В.Галасюк відкрив LISDEREVMASH' 2018

338
Олег Ляшко 25 Сентября 2018, 09:50
Заступник Лідера РПЛ з економічної політики Віктор Галасюк відкрив найбільшу виставку деревообробного обладнання LISDEREVMASH' 2018 та розповів, чому разом з командою крок за кроком "вигризає" для українських виробників кращі умови.

«Ми за розвиток української деревообробки і вбачаємо у цій галузі великий економічний та соціальний потенціал. Щоб реалізувати його на повну разом з українськими деревообробниками та кращими експертами нашої команди:

1) Запровадили і згодом захистили мораторій на експорт лісу-кругляка на 10 років.

2) Встановили 2-річну розстрочку сплати ПДВ при імпорті виробничого обладнання, у т.ч. деревообробного (безвідсотковий гривневий кредит від держави виробникам).

3) Криміналізували контрабанду лісу-кругляка та заборонили експорт дров (на жаль, останню норму Президент заветував)”, — зазначив нардеп.

За його словами, наразі підходить до фіналізації розробка революційного законопроекту "Про ринок деревини", що знищить бюрократію, ручне керування та ганебні схеми у лісовій галузі, а також гарантовано забезпечить сировиною українських виробників за доступною ціною.