Ми домовились з МВФ про збільшення допомоги до 8 млрд доларів — Зеленський

1742
Телеканал Прямий 27 Марта 2020, 14:41
#ПРЯМИЙ
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна домовилась про збільшення програми співробітництва з Міжнародним валютним фондом на вісім мільярдів доларів.
Про це глава держави заявив після засідання фракції "Слуга народу", трансляцію вів "Прямий".
"У нас щодня йдуть перемовини з Міжнародним валютним фондом. Зараз ми домовились про збільшення програми з МВФ, зі Світовим банком, з ЄБРР, з Європейським Союзом і деякими країнами. Я щодня з ними теж розмовляю і з багатьма керівниками держав також. Що стосується МВФ, то ми зараз можемо отримати мінімум збільшення програми до 8 мільярдів доларів США. Якщо далі, в цілому разом зі Світовим банком і ЄБРР ми можемо отримати мінімум 10 мільярдів доларів США.
Нас обов’язково підтримає Азербайджан. Поки що не хочу розповсюджувати цю інформацію. Також я домовився з паном Алієвим. Я вдячний йому. І також проговорили і чекаємо відповіді від прем’єр-міністра Канади Трюдо. Тобто ми розуміємо, що світова криза. І нам дуже важливо зараз це пройти. Тому умови МВФ – це два закони: закон про банки і закон про землю, про що ми вже домовилися", — сказав глава держави.
http://bit.ly/3bwO3uV