НАЦІОНАЛЬНИЙ МАРАФОН «РОЛЬ ГРОМАДЯН У ПОЛІТИЧНИХ РЕФОРМАХ: VOX CIVIUM 2.0»

2664
UKRLIFE.TV 13 Декабря 2018, 15:11
Виборча, антикорупційна та реформа політичних фінансів – проміжні результати та вектор подальшої їх реалізації визначатимуть під час Марафону з політичних реформ.

Інститут «Республіка» протягом осені провів 34 локальних та міжрегіональних марафони-форуми на тему національних реформ. Усього участь взяло понад 1800 осіб, серед яких народні депутати України, партійці, мери міст, фахівці з реформ, журналісти, активісти та громадяни.

Підсумковий Марафон у Києві націлений об’єднати громадянське суспільство, політичні партії та лідерів думок задля розробки подальших змін у просуванні національних реформ.

Марафон пройде у форматі панельних дискусій: — «Пріоритети виборчої реформи» — «Фінансування політики напередодні виборів: напрями змін» — «Антикорупційна реформа: від кого залежить її успіх?»

Спікери й гості:
• С’юзан Фріц, директорка Регіональної місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові
• Мері О’Хейґен, старша директорка Національного Демократичного Інституту, головна радниця
• Пітер Ербен, старший директор Міжнародної фундації виборчих систем, старший радник з виборчих питань
• Лоренс Хелд, директор проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!»
• Роланд Ковач, директор Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»
• Олександра Скиба, заступниця голови ВГО «Інститут «Республіка»
• Світлана Войцеховська, Альона Шкрум, Валерій Писаренко, Вікторія Сюмар, Єгор Соболєв, Мустафа Найєм, Ганна Гопко, Руслан Сидорович – народні депутати України.

Захід проводиться в межах проекту «Активна Громада: право вибору» від Інституту «Республіка» за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) та фінансової допомоги американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Трансляцію забезпечує "Українське інтернет телебачення"
UKRLIFE.TV — це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, суспільних активістів, журналистів, діячив українского життя.

Редакція каналу може не поділяти думки, висловлені гостями.

З питань співробітництва з нашим каналом звертайтесь info@ukrlife.tv