Євросоюз планує узаконити санкції за кібератаки - координатор з кібербезпеки МЗС Польщі Марек Щигель

104
Телеканал Прямий 8 Ноября 2018, 09:12
#ПРЯМИЙ
Про співпрацю України і НАТО у сфері кібербезпеки та про намір Європейського Союзу запровадити спеціальний механізм застосування санкцій у відповідь на кібератаки розповів у інтерв'ю "Прямому" на міжнародній конференції "Уроки гібридного десятиліття: що треба знати для успішного руху вперед" координатор міжнародної політики з кібербезпеки МЗС Польщі Марек Щигель.
Ми перебуваємо на досить таки задовільному рівні. Тому, що спершу платформа співпраці НАТО і Україна щодо загроз кібербезпеці була дуже ефективною, і так само дуже гарно організована. Були інструменти, які можуть допомогти Україні для того, щоб розробити свою стратегію опору гібридним загрозам. Тому, що Україна пережила досить драматичний досвід гібридної агресії, зокрема на сході країни. Тому Польща всіляко підтримує схвалення різноманітних рішень.
Наприклад у 2016 році, для того, щоб запустити цю платформу спільно з НАТО. І так само ми організували першу подію. Зокрема в рамках цієї співпраці у Варшаві, якраз рік тому відбулася ця платформа, де експерти з різноманітних галузей були присутні. І я дуже радий тому, що український уряд вирішив організувати цю міжнародну конференцію…

https://bit.ly/2JNJMGR