МВФ вимагає від України прийняття "антиколомойського" закону, а не ринку землі — Лапін

2466
Телеканал Прямий 27 Марта 2020, 15:42
#ПРЯМИЙ
Міжнародний валютний фонд не вимагає від України прийняття закону про відкриття ринку землі. Єдина вимога МВФ — ухвалення "антиколомойського" закону.
Про це в ефірі "Прямого" сказав народний депутат VIII скликання, ветеран АТО Ігор Лапін.
"Зараз така ситуація, що МВФ нам хоче допомогти, і це підтверджують наші колеги з місії. Мало того, вони не вимагають від нас сьогодні чітко землю. Це є вже питання Зеленського, який хоче суспільству впарити, що це є дуже необхідно, бо інакше не буде кредиту. Суть дуже чітка. МВФ каже: ми хочемо вам допомогти. В них є перша вимога – це так званий той "антиколомойський" закон. А з приводу землі? Ви держава, ви собі розбирайтеся. МВФ не знає, чи 100 гектарів в одні руки, чи 1000. Їх це не цікавить. Їх цікавить лише загальне.
Але як Зеленський збирається зараз приймати закон про землю, якщо він йшов на черговій сесії, і там ще 700 правок залишилося? І другий момент дуже цікавий: а згідно з якими правками він збирається робити те, що сьогодні сказав в інтерв’ю – про 100 гектарів і про інші речі? Ці ж правки фактично вже провалили. Деяких з них навіть взагалі не було", — сказав Лапін.
http://bit.ly/3dzjoiw