Ляшко: Ніяких окремих палат для чиновників!

6620
Олег Ляшко 25 Марта 2020, 16:47
Народні депутати повинні зібратись на засідання, ухвалити зміни до держбюджету та прийняти програми підтримки людей, які залишились через карантин без роботи. На цьому наголосив Олег Ляшко в ефірі телеканалу «112». Лідер Радикальної партії назвав парламентарів боягузами та нагадав, що проведення онлайн-засідань суперечить Конституції України.
«Яке вони мають моральне право бути народними депутатами, якщо бояться зібратись на засідання? Вони якраз і повинні ризикувати життям, коли треба. А вони ризикують, коли з тьолками їздять на курорти, повертаються без митного контролю і розносять заразу по всій країні. Зверніть увагу, найбільший осередок коронавірусу – Обухівський район, Конча-Заспа, серед всієї цієї блототи, яка їздила 8 березня на чартерному літаку попонтувати у Куршевель. Хай би там лікувалися, а не займали чужі місця в Олександрівській лікарні. Ще й VIP-палати вимагають. Хочеш VIP-палату – то постав хоча б 50 апаратів ШВЛ і обладнання в лікарнях!», — обурився Ляшко.
Лідер РПЛ наголосив, що обов’язок влади — повернути людям надію та дати впевненість у завтрашньому дні.
«Сьогодні, коли українці сидять по квартирах, бояться вийти на вулицю і залишаються без роботи та зарплати – їм потрібна підтримка влади. А влада боїться зібратися і проголосувати за необхідні народу закони. Не бійтеся! Ви ж хотіли керувати країною – беріть і керуйте! Та беріть на себе відповідальність, а ми, чим зможемо – допоможемо, оскільки всі в одному човні. Сьогодні народом керує страх за своє життя і життя своїх близьких. А повинна керувати надія. І цю надію, перспективу і впевненість у завтрашньому дні людям має дати влада», — вважає Ляшко.