудеться у понеділок, 30 березня.
Про це під час брифінгу заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков, трансляцію вів "Прямий".
"...якщо ми говоримо про роботу, то, як це було зроблено і зазначено постановою, на жаль, ми зараз не можемо допустити журналістів ні в кулуари, ні на балкони. Є можливість спостерігати засідання в пресцентрі, як було. Однак, якщо чесно, я хотів би звернутися до всіх. Ми будемо транслювати в будь-якому випадку "Радою". Щоб не створювати скупчення людей, працювати все ж таки віддалено. Просто по-людськи звертаюся до журналістів, щоб уберегти і вас, і тих, хто поруч… Ми закриватися не будемо, Рада буде так само працювати. Хто захоче, вийде на преспойнт. І краще це теж зробити на вулиці", — сказав Разумков.
http://bit.ly/2ybIJi5 27 Марта 2020, 14:51
428
17 часов 01:20
Ми не можемо зустрічати з квітами евакуйованих з Європи українців — Зеленський
#ПРЯМИЙ
Президент Володимир Зеленський заявив, що подальша евакуація українців з країн Європи відбудеться лише після того, як інфраструктура України буде підготовлена для обсервації.
Про це глава держави заявив після засідання фракції "Слуга народу", трансляцію вів "Прямий".
"Зараз ми повинні повернути українців. Там ще, за запитом до МЗС, тих, що зареєструвалися, десь біля 17 тисяч українців. Ми їх повернемо. Але вони повинні знати, що нам потрібно хоча б декілька днів, щоб підготувати повністю інфраструктуру на обсервацію. Тобто ми не можемо вже тих людей, особливо з таких країн, де велике поширення коронавірусу – Іспанія, Італія, Німеччина, Англія, – ми не можемо їх просто зустрічати з квітами. Ми їх будемо зустрічати, але вони повинні знати, що будуть умови. Всі вони повинні бути перевірені тестами і повинні пройти обсервацію. І це є правда. Тому що всі випадки, які у нас зараз є, багато з них пов’язані з людьми, які приїхали з тих країн. Ви це розумієте. Всіх повернемо", — сказав Зеленський.
http://bit.ly/3aq91LV 27 Марта 2020, 14:43
1174
17 часов 01:42
Ми домовились з МВФ про збільшення допомоги до 8 млрд доларів — Зеленський
#ПРЯМИЙ
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна домовилась про збільшення програми співробітництва з Міжнародним валютним фондом на вісім мільярдів доларів.
Про це глава держави заявив після засідання фракції "Слуга народу", трансляцію вів "Прямий".
"У нас щодня йдуть перемовини з Міжнародним валютним фондом. Зараз ми домовились про збільшення програми з МВФ, зі Світовим банком, з ЄБРР, з Європейським Союзом і деякими країнами. Я щодня з ними теж розмовляю і з багатьма керівниками держав також. Що стосується МВФ, то ми зараз можемо отримати мінімум збільшення програми до 8 мільярдів доларів США. Якщо далі, в цілому разом зі Світовим банком і ЄБРР ми можемо отримати мінімум 10 мільярдів доларів США.
Нас обов’язково підтримає Азербайджан. Поки що не хочу розповсюджувати цю інформацію. Також я домовився з паном Алієвим. Я вдячний йому. І також проговорили і чекаємо відповіді від прем’єр-міністра Канади Трюдо. Тобто ми розуміємо, що світова криза. І нам дуже важливо зараз це пройти. Тому умови МВФ – це два закони: закон про банки і закон про землю, про що ми вже домовилися", — сказав глава держави.
http://bit.ly/3bwO3uV 27 Марта 2020, 14:41
1742
17 часов 00:41
Депутати розглянуть можливість працювати дистанційно - Зеленський
#ПРЯМИЙ
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що народні депутати на позачерговому засіданні розглянуть можливість працювати дистанційно.

Про це він заявив після засідання фракції "Слуга народу", трансляцію вів "Прямий".

"Я звертався до депутатів. Тому це буде не останнє позачергове засідання. Хочу, щоб вони ще розглянули можливість працювати, скажімо так, дистанційно. Тобто зараз вони пропрацюють такий законопроєкт. Він може діяти тільки в умовах коронавірусу. Я думаю, що потім, коли ця хвороба пройде, а вона обов’язково мине і обов’язково пройде, тоді цей законопроєкт уже не буде таким важливим і потрібним", — повідомив він. https://bit.ly/2WP62su 27 Марта 2020, 14:37
392
18 часов 03:26
Економічна криза в Україні почалася від Зеленського, а не через коронавірус — Гончаренко
#ПРЯМИЙ
Економічна криза в Україні почалася не через пандемію коронавірусу, а через непрофесійну політику президента Володимира Зеленського.
Про це в ефірі "Прямого" заявив народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Олексій Гончаренко.
"Наступна велика проблема – це економічна. Виклик економічної кризи у нас не менший, а може і більший, ніж коронавірус. І ця криза почалася раніше. Це не від коронавірусу в Україні вона почалася, а від Зеленського. Але тепер вона поглиблюється страшенно. І я не бачу абсолютно ніяких реальних кроків щодо того, щоб цю кризу подолати.

Попереду у нас великі проблеми з нерухомістю. Де іпотечні програми від уряду? Це реально була б можливість захистити економіку і цю важливу галузь, яка створює багато робочих місць. Давайте дамо гроші українцям, і дешеві іпотечні кредити в гривні", — сказав політик.
http://bit.ly/3dtwQ7v 27 Марта 2020, 14:21
774
19 часов 01:21:56
86
19 часов 03:28
1260
Перейти к странице:
19473 видео