2 дня 04:25
Росія пішла ва-банк: у СБУ пояснили справжню мету візиту Бойка та Медведчука у Москву
#ПРЯМИЙ
Візит народного депутата Юрія Бойка та одіозного політика Віктора Медведчука у Москву на переговори з прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим є спробою російських спецслужб відволікти увагу СБУ від масштабної схеми підкупу виборців кандидатом, який влаштовує Кремль.
Про це у ток-шоу "Ехо України" на телеканалі "Прямий" повідомив керівник апарату голови Служби безпеки України Ігор Гуськов.

"З іншого боку, мета їх банально проста — відволікти Службу безпеки України на "негідний об'єкт". Це термін спецслужб. Для того, щоб ту увагу, той фокус уваги, які на сьогоднішній день зосереджений в українській громадськості на тих випадках, які були викрити Службою безпеки по фінансуванню фальсифікацій виборів одного з кандидатів в президенти України, який влаштовує Росію, він пішов від України. Вони перестали на цьому зосереджувати увагу.
Тобто, фактично, росіяни свідомо йдуть ва-банк. Віддають меншу фігуру для того, щоб велика фігура отримала свободу своєї дії. Ось так на сьогоднішній день коментується ця подія, з нашої точки зору. Це правова, перша частина. А друга — це те, що говорять про це наявний матеріали в СБУ", — підкреслив керівник апарату голови СБУ. https://bit.ly/2HNPAB9 22 Марта 2019, 13:34
46509
8 дней 03:27:43
8120
9 дней 02:42
Це такий собі "студенческий капустник" - Гончаренко про передвиборчі ініціативи команди Зеленського
#ПРЯМИЙ
Передвиборчі ініціативи команди кандидата у президенти Володимира Зеленського нагадують студентський "капусник".
Таку думку вислови в ефірі ток-шоу "Ехо України" народний депутат від фракції "БПП" Олексій Гончаренко.
"Подивіться, будь ласка, ми побачили це відео. Це такий собі "студенческий капустник". Вони сіли за стіл і кажуть: "Хлопці, що там у нас? Що будемо з країною робити?" Каже хтось: "А давайте 10% будемо давати тому, хто здасть корупціонера". Супер, записали! Що ще? "А давайте вчителям зробимо зарплату 4000 доларів.Тоді люди підуть працювати вчителями". І Зеленський каже: "Дійсно, це ж почнеться конкурс. І я вже все порахував, це всього лиши 200 мільйонів доларів.Це ж копійки!", — зазначив депутат.
Зокрема Гончаренко зауважив, що команда Зеленського не може вирішити базові питання, від яких залежить щоденне життя українців.
"Найстрашніше те, що сьогодні країні пропонують управління в стилі команди КВК. Але мова про 40-мільйонну країну. Я кажу про прості речі: буде електрика чи ні, як будуть працювати атомні електростанції тощо. Це те, від чого ми залежимо щодня. Я вже не кажу про розмір зарплат і пенсій. Є елементарний рівень виживання країни. І нам кажуть: а давайте поставимо на це місце людей, які мислять так, як команда "Зе".
https://bit.ly/2TQssIE 15 Марта 2019, 15:06
656
9 дней 03:11
Гончаренко назвав брехнею постійні заклики Тимошенко до боротьби з олігархатом
#ПРЯМИЙ
Лідерка "Батьківщини" та кандидат в президенти Юлія Тимошенко чотири роки говорить у Верховній Раді про боротьбу з олігархатом, а сама панібратствує з бізнесменом Ігорем Коломойським.

Про це заявив в ефірі "Прямого" депутат від фракції "БПП" Олексій Гончаренко.

