29 дней 00:45
Привітання Юлії Тимошенко з Новим роком та Різдвом
Привітання Юлії Тимошенко з Новим роком та Різдвом

#ЮліяТимошенко
#Тимошенко 25 Декабря 2018, 02:01
7157200
3 месяца 01:16
Тимошенко гарантує: ціна на газ буде знижена мінімум удвічі
Юлія Тимошенко: І президент, і уряд після останнього підвищення ціни на газ обіцяли, що більше того не відбудеться. Але після цього, буквально декілька тижнів тому, на 23, 5% рішенням уряду Порошенка була підвищена ціна на газ знову. Газ українського видобутку має коштувати не більше 90 доларів за 1000 кубічних метрів. А сьогодні українцям на наш власний український газ, на власність народу України ставлять 300 доларів за 1000 кубічних метрів. Де совість? Після інаугурації нового президента ціна на газ буде знижена мінімум вдвічі. Я гарантую це, гарантую твердо.
А ще я гарантую, що кожен – президент, прем’єр, уряд — всі, хто причетний до того, що останні 4, 5 роки так знущаються над людьми, ставлячи на український газ просто непомірні, непосильні, необґрунтовані тарифи, – кожен з них буде відповідати. 9 Ноября 2018, 08:52
3611086
2 месяца 01:03
Як знизити ціну на газ удвічі: мовою фактів
Люди сумніваються, чи реально знизити ціну на газ удвічі. Юлія Тимошенко пропонує проаналізувати факти, щоб пересвідчитися у реальності таких планів. «Факт 1. За офіційними даними «Нафтогазу», населення споживає 15, 8 млрд. кубометрів газу. А державні компанії добувають 16, 4 млрд. Ви бачите, що українського газу більш ніж вистачає для людей. Факт 2. Я тримаю в руках бухгалтерський звіт «Укргазвидобування». Згідно з ним, видобуток українського газу коштує всього 1 гривню за кубометр. Давайте додамо податки, транспортування та 30% прибутку для розвитку галузі — і ми отримаємо 3, 5 гривні. Чому тоді в платіжках нам намалювали 8 гривень 55 копійок за кубометр? Я гарантую: ціна на газ, тарифи тепло та гарячу воду будуть знижені мінімум вдвічі. Справедливість буде відновлена!»

#ЮліяТимошенко
#НовийКурсУкраїни
#НовийЕкономічнийКурс
#Тимошенко 8 Декабря 2018, 02:01
3152322
4 месяца 01:01
Єдина програма, яка змінить країну на краще: експерти про Новий економічний курс
Провідні політичні та економічні експерти України оцінюють Новий економічний курс, презентований Юлією Тимошенко. Експерти переконані: на сьогодні це єдина програма, яка дійсно може змінити країну на краще. Вони відзначають, що Юлія Тимошенко є сильним лідером і має достатньо політичної волі, щоб усі викладені ідеї запрацювали і Україна отримала економічне зростання.

#ЮліяТимошенко
#НовийКурсУкраїни
#НовийЕкономічнийКурс
#Тимошенко 9 Октября 2018, 10:25
2157476
4 месяца 01:01
Підтримка інноваційних підприємств. Новий економічний курс
Знайомтеся, це – Данило Тонкопій. Його унікальний винахід – це український електробайк, який занесено до книги рекордів Гіннеса. Кращий у світі електробайк. Це наша українська гордість. На жаль, його виробництво зараз розташоване у Китаї. Але Данило шукає гроші та мріє побудувати завод в Україні. Проте держава не підтримує десятки тисяч таких інтелектуалів, як Данило. Новий економічний курс кардинально змінить ситуацію. Ми відкриємо для інноваційних підприємств нову програму кредитування на європейських умовах. Введемо податкові канікули та надамо державне грантове фінансування для розвитку їх наукових підрозділів. Це створить нові робочі місця, відновить стрімке становлення науки, а Україну підніме на високий рівень інноваційного розвитку. Це Новий економічний курс, і я впевнена в його успішності.

