Ляшко: Ми не зможемо сформувати коаліцію разом з партію Зеленського

2836
Олег Ляшко 15 Июня 2019, 07:15
Олег Ляшко не входитиме до коаліції у новому парламенті. Про це політик заявив в ефірі «Головна тема» на телеканалі «Україна». Своє рішення пояснив тим, що команда Володимира Зеленського проводитить політику, яка суперечить принципам Радикальної партії.
«Як ми можемо бути в коаліції з ліберанцями, які сповідують скасування всіх соціальних стандартів, відмову держави від соціальних зобов’язань, платну освіту і медицину, продаж землі? З такою політикою, безумовно, ми не можемо бути в цій коаліції, тому що ми вимагаємо, щоб пріоритетом було відновлення національного виробництва, перегляд меморандуму з МВФ, зниження цін на газ для громадян та промисловості і повернення заробітчан з-за кордону», — пояснив Ляшко.
Лідер РПЛ наголосив, що йде до парламенту, щоб не дати новій владі обкрадати українців.
«Де програма нової влади? Що вони обіцяють людям, окрім шоу? Тому ми йдемо до парламенту для того, щоб не дати торгувати сировиною і дешевою робочою силою, не дати їм розпродати землю, не допустити проросійського реваншу, не дати відібрати в нації мову. Я йду в парламент, щоб навести порядок в країні і захистити людей», — підкреслив Ляшко.