Співачка, письменниця, художниця, волонтер Анжеліка Рудницька | За чай.com

659
5 канал 26 Декабря 2018, 06:48
Семіотика українського орнаменту — така тема дисертації. А ще Анжеліка Рудницька — пані доцент з журналістики та фолькльористики. І заслужена артистка. І радник міністра культури. І в хорі колись співала. І була поп-дівою. І заснувала перший український хіт-парад "Територія А". І книжки писала — любовні романи. І стала художником, і як мисткиня — сотні виставок провела.
З легкої руки Анжеліки Рудницької започатковано чимало благодійних акцій: "Ангели пам'яті", "Територія книги", "Свічка пам'яті". Опікується волонтерським мистецько-просвітницьким проектом "Український схід" і вже декілька років її рідними місцями стали Краматорськ, Сєвєродонецьк, Сватове, Авдіївка.
Про карколомні зиґзаги долі Анжеліки й уміння вичавлювати позитивний досвід; про колективне підсвідоме українців на теренах війни реальної та інформаційної; про трансформацію "совєтських людей" до знань та деградацію успішних столичних снобів; про любов і ненависть як у фільмах "Анжеліка у гніві" та "Анжеліка — маркіза янголів".

Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua