Ляшко: За мого президентства гемодіаліз можна буде зробити у кожному районі

10558
Олег Ляшко 7 Марта 2019, 13:37
Олег Ляшко пообіцяв пришвидшити відкриття кабінету гемодіалізу в Умані. Так він відреагував на розповідь пані Вікторії, яку підвозив на «ляшкобусі» до Гайворона. 66-річна мама жінки тричі на тиждень змушена долати 140 км з Благовіщенська, що на Кіровоградщині до Звенигородки Черкаської області, аби пройти процедуру очищення крові. До Умані ж відстань вдвічі менша, але там вже два місяці не може запрацювати кабінет гемодіалізу.

«Ремонт у кабінеті зробили, все підготували, але вже два місяці десь апарати йдуть з Німеччини. Тому ми тричі на тиждень змушені 140 км їздити туди і назад. Скоро вже ні грошей не залишиться, нічого. Нам доводиться шукати якийсь вихід, бо хочеться продовжити мамине життя. Навіть приписалися в Черкаській області, бо треба було б 200 тисяч в рік віддати, ми ж з іншої області», — розповіла донька хворої жінки.

Олег Ляшко пообіцяв взяти це питання на контроль і зробити все, щоб в Умані якнайшвидше з'явилася процедура гемодіалізу. Утім, така проблема по всій країні, наголошує політик. Аби її вирішити, Олег Ляшко планує збільшити видатки з Держбюджету на закупівлю медичного обладнання та відкрити кабінети гемодіалізу у кожному районі.

«Пришвидшу закупівлі для гемодіалізу. Коли нам розповідають за медичну реформу і беруть закривають лікарні, і на гемодіаліз треба за 300 км їхати, то це брехня і геноцид, а не реформа. Моє завдання — повернути лікаря і апаратуру в райцентр, щоб люди нікуди не їздили, а робили гемодіаліз на місці. Я обов'язково допоможу вам, передайте своїй мамі вітання і скажіть, що зроблю все, щоб вона могла якнайшвидше робити гемодіаліз в Умані», — заспокоїв пані Вікторію народний депутат.