Дизайнер McLaren - українець Макс Шкіндер | За чай.com 25.10.2018

1197
5 канал 25 Октября 2018, 10:04
Хлопець з міста Енергодар, що у Запорізькій області, з дитинства любив малювати. Так може починатися розповідь про будь-якого юнака в Україні. Але наш гість якось малював по-іншому. Після школи пішов вивчати промисловий дизайн. На третьому курсі Київського інституту декоративно-прикладного мистецтва відправив ескізи на конкурс «Малолітражні автомобілі для міського середовища» в Туринський університет (Італія). Це навіть не окрема розробка була, а частина його дипломної роботи. І... почалося. Maks #Shkinder (а саме він зачаює нині!) отримав стипендію на навчання. Серед його викладачів були майстри з Ferrari, Maserati, Alfa Romeo й дизайнери інших великих компаній.
Після науки в Турині в Istituto Europeo di Design Максим переїхав до Праги, де працював над Skoda Superb. А "гедхантери" вже полювали за ним для автоательє Mercedes-Benz і Land Rover. Але Максим вибрав #McLaren.
Тепер він з друзями займається дизайном британських суперкарів.
Як впіймати "форбсівську мрію" за бороду; чому є "американська мрія" і якою має бути "українська мрія"; чи знайомий Макс із ведучим "The Grand Tour" та " Top Gear " Jeremy Clarkson-ом, великим шанувальником McLaren — про це та інше чаюємо о 23.10 з лондонським запорожцем Максимом Шкіндером.

Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua