Російська опозиційна журналістка Анна Домбровська | За чай.com

684
5 канал 24 Января 2019, 06:44
Про неї відомо небагато. Народилася на Росії в Твєрі. Вчилася на художницю. А стала журналісткою та документалісткою. Опозиційною режиму ВВХ журналісткою. Зачаює нині у нас Анна Домбровська.
Вона приїхала до України в 2014, щоб власними очима побачити, а що ж відбувається насправді, а не в російському ТБ. Фіксувала події на повсталому Майдані, в Одесі та "русскую вєсну" в Маріуполі. Щиро шукала "хунту". Була під обстрілами "рідних вєлікорусскіх мін" з добровольцями в 2014-2015. Знімала документальні сюжети. А ще волонтерила в прифронтовій зоні і роздавала українські газети мешканцям, у яких вдома глаголило російське ТБ та усілякі "сєпарські канали". А ще розвозила хліб та ліки, організовувала ремонт машин меддопомоги. Долала сотні прифронтових кілометрів щотижня. Росіянка, нагороджена почесною відзнакою Начальника Генштаба ЗСУ та відзнаками української церкви. А вдома...
Навіть для рідного брата Анна Домбровська стала "ізмєнніцей родини і агентом ЦРУ".
Про війну телефейками та порятунок "жертв інформаційної війни"; про майбутнє народу-агресора, що за Хутір-Михайлівським; про колективну провину та "колективного Путіна"; про "адін народ" та пам'ять крові.

Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua