Ляшко-Гройсману: Що ви робите для зупиники афери «Нафтогазу» з штучними боргами?

18228
Олег Ляшко 7 Декабря 2018, 05:44
Олег Ляшко взяв слово з Володимира Гройсмана, що українці сплачуватимуть тільки за спожитий газ, а не за вигаданими боргами від «Нафтогазу». Під час години запитань до уряду лідер Радикальної партії звернувся до прем’єр-міністра із вимогою навести порядок зі встановленням тарифів і знизити ціну на блакитне паливо.
«Зі всієї країни мені надсилають платіжки, в яких людям виставляють вигадані борги за газ. При тому, що є лічильники. Вони витратили кошти на встановлення цих лічильників, під трьома ковдрами сплять, вночі газ вимикають, економлять кожну копійку, бо за такою ціною неможливо оплачувати комуналку, а їм ще й виставляють рахунки за газ, який вони не споживали. Що ви робите, щоб припинити цей грабьож українців?», — запитав Ляшко Гройсмана.
Крім того, політик вимагав від влади змінити Наглядову раду «Нафтогазу» і повернути до держбюджету «космічні» премії його керівників.
«Засновник «Нафтогазу» — держава, а у Наглядовій раді компанії – одні іноземці. Вони що, переймаються долею українців? Інше питання – що уряд зробив для того, щоб повернути до держбюджету 45 мільйонів євро премій, які виплатили собі посадовці «Нафтогазу»? Людям з такими копійчаними зарплатами нічим платити по тарифах, а «Нафтогаз» та «Укргазвидобування» розповідають про успішність своїх підприємств. Вони залізли, паразити, до кишені бабусь, дідусів та всіх інших споживачів і кладуть гроші в ошфори», — обурився лідер РПЛ.
Володимир Гройсман визнав, що «Нафтогаз» займається аферами і пообіцяв Олегу Ляшку вжарити монополіста «по перше число».
«Хочу сказати на всю країну: перше – платіть тільки за фактично спожитий газ, друге – платіть не більше 8, 55 гривень за куб газу. Все інше, то є шахрайство з боку постачальних організацій», — розповів голова уряду.
Щодо премій керівникам «Нафтогазу» Олег Ляшко конкретної відповіді від Володимира Гройсмана не почув. Політик запевнив, що не залишить владу в спокої, поки гроші не повернуться до держбюджету.