Ляшко пропонує знизити податки для бізнесу на час карантину

1049
Олег Ляшко 12 Марта 2020, 16:57
Знизити податки для бізнесу на час карантину через коронавірус вимагає від уряду Олег Ляшко. Про це політик заявив в ефірі телеканалу «Наш». Лідер РПЛ пропонує владі брати приклад з європейських країн, які запроваджують заходи для мінімізації наслідків кризи, що спричинила пандемія.
«Сьогодні Британія прийняла рішення звільнити від податків тих, хто здає в оренду приміщення, тому що влада бачить, як падає цей ринок. Натомість наша влада ухвалила закон №1210, за яким податки для бізнесу збільшуються. Ми вимагаємо від прем’єр-міністра звернутися до президента і заветувати цей закон. Замість підвищення податків уряд повинен знизити їх, а також внести зміни до бюджету і передбачити програми підтримки малого і середнього бізнесу на цей особливий період, коли панічно падає купівельний попит і зупиняються підприємства», — сказав Ляшко.
Крім того, лідер РПЛ вимагає від влади передбачити компенсації людям, які постраждають від кризи.
«Легко сказати, що треба відправити на три тижні всіх дітей на карантин. А як батькам, які підуть у неоплачені відпустки, заробляти і годувати своїх дітей? Де програми компенсації? Якщо уряд не може надати допомогу цим людям, то нехай хоч знизить для них податки на ці три тижні. У них зупиняються виробництва, але вони повинні заплатити земельний податок, оренду і всі інші податки. А з чого їм їх платити, якщо вони не працюватимуть?», — обурився Ляшко.
А щоб наповнити держбюджет, політик пропонує ухвалити закон «Купуй українське, плати українцям».
«Згідно нашого закону 400 мільярдів гривень бюджетних грошей щорічно на тендерах отримуватимуть лише ті підприємства, які понад 50% продукції виробляють в Україні. Тоді іноземці будуть встановлювати виробництва у нас, платитимуть податки до нашого бюджету і створюватимуть робочі місця для українців. Такий закон діє в США та Євросоюзі. І такий закон має діяти у нас, щоб змусити іноземні компанії привести виробництва сюди, в Україну», — вважає лідер РПЛ.