Арт-потяг ГогольTrain презентували на залізничному вокзалі | Час новин. Київ - 19.04.2019

110
5 канал 19 Апреля 2019, 10:39
На НСК "Олімпійський" продовжують збиратися прихильники лідерів президентських перегонів чинного глави держави Петра Порошенка та кандидата у Президенти шоумена Володимира Зеленського.

13 поранених військовослужбовців із Дніпра доправили до Головного військового шпиталю та опікового центру Києва.

Європейський досвід для збереження артефактів на Поштовій площі: фахівці з Польщі та Франції допомагатимуть Києву в роботі майбутнього Центру консервації археологічних знахідок. Про це столичні чиновники повідомили під час науково-практичної конференції.

Як очистити стічні води, заощадити на поливі рослин, або запобігти стихійному лиху — рішення можуть запропонувати українські школярі. Вже 15 років свої дослідницькі роботи вони презентують на конкурсі «Всеукраїнського юнацького водного призу». Його переможець представлятиме країну на міжнародних змаганнях у Стокгольмі.

"Гоголь-фест" на рейках: за тиждень зі столичного вокзалу вирушає перший арт-потяг до Маріуполя.

"Велосипедом на роботу" — у Києві відбулася традиційна акція. ЇЇ влаштовують кілька разів на рік. Таким чином власники двоколісних нагадують автомобілістам про інших учасників дорожнього руху. Окрім того, прагнуть показати переваги велосипеда.

https://5.ua/live/ — постійна пряма трансляція | Тисніть like або не тисніть — нам важлива будь-яка ваша реакція! | Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua