Ляшко ініціює перенесення посольства України в Ізраїлі до Єрусалиму

951
Олег Ляшко 20 Сентября 2018, 07:44
Лідер Радикальної партії підписав проект постанови про перенесення посольства України в Ізраїлі до столиці країни – Єрусалиму.
«Ось я підписую цей документ. Наша команда сьогодні ж зареєструє це звернення до Президента. Ми вважаємо, що український уряд, МЗС і Президент мають невідкладно ухвалити рішення і перемістити наше посольство з Тель-Авіву до Єрусалиму, столиці Ізраїлю. Треба назавжди зняти питання щодо функціонування нашого посольства у Ізраїлі», — заявив Олег Ляшко. Співавторами проекту постанови стали народні депутати від РПЛ Віктор Вовк та Ігор Мосійчук. Ініціативу підтримала ще низка депутатів.
Водночас Ляшко наголосив на тому, що влада повинна жорстко відреагувати на заяву представника Палестинської автономії у РФ щодо Криму.
«Учора посол Палестини в Росії виступив із заявою про те, що вони збираються визнати Крим російською територією. Якщо палестинська автономія вважає, що Крим – це російська територія, ми вимагаємо від українського МЗС, від Президента України прийняти всі необхідні рішення і перенести посольство України в Ізраїлі до Єрусалиму», — підсумував Ляшко.