2 дня 00:00
НАЖИВО. Всеукраїнський молодіжний форум
Всеукраїнський молодіжний форум за участі Юлії Тимошенко.
Що зупинить молодь від еміграції? Як вирішити проблему з житлом для молоді? Як здобути якісну освіту і знайти першу роботу? Як зробити так, щоб молодь мала всі шанси для реалізації в нашій країні?
Дивіться пряму трансляцію Форуму, щоб отримати відповіді на ці та інші питання.

#ЮліяТимошенко
#НовийКурсУкраїни
#ВсеукраїнськийМолодіжнийФорум
#Тимошенко 10 Декабря 2018, 05:39
1659
4 дня 01:03
Як знизити ціну на газ удвічі: мовою фактів
Люди сумніваються, чи реально знизити ціну на газ удвічі. Юлія Тимошенко пропонує проаналізувати факти, щоб пересвідчитися у реальності таких планів. «Факт 1. За офіційними даними «Нафтогазу», населення споживає 15, 8 млрд. кубометрів газу. А державні компанії добувають 16, 4 млрд. Ви бачите, що українського газу більш ніж вистачає для людей. Факт 2. Я тримаю в руках бухгалтерський звіт «Укргазвидобування». Згідно з ним, видобуток українського газу коштує всього 1 гривню за кубометр. Давайте додамо податки, транспортування та 30% прибутку для розвитку галузі — і ми отримаємо 3, 5 гривні. Чому тоді в платіжках нам намалювали 8 гривень 55 копійок за кубометр? Я гарантую: ціна на газ, тарифи тепло та гарячу воду будуть знижені мінімум вдвічі. Справедливість буде відновлена!»

#ЮліяТимошенко
#НовийКурсУкраїни
#НовийЕкономічнийКурс
#Тимошенко 8 Декабря 2018, 02:01
1043120
6 дней 04:24
Як зробити армію сильною. Новий курс України
Юлія Тимошенко про ключові завдання нового президента щодо Збройних сил України. «Невід’ємною складовою частиною нашої стратегії миру і безпеки є побудова сильної та сучасної української армії. Нам обов’язково треба завершити процес повноцінної розбудови та модернізації контрактної армії. Ми збільшимо реальний обсяг фінансування наших збройних сил. Ми запровадимо новий військовий контракт, який сформує принципово інші відносини між військовими та армією: відносини повної поваги до всіх, хто служить у Збройних силах України. По-третє, пріоритет для кар’єрного зростання в армії отримають учасники бойових дій. Результатом нашої комплексної програми відновлення армії стане повна відповідність всім існуючим стандартам НАТО з подальшою інтеграцією у цей світовий безпековий та миротворчий колективний блок. Наша безпека – в НАТО, наше мирне і заможне майбутнє – в Європейському Союзі».

#ЮліяТимошенко
#НовийКурсУкраїни
#НоваСтратегіяМиру
#Тимошенко 6 Декабря 2018, 02:16
13177
7 дней 01:08
Якою має бути контрактна армія. Новий курс України
Юлія Тимошенко про перспективи повноцінної розбудови та модернізації контрактної армії. «Ми запровадимо новий військовий контракт, який забезпечить гідну систему соціального захисту для військових та їх родин. Зарплата рядового контрактної служби у півтора рази перевищуватиме середню зарплату в країні, а всі військові зможуть отримати житло за спеціальною іпотечною програмою. Також до контракту будуть включені гарантії медичного обслуговування, отримання освіт, пенсійного страхування, а також додаткові пільги для учасників бойових дій та членів їх родин».

#ЮліяТимошенко
#НовийКурсУкраїни
#НоваСтратегіяМиру
#Тимошенко 5 Декабря 2018, 10:04
19080
7 дней 01:06
Яку роль відіграє армія у Новій стратегії миру та безпеки?
Юлія Тимошенко про державну підтримку Збройних сил України. «Невід’ємною складовою частиною нашої стратегії миру і безпеки є побудова найсучаснішої, найсильнішої української армії. Ми збільшимо реальний обсяг фінансування наших збройних сил. Реальний обсяг фінансування для України має складати не менше 3% ВВП. Це дозволить армії становитись дедалі сильнішою та посилювати наші позиції на дипломатичних переговорах у форматі «Будапешт плюс».