"Справа не в Коломойському взагалі. Справа в елементарній брехні. Я сиджу у Верховній Раді, і чотири роки кожен виступ Юлії Володимирівни Тимошенко починається словами "я борюсь з олігархатом" і завершується словами "я борюсь з олігархатом". 4 роки я це слухаю у Верховній Раді. І після того я чую це привітання з днем народження… Мене хвилює брехня", — наголосив Гончаренко.
http://clc.am/0NCJug 15 Марта 2019, 14:51
1889
9 дней 00:52
63
9 дней 01:26:52
601
9 дней 29:31
258
9 дней 01:37
Тимошенко не бореться з олігархами,а "обнімає крепенько"-Гончаренко про запис розмови з Коломойським
#ПРЯМИЙ
Попри свої заяви про боротьбу з олігархатом, лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко підтримує зв'язки з олігархом Ігорем Коломойським.
Таку думку вислови в ефірі ток-шоу "Ехо України" народний депутат від фракції "БПП" Олексій Гончаренко.
"Ми чуємо від Юлії Володимирівни кожен день, що вона поборе "кланово-олігархічну систему". Водночас, день народження Коломойського було в лютому, тобто це зовсім нещодавно, в лютому місяці. Ми чуємо всю цю розмову: що він друг, що він партнер, що в них спільні цілі, що вони скоро сподіваються побачитись. Це, до речі, дуже важливий момент. А чому вони зараз не можуть побачитися? Бо Коломойський не виїжджає нікуди з Ізраїлю, бо він не може виїхати в жодну країну, бо він, я так розумію, має певний страх, що його можуть затримати десь в іншій країні. В Україну не заїжджає вже давно. Але зараз каже: сподіваюсь, що ми скоро побачимося. Тобто сподівається, що скоро все зміниться в Україні, і він повернеться на білому коні і так далі, і так далі", — зауважив Гончаренко.
https://tinyurl.com/y5e5flrq 15 Марта 2019, 13:58
639
9 дней 02:38
Олігархи не дозволять свої кандидатам зіскочити з їх гачка після виборів - Чорновіл
#ПРЯМИЙ
Олігархи, які з власних мотивів вкладають свої кошти в кандидатів у президенти, в жодному разі не дадуть останнім зіскочити в разі перемоги.
Таку думку в ефірі "Прямого" висловив політолог Тарас Чорновіл.
"Бажання вирватися з-під тиску свого спонсора у багатьох може бути. Але давайте не забуватися: олігархи не є настільки обмеженими і немудрими людьми, щоб таким чином побудувати фінансування і підтримку того чи іншого кандидата, щоб він міг потім від них легко зіскочити. Є зобов’язання, є матеріали, є підписи, є документи, які при офіційному висвітленні можуть привести до дуже серйозних і поганих наслідків", — наголосив він.
http://clc.am/WfuECA 15 Марта 2019, 13:55
478
9 дней 00:43
26
9 дней 01:18
Результати передвиборчої кампанії будуть однозначними і не на користь пана Зеленського - Рибак
#ПРЯМИЙ
Результати передвиборчої кампанії будуть однозначними і не на користь Володимира Зеленського.
Таку думку в ефірі "Прямому" висловив народний депутат України, фракція "Блок Петра Порошенка" Іван Рибак.
"Я, перед тим як балотуватись, склав для себе паспорт виборчого округу, дізнався кількість сільрад, шкіл, дитсадків. Я знав людей, до яких я приїжджав і агітував. І мені дуже дивно, що абсолютно непрофесійна компанія Зеленського, але при таких високих рейтингах впізнаваності дає результат, коли людина не знає ні системи освіти, ні інших особливостей державного устрою. Навряд ми підемо лікуватися до хірурга, який не може відрізнити серце від селезінки. Гадаю, що результати передвиборчої кампанії будуть однозначними й не на користь пана Зеленського", — зазначив депутат
Зокрема Рибак прокоментував рейтинг кандидатів на пост глави держави, у якому Зеленський обіймає перше місце.
"Перше місце в рейтингу Зеленського показує рівень тих людей, які дають знати соціологічним службам, що вони будуть підтримувати саме цього кандидата. Але, маю надію, що українці проявлять свідомість і розуміння, що "Зе" це — абсолютний фейк", — наголосив депутат.
https://bit.ly/2TVf4Di 15 Марта 2019, 12:23
216
9 дней 01:31
Фейків буде дуже багато: Рибак про виборчу кампанію 2019 року
#ПРЯМИЙ
Народний депутат України від фракції "Блок Петра Порошенка" Іван Рибак вважає, що попереду у виборчій кампанії буде ще багато фейкових новин.
Про це він заявив у ток-шоу "Ситуація" на "Прямому".
Я би не ставив фінансовий інтерес на перший план, чи випадковість… Взагалі це відкидаю. Це однозначно упередженість. Це спеціально підготовлені речі. Таких фейків буде дуже багато, адже по суті Петро Порошенко має найбільший рівень підтримки серед тих людей, які вірять в те, що він переможе в цій виборчій кампанії. І ті люди, які його наздоганяють десь у рейтингах будуть використовувати ці моменти…
https://bit.ly/2JjePxA 15 Марта 2019, 12:19
68
9 дней 01:24
540
Перейти к странице:
7148 видео