Командир "Грузинського національного Легіону" Мамука Мамулашвілі | За чай.com - 11.10.2018

1473
5 канал 11 Октября 2018, 06:39
Свою першу війну він пройшов у 14 років, коли втік з дому на фронт до батька-генерала Зураба Мамулашвілі. Це були перші бої з московським окупантом та абхазькими сепаратистами. З того часу для нашого гостя Мамуки (Ушангі) Мамулашвілі ворог не змінився. Перший грузинський підліток, нагороджений вищою відзнакою Грузії — Орденом Вахтанга Горгасалі ІІІ-го ступеню. Після другої російсько-грузинської війни був (2009-2012) радником Міністра оборони Грузії.
Він міг мати зовсім іншу кар'єру та біографію: закінчив Black Sea University у Тбілісі, а також здобув вищу освіту в Парижі в Центрі дипломатичних та стратегічних наук. Отримав ступінь магістра з дипломатії. Або продовжити спортивну кар'єру — він Президент Національної федерації змішаних єдиноборств Грузії.
Але Мамука тут в Україні — він засновник та командир Грузинського Національного Легіону. У минулому році Грузинський Легіон воював у складі 54-ї механізованої бригади під Стахановим на Світлодарській дузі.
Для українців Мамука й побратими — герої. Мамука Мамулашвілі нагороджений орденом "Народний Герой України", Орденом за мужність, Хрестом Івана Мазепи, та патріаршою медаллю "За жертовність і любов до України".
Про грузинсько-російський фронт на Донбасі; про героїв, зрадників та аферистів; про фейки та дезінформацію в тилу і як це впливає на бійців на фронті; про вільний Кавказ і як ми облаштуємо українсько-грузинський кордон.

Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео

Telegram без спаму ➡️ https://t.me/news_5ua
Facebook ➡️ https://www.facebook.com/5kanal/
Twitter ➡️https://twitter.com/5channel

Ефір наживо 📹 https://www.5.ua/live
Багато цікавого на сайті ➡️ https://www.5.ua