#ЮліяТимошенко
#НовийКурсУкраїни
#НовийЕкономічнийКурс
#Тимошенко 11 Сентября 2018, 10:21
2041455
23 дня 02:48
Новорічне звернення Юлії Тимошенко
Звернення Юлії Тимошенко з нагоди Нового року та Різдва. «Ми, українці, заслужили право жити в мирі й бути щасливими. Весна переможе, і відразу ми почнемо будувати нову, справедливу, успішну країну і нове гідне життя для кожного», — зазначила Юлія Тимошенко.

#ЮліяТимошенко
#Тимошенко 31 Декабря 2018, 01:00
1411393
3 месяца 03:58
Ціна на газ – це злочин Порошенка проти українців!
Юлія Тимошенко заявляє, що рішення Порошенка про підвищення ціни на газ на 23, 5% — це злочин проти українців, за який всі причетні понесуть покарання. Після зміни влади тарифи на газ будуть знижені як мінімум удвічі. 19 Октября 2018, 12:46
1289682
4 месяца 01:01
Підтримка малих підприємців. Новий економічний курс
Знайомтеся, це — Іван Пасічник. Він пече дуже смачний хліб. З любов’ю та на радість людям. Він довго збирав старовинні рецепти, і зараз у Івана невеличка пекарня та кілька магазинів. Людям подобається його хліб, а Іван любить свою справу і хоче її розвивати. Для цього йому потрібні кошти. Але зараз підприємцю взяти кредит практично неможливо. Новий економічний курс дозволить провести масштабну програму мікрокредитування малих підприємців. Для її реалізації будуть створені бази даних із тисяч прибуткових бізнес-планів. Людина зможе сама вибрати, який бізнес робити. Кредит буде надаватися під спеціальне страхування без застави і лише під 3%. Це дасть роботу молоді, розвине підприємництво, відродить середній клас і створить мільйони робочих місць. Це Новий економічний курс, і я впевнена в його успішності.

#ЮліяТимошенко
#НовийКурсУкраїни
#НовийЕкономічнийКурс
#Тимошенко 11 Сентября 2018, 10:38
1227967
4 месяца 00:56
Новий економічний курс України
21 вересня у Києві відбудеться презентація програми Юлії Тимошенко Новий економічний курс. "Велич. Саме це слово відповідає справжньому потенціалу України. Бо у нас є все: велич народу, велич нашої рідної землі, велич знань і високих технологій. Чого нам справді не вистачає — це економічної величі. Завдяки Новому економічному курсу ми її створимо. Ми перейдемо від відсталої сировинної економіки до інноваційного розвитку. Відродимо заводи, побудуємо нові дороги та модернізуємо наші міста. Ми відкриємо всі можливості для успішної роботи підприємців і фермерів. Гривня буде сильною, кредити — доступними. Це створить нові робочі місця і кожен реалізує свій потенціал. Українці будуть заможними, а Україна — сильною. Це Новий економічний курс, і я впевнена в його успішності!"

#ЮліяТимошенко
#НовийКурсУкраїни
#НовийЕкономічнийКурс
#Тимошенко 16 Сентября 2018, 14:55
1093688
4 месяца 01:01
Підтримка фермерів. Новий економічний курс
Знайомтеся, це – Іван Якуб. Він працює на землі все життя, як це робили його батько і дід. 20 років тому він взяв в оренду пару гектарів землі, а тепер на ньому тримається все село. Односільчани сподіваються лише на нього. А йому надіятися ні на кого. Івану, як і тисячам інших фермерів, держава не допомагає. Цю ситуацію змінить новий економічний курс. Ми введемо один фіксований податок на гектар землі. Та назавжди зупинимо рейдерство. Ми ніколи і нікому не дозволимо забрати у селян землю. Ми надамо довгострокові – на 5-7 років – кредити під 3% річних. І не під заставу, а під спеціальне страхування ризиків. Наша стратегія – не торгувати сировиною, а забезпечити себе та весь світ українськими продуктами харчування. Це Новий економічний курс, і я впевнена в його успішності.

