Ляшко: Навіть з тюрми я буду говорити і печінки їм вигризу!

8647
Олег Ляшко 18 Ноября 2019, 14:43
Володимир Зеленський усуває тих, хто заважає йому здавати національні інтереси України Кремлю. Про це заявив Олег Ляшко в ток-шоу «Ехо України» на телеканалі «Прямий», коментуючи вручену йому сьогодні підозру у справі стосовно штовханини з Андрієм Герусом в аеропорту Бориспіль.
«За особистою командою Генпрокурора Рябошапки бориспільські прокурори відкрили проти мене кримінальне провадження за насильство над державним діячем. Так, Герус — державний діяч, але не України, а Росії. Тому що державний діяч України не може працювати в інтересах країни-агресора, вчиняти дії, які приводять до знищення економіки та до того, що ми своїми грошима фінансуємо армію ворога. Герус повинен бути головою не Комітету парламенту України, а Комітету з енергетики Держдуми РФ, бо він відстоює і лобіює їхні інтереси», — вважає Ляшко.
Політик переконаний, що сфальсифікована кримінальна справа проти нього – це частина домовленості Зеленського з Путіним перед зустріччю у Нормандському форматі.
«Спільне між цими замовними справами – це переслідування тих, хто захищав і продовжує захищати Україну. Це одна із неоголошених умов перед зустріччю у Нормандському форматі. Зеленський, очевидно, взяв на себе зобов’язання зачистити всіх тих, хто заважає Росії і капітуляції України. Проти мене в Росії порушена кримінальна справа. Я впевнений, що сьогодні, коли вони бачать, що Ляшка хочуть посадити в тюрму за боротьбу проти постачання в Україну російської електроенергії – вони аплодують», — сказав лідер РПЛ.
Олег Ляшко запевнив: ніщо його не злякає і він продовжить боротьбу з російською експансією.
«Сьогодні проти України і проти кожного українця вчиняється величезний злочин. І я не мовчатиму! Мене можна посадити, мене можна вбити, але мене не можна змусити мовчати. Нехай і Зеленський, і його комарілія знає – вони мене не залякають і боротьбу я не припиню. Навіть з тюрми я буду говорити і печінки їм вигризу за українців і національні інтереси України!», — підсумував Ляшко.