Ляшко хоче повернути смертну кару

4052
Олег Ляшко 21 Января 2019, 06:38
Заради безпеки українців та наведення ладу в державі лідер Радикальної партії вважає доцільним повернути смертну кару як тимчасовий захід.
«Знаю радикальній спосіб боротьби з корупцією. У 1997 році Україна відмовилася від смертної кари. Я вважаю, що на цей надзвичайний період, у якому ми живемо, заради захисту свого майбутнього, заради захисту кожного українця, заради захисту нас усіх і майбутніх поколінь, маємо право, як виключення, ввести смертну кару за корупцію, за державну зраду і за тероризм», — наголосив політик на з’їзді РПЛ.
Олег Ляшко обіцяє після обрання його Президентом винести питання повернення смертної кари за ці злочини на референдум.
«Вважаю, на Хрещатику треба розстріляти 10 корупціонерів і всі інші зарікнуться своїм онукам, щоб брали хабарі», — наголосив Ляшко.
Політик також обіцяє повернути народу все награбоване корупціонерам.
«Хочу сказати всім корупціонерам: вам залишилося не довго, два місяці! Я не дам вам втекти, ваші рахунки будуть повернуті, я знайду вас з-під землі, разом з вашими офшорами, разом з вашим майном. У вас є два місяці часу! Або ви зараз вернете все награбоване народу, або після президентських виборів матимете справу зі мною і з нашою рішучою боротьбою», — підкреслив лідер РПЛ.