СБУ оголосила в розшук ймовірного організатора вбивства Гандзюк

1072
UA:Перший 21 Января 2019, 06:40
Служба безпеки України оголосила у розшук Олексія Левіна – його підозрюють в організації вбивства Катерини Гандзюк, радниці міського голови Херсона. Відповідна інформація з'явилася на сайті Міністерства внутрішніх справ, у розділі "особи, які переховуються від слідства". Від правоохоронців Левін зник 19 серпня минулого року, на його затримання є дозвіл суду.

Олексію Левіну, чиє справжнє прізвище Москаленко – оголосили підозру 4 грудня. Раніше він уже був засуджений за організацію вбивств та розбійні напади. Саме його правоохоронці вважають ключовою фігурою в організації нападу на Гандзюк. За інформацією слідства, чоловік виїхав за кордон, щойно почалися перші затримання.

Радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк облили кислотою 31 липня 2018-го. У неї були опіки 40-ка відсотків шкіри та пошкодження очей. Жінку доправили на лікування до Києва й надали охорону. 4 листопада – Катерина Гандзюк померла. У цій справі затримали п'ятьох людей. Серед них – організатор, співучасники, виконавець і водій, Кримінальне провадження – розслідують як умисне вбивство з корисливих мотивів, на замовлення, вчинене з особливою жорстокістю та за попередньою змовою групи людей.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua