Українці поїдуть на «Ігри нескорених» до Сіднею

102
Новости 7 канал Одесса 15 Октября 2018, 11:36
Отримали поранення, але не скорилися.

Президент Петро Порошенко зустрівся зі збірною ветеранів, які вже у ці вихідні поїдуть до Сіднею. Там боротимуться за першість в «Іграх нескорених». Гарант побажав рідній команді перемоги і зазначив: найближчими роками ці міжнародні змагання можуть відбутися у Києві.

«Після Сіднею у найближчі роки було б дуже добре, якби ми організували всесвітні “Ігри нескорених” у Києві. В нас є для цього абсолютна більшість умов. Рівень вашого виступу дає нам серйозні амбіції, серйозні заявки на це. І впевнений в тому, що це абсолютно реально. За це просто треба поборотися», – зазначив президент України Петро Порошенко.

Один із головних претендентів на призові місця – Олександр Чалапчій. Після ворожого артобстрілу чоловік втратив обидві ноги. Проте це не завадило йому стати першим спортсменом в Україні, який опанував швидкісний візок для людей із проблемами спини.

Зазначу, цього року до Сіднею приїдуть вісімнадцять команд із різних країн світу. Українська збірна на «Ігри нескорених» потрапить вже вдруге. На своїх перших змаганнях наші ветерани вибороли вісім золотих медалей і ще по три срібних і бронзових.

«Тут перемикається швидкість руками, так само повертаю. Спробував в Америці, все вийшло. Я ще там встиг і поламати його. На трасі відремонтував і знову поїхав», – розповів Олександр Чалапчій.

http://7kanal.com.ua — Новости Одессы.
Самые свежие и актуальные новости Одессы и области!

Следи за нашими новостями в социальных сетях

facebook — https://www.facebook.com/7channel.odessa
vkontakte — https://vk.com/7channel.odessa
twitter — https://twitter.com/7kanalod