Свобода слова Савіка Шустера – ТРАНСЛЯЦІЯ ШУСТЕР ОНЛАЙН

239227
Сегодня 27 Марта 2020, 18:01
В цьому випуску говоритимуть про: як врятувати Україну від недуги та не загубити економіку, чи вистачить в нашій країні тестів на коронавірус, а також як в Україні планують підтримувати своїх громадян, підприємства та лікарів..
Окрім цього, не оминуть теми введення надзвичайного стану в Україні. А також в програмі покажуть, як існують підходи до боротьби з коронавірусом в різних країнах.

Гостями випуску стануть: Давид Арахамія, Голова фракції партії «Слуга народу»; Юлія Тимошенко, лідер партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», Святослав Вакарчук, лідер партії «Голос»; Юрій Бойко, співголова фракції партії «Опозиційна платформа – За життя»; Артур Герасимов, співголова фракції партії «Європейська Солідарність»; Дмитро Наталуха, народний депутат, «Слуга народу», голова Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку; Олексій Каспрук, міський голова Чернівців; Ігор Кузін, виконуючий обов’язки генерального директора «Центру громадського здоров’я МОЗ України»; Олександр Коляда, біолог-генетик, вірусолог.

#сьогодні – #новини на #каналукраїна
підпишись на канал – http://bit.ly/SEGlike
більше новин читай на сайті – https://www.segodnya.ua/
приєднуйся до наших соцмереж – https://www.facebook.com/segodnyaonline