#ЮліяТимошенко
#НовийКурсУкраїни
#НовийЕкономічнийКурс
#Тимошенко 11 Сентября 2018, 10:30
167120
3 месяца 02:53
Що таке Новий економічний курс?
Серія інтерв’ю Юлії Тимошенко, в яких вона пояснює, що таке Новий економічний курс і як він покращить життя кожного українця. У цьому відео — відповіді на питання про потенціал України. Юлія Тимошенко: «Ми, Україна, маємо набагато більше ресурсів, ніж Сінгапур, і ми можемо за дуже короткий термін, можливо, за лічені роки, увійти в обойму найсильніших країн світу. У нас є така стратегія, є така перспектива, і це – Новий економічний курс».

#ЮліяТимошенко
#НовийКурсУкраїни
#НовийЕкономічнийКурс
#Тимошенко 18 Октября 2018, 03:36
85976
4 месяца 00:36
Україна увійде до ЄС і НАТО
Юлія Тимошенко: «Я зараз хочу чітко і ясно сказати, що я бачу Україну частиною європейської західної цивілізації. Я бачу Україну повноправним членом Європейського союзу і НАТО. І я буду все робити для того, щоб наблизити цей історичний момент. І я вірю, що цей момент настане. Наше майбутнє в Об’єднаній Європі».

#ЮліяТимошенко
#НовийКурсУкраїни
#Тимошенко 14 Сентября 2018, 12:38
76736
1 месяц 02:05
Юлія Тимошенко закликає українців побудувати ланцюг єдності 22 січня 2019 р.
Юлія Тимошенко закликала всіх українців побудувати всеукраїнський символічний ланцюг єдності у день 100-річчя української Соборності, 22 січня 2019 року: «У цей день я пропоную всім нам на знак нашої доброї волі вийти на вулиці, взятися за руки, стати пліч-о-пліч і побудувати всеукраїнський СИМВОЛІЧНИЙ ЛАНЦЮГ ЄДНОСТІ – від Луганської області до Закарпаття. Так само, як це було зроблено патріотами в 1990 році та нашими прадідами сто років тому.
У тривожні часи сьогодення ми маємо бути єдиними. Наша соборність, наша єдність у наших серцях і душах. Наша сила – в нас самих, українцях».

#ЮліяТимошенко
#Тимошенко 22 Декабря 2018, 02:00
67159
5 месяцев 05:26
Виступ Юлії Тимошенко на засіданні Погоджувальної ради 3 вересня 2018 р.
Юлія Тимошенко закликала всіх кандидатів у президенти підписати Меморандум щодо незмінності європейського курсу, протидії російській агресії та відновлення територіальної цілісності України. Про це лідер «Батьківщини» заявила під час Погоджувальної ради голів парламентських комітетів та фракцій. Також у своїй промові Юлія Тимошенко звинуватила Президента Порошенка у торгівлі із державою-агресором та пообіцяла захищати народну власність від його корумпованого оточення. І попередила, що ініціюватиме відставку уряду, в разі якщо влада підвищить тарифи на газ для населення. 3 Сентября 2018, 08:57
44245
1 месяц 03:05
Виступ Юлії Тимошенко у Верховній Раді 18 грудня 2018 р.
«Батьківщина» голосуватиме за пролонгацію мораторію на продаж сільськогосподарської землі. Про це Юлія Тимошенко заявила з трибуни Верховної Ради, висловлюючи принципове рішення її команди щодо цього питання. и«Голосування за мораторій – це буде момент істини. Якщо ми хочемо насправді захистити незалежність держави, її територіальну цілісність, її майбутнє, ми зобов’язані проголосувати за пролонгацію мораторію на продаж землі щонайменше на 5 років», – наголосила лідер «Батьківщини».
Вона вважає неприйнятним розпродаж української сільськогосподарської землі тоді, «коли в країні хаос, корупція, рейдерство, коли практично знищено фермерство, коли кожен квадратний сантиметр землі сьогодні під ударом мафії».

