Чотири мітинги пройшли біля Прокуратури Одеської області

516
Новости 7 канал Одесса 11 Октября 2018, 10:44
Одразу чотири акції протесту відбулися сьогодні біля Прокуратури Одеської області.

Приблизно 150 співробітників підприємства Risoil вимагали припинити так звані Маски-шоу. За їхніми словами, з 5 жовтня робота всієї компанії зупинилася через незаконні обшуки. Пікетувальники кажуть, що дії Генпрокуратури, Нацполіції та митниці ставлять під загрозу інвестиційний проект на суму понад 70 млн доларів США.

Ще з півсотні представників громади з Затоки вимагали провести розслідування діяльності селищної ради. Протестувальники стверджують, що місцева влада зараз намагається розпаювати громадський пляж.

Поряд із ними мітингували представники «Демальянсу»: вони закликали вжити заходів для недопущення дестабілізації ситуації в Одеській області і захисту прав і свобод громадян. Також просили розслідувати напади на активістів і притягнути до відповідальності замовників цих замахів. Під прокуратуру вийшов і активіст Олег Михайлик, який 22 вересня пережив напад невідомих.

«Меня хотели убить только за то, что я отстаивал права граждан законными методами… В неработающих судах и при полном попустительстве правоохранительной системы... Оказалось, что и у Авакова, и у Луценко есть более важные дела…. Я очень надеюсь, что придет время и действия этих людей получат достойную справедливую оценку», – зазначив активіст Олег Михайлик.


http://7kanal.com.ua — Новости Одессы.
Самые свежие и актуальные новости Одессы и области!

Следи за нашими новостями в социальных сетях

facebook — https://www.facebook.com/7channel.odessa
vkontakte — https://vk.com/7channel.odessa
twitter — https://twitter.com/7kanalod