2 часа 12:03
23
2 часа 38:22
216
3 часа 01:42
Порошенко в ООН закликав Росію виконати свої зобов'язання за Мінськими домовленостями
#ПРЯМИЙ
Президент України Петро Порошенко закликав ООН посилити тиск на Росія, щоб вона виконала свої зобов'язання за Мінськими домовленостями.
Про це глава держави заявив, виступаючи на Генасамблеї ООН. Трансляцію вів "Прямий".
"Я закликаю Росію як сторону конфлікту виконати свої зобов'язання за Мінськими домовленостями. І я прошу цю Асамблею підтримати нас, стати поряд із нами у протидії імперським амбіціям Кремля. Тільки разом ми можемо примусити Росію – державу-окупанта та агресора – прийняти свою відповідальність і припинити свої агресивні дії", — закликав президент, додавши, що в цьому процесі ООН має відігравати важливу роль у цьому.
На думку глави держави, звуження ролі Організації Об'єднаних Націй лише до гуманітарної діяльності або моніторингу прав людини в Україні є недостатнім.
https://tinyurl.com/y5mye7lr 20 Февраля 2019, 11:58
107
3 часа 02:48
Місія ООН може стати вирішальним фактором налагодження миру на Донбасі -Порошенко
#ПРЯМИЙ
Президент України Петро Порошенко залишається прихильником того, що миротворча місія ООН може стати вирішальним фактором для налагодження миру на Донбасі. Про це президент України Петро Порошенко повідомив під час виступу на засіданні Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку, трансляцію вів "Прямий". "Я залишаюсь твердим прихильником того, що багатонаціональна миротворча операція під егідою ООН з чіткою метою припинення російської агресії та відновлення суверенітету та територіальної цілісності України може стати вирішальним фактором для налагодження миру на Донбасі. Ми готові до конструктивного обговорення цієї ініціативи. І технічна оціночна місія, яку Генеральний секретар ООН міг би направити на Донбас для розробки відповідних варіантів, безумовно, допомогла б цьому обговоренню", — повідомив президент України. https://is.gd/lXhXkU 20 Февраля 2019, 11:54
113
5 часов 04:11
Зашквареные. Выборы в каменном веке продолжение: Миньоны москводрота и мальчик с идолом (censored)
В новой серии мультфильма Зашквареные племя москводротов во главе с карликом ставят вождю ультиматум — сдаться и платить дань. Вождь, несмотря на угрозы карлика начать войну, посылает его очень далеко. Лысый москводрот не ожидал такого ответа и потерял контроль над собой — из него стал сыпаться песок.

Потеряв немало песка, диктатор-москводрот начал поиски нового вождя среди предателей. На его сторону сразу перешел мелкий фанатик бородатого идола. Чтобы уговорить самого честного, понадобилась помощь москводротских миньонов. Кто оказался агентами москводрота, смотрите в новой серии мультфильма Зашквареные.

Предыдущая серия: https://youtu.be/xZq5PpORGwc

#ПРЯМОЙ #Тимошенко #Мостовая #Левочкин #Григоришин #Путин #Гриценко #Зашквареные #Садовой #Ляшко #Лещенко 20 Февраля 2019, 09:28
200
5 часов 04:24
Зашквареные. Выборы в каменном веке: Нечестных больше: Газовая королева продалась москводротам
В новой серии мультфильма “Зашквареные” москводроты продолжают искать предателей среди тех, кто хочет стать новым вождем племени.

Они уже перетащили на свою сторону самого честного подкаблучника и мелкого паяца, а теперь отправляются в косатую пещеру Газовой королевы. Диктатор-москводрот договаривается с королевой, что все будет по-старому. В награду за предательство она получает то, чего нет в декларации.

Неожиданно выяснилось, что давний союзник москводротского карлика оказался совершенно неспособным. Диктатор вообще отказался с ним сотрудничать и оставил его среди каменных вышек.

Несмотря на некоторые успехи в поиске предателей, мелкий вождь увидел опасные знаки и мигом умчался в Москводротию. Какой знак выбил карлика из каменного седла и загнал за поребрик, смотрите в новой серии мультфильма “Зaшквареные”, #ПРЯМОЙ #Тимошенко #Зашквареные 20 Февраля 2019, 09:28
76
5 часов 02:09
53
5 часов 02:25
За часів Гриценка комплекс С-300, абсолютно діючий, незаконно зняли з бойового чергування - Вінник
#ПРЯМИЙ За часів, коли Анатолій Гриценко був на посаді міністра оборони України комплекс С-300, який був абсолютно діючий, незаконно зняли з бойового чергування.Про це повідомив на засіданні Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо фактів розкрадання в Збройних силах України її голова народний депутат Іван Вінник. Засідання ТСК транслював телеканал "Прямий".https://is.gd/ngWZl4 20 Февраля 2019, 09:11
86
5 часов 04:16
В ТСК представили неспростовні докази причетності Гриценка до продажу військового майна України
#ПРЯМИЙ Під час засідання Тимчасової слідчої комісії 20 лютого народний депутат Іван Вінник представив неспростовні докази причетності колишнього міністра оборони, нині кандидата в президенти, Анатолія Гриценка до продажу військового майна України.
Трансляцію засідання вів "Прямий".
В чому була головна рефлексія Анатолія Степановича Гриценка? Він стверджував, що він не продавав військове майно. Напевне ви всі чули, під час його останніх публічних виступів, що це не він, що продавав хтось, а він просто був міністр оборони чесний і гарний, і ніякого відношення до цього не має. Я підготував низку документів, які безпосередньо говорять і спростовують його твердження, що він не продавав і до цього відношення не має…

https://bit.ly/2NhcYaW 20 Февраля 2019, 09:11
510
5 часов 03:16
Гриценко продавав українське озброєння фактично за залишковою вартістю - Вінник
#ПРЯМИЙ Кандидат в президенти Анатолій Гриценко, коли обіймав посаду міністра оборони, продавав військове майно фактично за залишковою вартістю.

Про це під час засідання Тимчасової слідчої комісії 20 лютого народний депутат від фракції "БПП" Іван Вінник. Траснляцію вів "Прямий".

Під час засідання нардеп продемонтострував постанову тодішнього міністра оборони Анатолія Гриценка Кабінету міністрів, яка має додатки з вказаними залишковими сумами майна та прогнозованим прибутком.

Згідно з документом, залишкова сума сягнула 354 млн гривень, а прогнозована вигода — 360 млн гривень.

https://tinyurl.com/yxz2apbv 20 Февраля 2019, 09:11
111
6 часов 01:12
Гриценко відмовився брати участь у засіданні ТСК щодо розкрадання армії - Вінник
#ПРЯМИЙ 20 лютого тимчасова слідча комісія повідомила, що кандидат у президенти Анатолій Гриценко відмовився брати участь у засіданні ТСК щодо фактів розкрадання у ЗСУ за минулі роки. Натомість кандидат заявив про готовність відповісти на всі питання у письмовій формі.
Про це розповів народний депутат України Іван Вінник. Трансляція "Прямого".
Нардеп зазначив, що Гриценка було офіційно запрошено до комісії публічно, а також листом.
"Ми отримали відповідь від Анатолія Степановича Гриценка, у якій він повідомляє, що не збирається брати участь в роботі комісії. На його думку це не є важливим питанням. Хоча, незрозуміло, якщо людина претендує на посаду верховного головнокомандувача країни, його мусить турбувати стан армії", — сказав Вінник.
https://bit.ly/2GzVGVW 20 Февраля 2019, 08:46
109
Перейти к странице:
6229 видео