#ЮліяТимошенко
#НовийКурсУкраїни
#Тимошенко 18 Декабря 2018, 05:10
27180
5 месяцев 02:41
ТОП- 5 книжок для школярів від Юлії Тимошенко
Юлія Тимошенко привітала школярів із Днем знань і порадила їм побільше читати. Вона скалала ТОП-5 книжок, які рекомендує дітям. #5books #BookForum 1 Сентября 2018, 02:20
26721
5 месяцев 48:15
Українські порти не потраплять до рук аферистів
Промова Юлії Тимошенко на зустрічі із представниками українських портів, яка відбулася в Одесі 30 серпня 2018 р.
Лідер «Батьківщини» заявила, що не допустить передачі в концесію найкращих портів країни. Відповідний законопроект її фракція внесе до порядку денного нової сесії Верховної Ради вже у перший тижень роботи у вересні. За словами Юлії Тимошенко, наразі концесія в Україні – це приватизація без купівлі. На успішне держпідприємство приходять аферисти, які привласнюють його без грошей, забирають всі фонди і успішні технології. Скорочується частина колективу, заморожуються заробітні плати, а потім починають ділити інфраструктуру. Забирають фінанси, не вклавши жодної копійки.
«Моя команда цього не допустить», — заявила Юлія Тимошенко.

#ЮліяТимошенко
#НовийКурсУкраїни
#Тимошенко 30 Августа 2018, 10:49
25506
5 месяцев 03:57:24
Презентація концепту Нової народної Конституції 24 серпня 2018 р.
Юлія Тимошенко разом з експертами презентували концепт нової народної Конституції. У п’ятницю, 24 серпня, у Києві відбулась презентація концепту нової народної Конституції, ініційована лідером партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко.
У заході брали участь близько 100 експертів-конституціоналістів, науковців, політологів, представників громадянського суспільства, які працювали над концептами Нового суспільного договору та нової Конституції. Крім того, на презентацію приїхали понад 200 правників з різних регіонів України.

#ЮліяТимошенко
#НовийКурсУкраїни
#НоваНароднаКонституція
#Тимошенко 25 Августа 2018, 13:14
23461
1 месяц 15:10
Прес-конференція Юлії Тимошенко 24 грудня 2018 р.
«Батьківщина» здобула абсолютну перемогу на виборах до об’єднаних територіальних громад. Партія Юлії Тимошенко отримала результат у 35, 7% від кількості депутатів, обраних за партійними списками. Дякуємо людям за довіру!

#ЮліяТимошенко
#Тимошенко
#Вибори 24 Декабря 2018, 04:24
22091
4 месяца 02:32
Юлія Тимошенко про свого головного опонента на виборах.
Юлія Тимошенко: «Хто мій головний опонент на виборах? Це, безумовно, всі сили, які будуть виставлені країною-агресором — Російською Федерацією, яка веде сьогодні проти України війну. Це будуть найзапекліші опоненти. І я не сумніваюся, що під тиском країни-агресора вони об’єднаються і будуть боротися проти України, проти демократії за реванш. Але є і другий ворог, який сьогодні так само нищить Україну. Це все корупційне коло на чолі з діючим президентом, яке вже 4, 5 роки нищить країну, обирає її до нитки, встановлює тарифи, на яких вони будуть свої корупційні оборудки, розбирають державну власність, державні родовища, знищують економічне життя країни і середній клас. І це буде такий самий мій ворог. Це система. Тому що Порошенко як корупціонер і його оточення представляють клавново-олігархічну систему, яка багато років знекровлює Україну, забирає у України майбутнє, виштовхує мільйони українців за межі нашої землі шукати щастя в інших державах. Це — мій ворог і мій опонент. І я можу твердо сказати, що у них немає шансів на перемогу. Як у ставлеників країни-агресора, так і у ставлеників мафії. На цей раз ми разом з українцями на порядок сильніші. Ці президентські вибори закінчать ту епоху приниження України і приниження українців, які мафія веде вже багато років. Все буде добре!» 28 Сентября 2018, 08:12
21781
Перейти к странице:
94 видео