На вимогу Ляшка збереться позачергове засідання щодо посилення відповідальності для педофілів

181072
Олег Ляшко 2 Июля 2019, 10:40
Фракція Радикальної партії зібрала необхідну кількість підписів депутатів, щоб невідкладно розглянути законопроекти Ляшка про посилення відповідальності за сексуальні злочини проти дітей. Про це політик повідомив з трибуни парламенту.
«156 депутатів підтримали нашу ініціативу про скликання позачергового засідання ВР, щоб розглянути і прийняти два закони: про створення єдиного реєстру педофілів і про хімічну кастрацію. Пошесть, яка охопила нашу країну, коли ці покидьки нападають на малолітніх дітей, має бути зупинена. Батьки повинні знати, де чатує небезпека», — заявив Ляшко.
Народний депутат нагадав про 11-річну жертву збоченця Дар’ю Лук’яненко, чия трагічна історія сколихнула усю країну. І зазначив, що у Сполучених Штатах ухвалили закони про посилення відповідальності для педофілів після зґвалтування вбивства 7-річної Меган Канки. Лідер РПЛ з трибуни показав фотографії ґвалтівників і наголосив, що доступ до цієї інформації повинен мати кожен українець.
«21 червня у Іванівці на Одещині поховали 11-річну Дар'ю Лук'яненко. На цю нещасну дівчинку напав 22-літній покидьок, затягнув додому, коли вона йшла зі школи, зґвалтував, убив і закопав. Всі бачили його фото. І гляньте на цього харківського звіра, який більшу частину свого життя провів у в’язниці за зґвалтування дітей і жінок. Він тільки вийшов на волю і в аптеці зґвалтував жінку-провізора. А цей звір з Дніпропетровської області тільки відбув покарання за зґвалтування у 2010 році 10-річного хлопчика і одразу напав на 10-річну дівчинку, якій перерізав горло і зґвалтував. І оці тварюки повинні ходити інкогніто? Їх повинна знати вся країна», — зазначив народний депутат.
Закони про відкритий реєстр і хімічну кастрацію педофілів стануть реальним механізмом захисту дітей, тому їх ухвалення не можна відкладати ні на день, переконаний Ляшко.
«Ми пропонуємо прийняти закони про єдиний реєстр педофілів. Правозахисники розказують, що реєстр повинен бути тільки для правоохоронців, а не для всіх. Знаємо ми цих правоохоронців – за взятки відпускають підозрюваних у нападах. І через корупцію ці злочинці продовжують нападати на наших дітей. Тому це повинен бути відкритий реєстр, доступний для кожного громадянина, і хімічна кастрація педофілів, щоб вони більше не могли напасти на будь-яку дитину. Хай себе ґвалтують, а не наших дітей. Давайте нарешті це ухвалимо», — підсумував лідер Радикальної партії.