Шлях із перешкодами

871
Кількадесят автомобілістів та велосипедистів щодня скорочують собі шлях на роботу польовою дорогою. Вона розташована між Сухим Лиманом та 6-м кілометром Овідіопольської дороги. Проте нещодавно на цьому шляху помітили дивні предмети.

Хто і для чого їх виготовив — невідомо, проте об них легко можна травмувати ногу, або пробити колесо власного велосипеда.

Так трапилось і з одеситом Сергієм. Він працює за містом. Щодня з двоколісним другом долає близько 20 км. Каже: цією дорогою ближче. Проте кілька днів тому на шляху з’явилися перешкоди. Велосипедист зупинився, щоб зібрати цвяхи, змотані дротом. Однак сам наступив на один з них.

«Пройдя несколько шагов, нагнувшись за одним из них, я не увидел другой и наступил на него. Травма сама по себе незначительная, но я решил перестраховаться. Укол, очистка раны и так далее», — розповів Сергій Сіриков.

Понад 200 гривень на вакцину та супутні медикаменти, зіпсований настрій та запізнення на роботу — таким виявився ранок Сергія. Каже: і не підозрює, чиїх це рук справа. Його дружина написала пост у Facebook, під яким розгорілася суперечка.

Хтось бажає одужання, хтось схвалює розкидання цвяхів, бо теж набридли фури, інші ж навіть підозрюють СТО у шахрайстві.
Щоб розібратися, чия це відповідальність, кореспонденти 7 каналу звернулися до селищної ради Сухого Лиману.

Там розводять руками: мовляв, нещодавно об’єдналися в ОТГ з Таїровим — територія тепер не їхня. В Таїровській сільраді нас довго водять кабінетами і не під запис повідомляють: території досі ділять, про таку ситуацію вперше чують, тож нічим не можуть допомогти.


http://7kanal.com.ua — Новости Одессы.
Самые свежие и актуальные новости Одессы и области!

Следи за нашими новостями в социальных сетях

facebook — https://www.facebook.com/7channel.odessa
vkontakte — https://vk.com/7channel.odessa
twitter — https://twitter.com/7kanalod