#ЮліяТимошенко
#НовийКурсУкраїни
#НоваСтратегіяМиру
#Тимошенко 5 Декабря 2018, 06:32
16185
7 дней 01:37
Для чого створений воєнний кабінет. Новий курс України
Юлія Тимошенко про план дій із відродження армії та розробки воєнної доктрини України. «Ми прийняли рішення зараз, за півроку до президентських виборів, сформувати воєнний кабінет, завдання якого – підготувати оновлену, всеохоплюючу військову доктрину та покроковий план до миру. Результатом нашої комплексної програми відновлення армії стане повна відповідність всім існуючим стандартам НАТО з подальшою інтеграцією у цей світовий безпековий та миротворчий колективний блок. Наша безпека – в НАТО, а наше мирне і заможне майбутнє – в Європейському Союзі».

#ЮліяТимошенко
#НовийКурсУкраїни
#НоваСтратегіяМиру
#Тимошенко 5 Декабря 2018, 03:27
17500
8 дней 03:42
Як Будапештський формат допоможе перемозі. Новий курс України.
Юлія Тимошенко про план досягнення миру, який складається з декількох аспектів.

По-перше, це визнання існуючих реалій: Мінські домовленості – це план Росії, який веде до остаточної втрати Донбасу. Повернення Криму взагалі не є предметом Мінських домовленостей. Але ми нікому і ніколи не дамо забути Крим.

Друга складова досягнення миру – це негайно розпочати переговори в Будапештському форматі. Треба сідати за стіл переговорів з лідерами держав-гарантів нашої безпеки по Будапештському меморандуму: США, Великобританією, Францією, Китаєм та Росією, а також з Німеччиною та представником ЄС.

Аспекти третьої складової — реального посилення армії — незабаром на каналі.

#ЮліяТимошенко
#НовийКурсУкраїни
#НоваСтратегіяМиру
#Тимошенко 4 Декабря 2018, 09:36
17770
15 дней 03:08
Юлія Тимошенко: Ми за воєнний стан, але проти руйнації прав і свобод українців
Виступ Юлії Тимошенко у Верховній Раді під час обговорення запровадження воєнного стану. Ми готові підтримати воєнний стан, але не готові підтримати руйнацію прав і свобод в Україні. Нам потрібно визначитись, як захищати Україну від країни-агресора — Російської Федерації, — заявила Юлія Тимошенко.

#юліятимошенко #тимошенко 26 Ноября 2018, 14:30
18773
18 дней 03:47:40
Дискусійні платформи на Національному форумі «Нова соціальна доктрина»
23 листопада у Києві відбувся Національний Форум «Нова соціальна доктрина: Нові можливості для кожного», ініційований Юлією Тимошенко. Це вже четвертий національний форум в рамках Нового курсу України. Новий курс — це комплексна програма дій, яка розробляється кращими експертами і зробить Україну сильнішою, а українців — щасливими і заможними.

Дискусійні панелі, модератором яких виступила Юлія Тимошенко, присвячені питанням освіти, науки і культури, а також проблемам охорони здоров’я, соціального забезпечення та екології.

Всі новини з форуму читайте тут: https://ba.org.ua/forum-nova-socialna-doktrina-novi-mozhlivosti-dlya-kozhnogo-nazhivo/

#ЮліяТимошенко
#НовийКурсУкраїни
#НоваСоціальнаДоктрина
#Тимошенко 24 Ноября 2018, 03:18
17614
18 дней 02:14:09
Виступ Юлії Тимошенко на Національному форумі «Нова соціальна доктрина»
23 листопада у Києві відбувся Національний Форум «Нова соціальна доктрина: Нові можливості для кожного», ініційований Юлією Тимошенко. Це вже четвертий національний форум в рамках Нового курсу України. Новий курс — це комплексна програма дій, яка розробляється кращими експертами і зробить Україну сильнішою, а українців — щасливими і заможними.

Виступ Юлії Тимошенко присвячений побудові принципово нової якостя життя українців: від соціальних стандартів, охорони здоров’я та освіти до культури, мови, екології та безпеки.

Всі новини з форуму читайте тут: https://ba.org.ua/forum-nova-socialna-doktrina-novi-mozhlivosti-dlya-kozhnogo-nazhivo/

#ЮліяТимошенко
#НовийКурсУкраїни
#НоваСоціальнаДоктрина
#Тимошенко 23 Ноября 2018, 11:47
20084
19 дней 00:00
НАЖИВО. Національний форум «Нова соціальна доктрина»
У п’ятницю, 23 листопада, відбудеться Форум «Нова соціальна доктрина» за участю Юлії Тимошенко. Це четвертий національний форум, який команда Юлії Тимошенко проводить в рамках Нового курсу України. 23 Ноября 2018, 02:17
1450
27 дней 04:32
Юлія Тимошенко відвідала Івано-Франківську, Тернопільську та Рівненську області
12-14 листопада 2018 року Юлія Тимошенко відвідала Івано-Франківську, Тернопільську та Рівненську області. Вона зустрілася з місцевими підприємцями та медиками, а також провела велелюдні відкриті зустрічі з громадами. Щоб поспілкуватися з Юлією Тимошенко, на центральні площі Бурштина, Теребовлі, Рівного зібралися тисячі людей.

#ЮліяТимошенко
#Тимошенко 15 Ноября 2018, 04:42
17813
29 дней 01:04
Освіта буде якісною, а зарплати вчителів достойними. Новий курс України.
Знайомтеся, це Павло Позняков. 3 роки тому він став директором школи та зробив її однією з найкращих. Тут відчувається рука господаря – красива, прибрана, все працює. Проте сама школа – немов живий музей, застигла ще десь у 50-х, бо держава не виділяє кошти на модернізацію. Крім того, в школі важко утримати талановитих учителів, бо у наших освітян найнижчі заробітні плати в Європі. Завдяки Новому курсу ми запровадимо сучасну систему фінансування освіти, коли гроші ідуть за учнем, а норматив оплати буде встановлено на європейському рівні. Це відкриє можливість нашим дітям обирати найкращі школи, а вчителям отримати європейську заробітну плату. Ми зробимо освіту сучасною. Це Новий курс України, і я впевнена в його успішності.

#ЮліяТимошенко
#НовийКурсУкраїни
#Тимошенко 13 Ноября 2018, 05:15
21485
1 месяц 01:16
Тимошенко гарантує: ціна на газ буде знижена мінімум удвічі
Юлія Тимошенко: І президент, і уряд після останнього підвищення ціни на газ обіцяли, що більше того не відбудеться. Але після цього, буквально декілька тижнів тому, на 23, 5% рішенням уряду Порошенка була підвищена ціна на газ знову. Газ українського видобутку має коштувати не більше 90 доларів за 1000 кубічних метрів. А сьогодні українцям на наш власний український газ, на власність народу України ставлять 300 доларів за 1000 кубічних метрів. Де совість? Після інаугурації нового президента ціна на газ буде знижена мінімум вдвічі. Я гарантую це, гарантую твердо.
А ще я гарантую, що кожен – президент, прем’єр, уряд — всі, хто причетний до того, що останні 4, 5 роки так знущаються над людьми, ставлячи на український газ просто непомірні, непосильні, необґрунтовані тарифи, – кожен з них буде відповідати. 9 Ноября 2018, 08:52
3611086
1 месяц 01:04
Житло зможе придбати кожен. Новий економічний курс.
Знайомтеся, це сім’я Олійників. Батько працює водієм-далекобійником, а мама – у декретній відпустці. Донечка вже ходить до школи, а з меншим синочком займається матуся. Живуть Олійники дружно і щасливо, але у чужій оселі, яку тимчасово орендують. Олійники мріють про власне житло, але зараз це практично неможливо. Завдяки Новому економічному курсу ми зможемо надати всім, хто хоче мати своє житло, іпотечні кредити на 25-30 років зі ставкою всього 3% річних. І що головне – без першого внеску. Мільйони українців нарешті отримають власні оселі. Потужно підніметься будівництво, а разом з ним – інші ключові галузі української економіки. Це Новий економічний курс, і я впевнена в його успішності. 7 Ноября 2018, 05:35
21776
1 месяц 03:21
Виступ у Верховній Раді 6 листопада 2018
Виступ Юлії Тимошенко з трибуни Верховної Ради у вівторок, 6 листопада. Виступ присвячений трьом темам. 1. Негайне створення Тимчасової комісії ВРУ з розслідування вбивства Катерини Гандзюк і переслідування громадських активістів. 2. Вирішення проблеми невиплати зарплати шахтарям, які голодують на знак протесту. 3. Ухвалення постанови про скасування останнього підвищення ціни на газ і мораторій на подальше зростання вартості газу для людей. 6 Ноября 2018, 05:51
17274
1 месяц 01:04
Якісно і безоплатно лікуватись зможе кожен. Новий економічний курс.
Знайомтеся, це пані Надія. Вона лікує дітей. Держава роками не забезпечує її поліклініку всім необхідним для маленьких пацієнтів. На ходу один старенький автомобіль, яким дуже важко довезти хворих діток до обласної лікарні. У медиків принизливо низькі зарплати, в 16 разів нижчі, ніж в Європі. Незважаючи на всі ці проблеми, пані Надія, як і сотні тисяч медиків, самовіддано допомагає людям. Завдяки Новому курсу ми запровадимо європейську систему медичного страхування, яка нарешті відкриє українцям можливість якісно і безоплатно лікуватися, а медикам забезпечить гідну зарплату. Ми зробимо наші лікарні сучасними та більше нікому не дозволимо продавати неякісні ліки по захмарним цінам. Ми наведемо лад в медицині. Це Новий курс України, і я впевнена в його успішності. 5 Ноября 2018, 10:18
19113
1 месяц 05:36
Виступ на Погоджувальній Раді 5 листопада 2018 р.
Виступ Юлії Тимошенко на засіданні Погоджувальної Ради керівників фракцій у парламенті. Маємо два нагальних питання, які парламент має вирішити першочергово. Перше — створити тимчасову спеціальну комісію, яка розслідуватиме вбивство Катерини Гандзюк. Друге — ухвалити спільну постанову, яка скасує останнє підвищення ціни на газ і запровадить мораторій на подальше зростання вартості українського газу. 5 Ноября 2018, 06:09
16201
1 месяц 04:15
Юлія Тимошенко на Галичині і Буковині 2-3 листопада 2018 р.
2-3 листопада 2018 року Юлія Тимошенко відвідала Галичину і Буковину. Візит присвячений 100-річчю героїчних подій минулого – Листопадового чину у Львові та Буковинського віча у Чернівцях. Юлія Тимошенко зустрілася з підприємцями Львівської та Чернівецької областей, а також провела відкриті зустрічі з громадами у Стрию та Чернівцях, на які зібралися тисячі людей. 3 Ноября 2018, 13:58
18354
1 месяц 03:10:46
Круглий стіл. Національний форум «Нова стратегія миру та безпеки»
У вівторок, 30 жовтня, у НСК «Олімпійський» в Києві відбувся Національний форум «Нова стратегія миру та безпеки», на якому Юлія Тимошенко презентувала стратегію перемоги у війні, повернення та реінтеграції окупованих територій, а також представила концепцію зовнішньої безпеки України. Під час Форуму відбулося широке обговорення ідей щодо досягнення миру з провідними експертами у галузі безпеки. 31 Октября 2018, 03:58
16767
Перейти к странице:
79 видео